Autor Wątek: Noże Kamila na zlocie i moja zdobycz - Cayman z elmax  (Przeczytany 1957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bagnet

• Opinii: (218)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
Kamil ostatnio mało pokazuje na forum (tak instagram podobno rządzi, ale ja jakoś nie przepadam) to ja coś pokażę.
Nie miałem możliwości obejrzeć dokładnie wszystkiego, ale to co wpadło w moje ręce tak mnie pozytywnie zaskoczyło, że zdecydowałem się na zakup. Po prostu świetny nóż, pięknie wykonany, precyzja i szczegóły na absolutnie NAJWYŻSZYM światowym poziomie. A rękojeść powala na kolana - szkiełkowane CF cudnie leży w dłoni i bajecznie wygląda.

Cayman z Elmaxu.

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło: ponad 145 fixedów, ponad 120 folderów, 11 tooli, 7 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne ale oparte na doświadczeniu a nie na wymyślaniu.

Offline jackdaniels11

• Opinii: (37)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Noże Kamila na zlocie i moja zdobycz - Cayman z elmax
« Odpowiedź #1 dnia: 25-10-2016, 15:06:40 »
Gratki...
Nie lękaj się chodzić ciemną doliną bo jam jest częścią Tej Siły, która Zła pragnąc - Dobro wszelkie czyni...

Offline KamilD

• Szef działu
  • Opinii: (142)
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 25-10-2016, 17:17:51 »
Bagnet, Piękne Podziękowania za wpis ! :) Bardzo się cieszę, że nożyk tak Ci się spodobał ! :) Niech służy i cieszy :)

a tu moja fotka :) dopiero teraz mam chwilę by poobrabiać zdjęcia noży porobione tuż przed zlotem :)

Offline Gurth

• Opinii: (40)
  • Użytkownik knives.pl
    • Body-Factory
« Odpowiedź #3 dnia: 25-10-2016, 17:47:58 »
Czy takie szkielkowane wlokno weglowe nie bedzie sie bardziej niszczyc/zażywać niz gladkie?
Body-factory.pl

Offline KamilD

• Szef działu
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 25-10-2016, 18:09:55 »
Czy takie szkielkowane wlokno weglowe nie bedzie sie bardziej niszczyc/zażywać niz gladkie?
Zdecydowanie nie, nie widzę powodów dla których szkiełkowana rękojeść miała by być bardziej podatna na zużycie.

Offline cardamon

• Opinii: (13)
  • Użytkownik knives.pl
    • [ www.armiapolnoc.pl ]
« Odpowiedź #5 dnia: 25-10-2016, 18:48:44 »
...
 Po prostu świetny nóż, pięknie wykonany, precyzja i szczegóły na absolutnie NAJWYŻSZYM światowym poziomie
...

Do mnie co prawda po zlocie, bo dziś, trafiła najnowsza Merkava i wszystkimi czterema kończynami podpisuje się pod powyższym cytatem.

Chapeau bas dla Kamila :)

" ... jedni lubią zapach madarynek a drudzy jak im skarpety śmierdzą ... "
... miałem/mam ...

Offline bagnet

• Opinii: (218)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
« Odpowiedź #6 dnia: 19-12-2017, 14:51:50 »
Przypomnę ten wątek, bo nóż od Kamila był jednym z trzech najczęściej używanych w tym roku noży. Ten nóż jest bardzo lekki, bardzo wygodny, świetnie wygląda, jest naprawdę bardzo dopracowany i największe zaskoczenie - cudnie trzyma ostrość i w ogóle się nie rysuje. Ja tym nożem otwierałem puszki, kroiłem przeróżne dziwne rzeczy, bawiłem się z patykami i nie ma na nim żadnych śladów użycia. INFI od Busse to przy nim jest plastelina.
Zdjęcie z kilkoma zabaweczkami, zdobyczami - zakupami forumowymi.

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło: ponad 145 fixedów, ponad 120 folderów, 11 tooli, 7 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne ale oparte na doświadczeniu a nie na wymyślaniu.

Offline KamilD

• Szef działu
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 19-12-2017, 15:33:00 »
Dzięki za opinię !! :) Takich wpisów mi tutaj trzeba ! Bardzo się cieszę, że nóż jest używany i że się sprawdza :) a jeśli chodzi o Elmax, to rzeczywiście stal jest świetna, pracowałem w wielu różnych gatunkach stali, ale z Elmaxu jestem najbardziej zadowolony :)