Reklama

Olejek do brody

Zaczęty przez Jan Kowalski, 12-02-2016, 09:35:18

Rademenes.

O kurcze, macie rację. Znalazłem w Księdze Psalmów taki wers (Ps 133:2):

"Jest to jak cenny olejek na głowie, Który spływa na brodę, Na brodę Aarona, Sięgającą brzegu jego szaty."


Sybir

Cytat: Rademenes. w 17-02-2016, 14:09:41

Na brodę Aarona

Ajrona. Masz wersję Biblii bez erraty najwidoczniej.
Sprzedam

www.laguiole.pl

Jan Kowalski

#22

w lutym nabylem dla syna Proraso Beard Oil ale dopiero teraz mialem okazje przetestowac na sobie
moja broda niezbyt bujna, taka bardziej w stylu chin puff albo petit goatee ale po nalozeniu 2 kropel
na palce i wmasowaniu 'szczecina' stala sie bardziej miekka, zaczela sie lepiej ukladac, stracila tendencje
do skrecania sie we wszystkie strony swiata, dostala tez polysku - stracila mat
przyjemny, cedrowy, swiezy zapach choc jak juz jest na brodzie to slabo go wyczuwam, pewnie uzyty
na wasach jest lepiej wyczuwany
po pierwszej aplikacji a przed kolejna po ok. 2-3 dniach miekkosc zarostu utrzymuje sie, nie ma potrzeby
uzywac co dzien
wg mnie produkt jest dobry i spelnia oczekiwania, tym bardziej ze obdarowany jest rowniez z niego zadowolony

dziekuje wszystkim za podpowiedzi ktore pomogly dokonac zakupu

pozdrawiam


teodor33

Odświeżam wątek czy może pojawiły się jakieś nowości pielęgnacyjne na polskim rynku godnej uwagi?


jerzyk45

Cytat: teodor33 w 19-05-2021, 17:49:12

Odświeżam wątek czy może pojawiły się jakieś nowości pielęgnacyjne na polskim rynku godnej uwagi?

Na szczęście sytuacja już jest o niebo lepsza niż 5 lat temu, według mnie warta uwagi jest marka Angrybeards- kosmetyki typowo męskie, jakość dobra za rozsądną cenę.

teodor33

Cytat: jerzyk45 w 22-05-2021, 18:50:21

Na szczęście sytuacja już jest o niebo lepsza niż 5 lat temu, według mnie warta uwagi jest marka Angrybeards- kosmetyki typowo męskie, jakość dobra za rozsądną cenę.

Widzę, że to czeski produkt a to polskiej nie mogłeś znaleść ?

jerzyk45

Cytat: teodor33 w 23-05-2021, 18:51:04

Widzę, że to czeski produkt a to polskiej nie mogłeś znaleść ?
[/quote

Ja lubię eksperymentować i trafiłem akurat na ich produkty po dobrych opiniach na necie. Podpasił mi przedewszystkim ich olejek i tak zostało do dnia dzisiejszego.


gesiastopa

olejków jest wiele roznych, testowalem kilka i spasowal mi w sumie jeden, kupuje go od dawna i nie zamierzam zmieniac na inny


gribshift

Kto gorszy w dżudo,
ten krwawi dużo.

crywar

why so serious

kostka_lodu

jerzyk45 a to jak czeskie to zle? angry beards to dobre produkty i dla poczatkujacego brodacza i dla poziomu wyzej  ;> sam kiedys testowalem inne z polskich drogerii i jakos taka se


gesiastopa

ile ludzi tyle opinii. jeden woli polskie inny czeskie a jeszcze inny ma wyrabane na kraj, patrzy na jakosc, nie oceniajmy sie :D


crywar

Cytat: gesiastopa w 26-05-2021, 22:13:27

olejków jest wiele roznych, testowalem kilka i spasowal mi w sumie jeden, kupuje go od dawna i nie zamierzam zmieniac na inny

Dobra a napiszesz który?

why so serious

KoleC

Od siebie polecam CYRULICY Burboneska.
Wcześniej długo używałem Proraso, ale Burboneska zapachem i efektem miękkości wymiata.
Dawno temu miałem też olejki od @killrathi domowe i były świetne.

There's a hole in the world like a great, black pit and it's filled with people who are filled with shit.
18/7