Autor Wątek: MANLY PATRIOT - recenzja. Kilka słów i kilka zdjęć.  (Przeczytany 16068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzem

• Opinii: (33)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: MANLY PATRIOT - recenzja. Kilka słów i kilka zdjęć.
« Odpowiedź #140 dnia: 22-04-2019, 19:36:32 »
;) Mam tego patriota od dłuższego już czasu.. ale (wstyd powiedzieć) mało pracował, trochę był noszony ..
Jakąś chwilę temu przestałem się bać ostrzenia D2, więc leży w kuchni i bywa używany do różnych zadań z pogranicza krojenia mięs i otwierania opakowań.

Nawinął się do przygotowania obiadu ... nie spodziewałem się, że to tak rewelacyjny nóż do warzyw - nawet cebuli (do której używam najczęściej pikutków z gładkim ostrzem, bo mają wąską klingę) :D jestem zaskoczony i ucieszony właściwościami tego nożyka :)
To skromny człowiek, z byle gównem nie wyskoczy.

Sprzedam
https://forum.knives.pl/index.php/topic,201137.msg2546542.html#msg2546542

Offline SH4DOW

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #141 dnia: 25-06-2019, 00:05:13 »
Dziękuję za recenzję, chyba sobie takiego sprawię. :grin:

Offline grumic

• Opinii: (77)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #142 dnia: 25-06-2019, 08:31:04 »
;) Mam tego patriota od dłuższego już czasu.. ale (wstyd powiedzieć) mało pracował, trochę był noszony ..
Jakąś chwilę temu przestałem się bać ostrzenia D2, więc leży w kuchni i bywa używany do różnych zadań z pogranicza krojenia mięs i otwierania opakowań.

Nawinął się do przygotowania obiadu ... nie spodziewałem się, że to tak rewelacyjny nóż do warzyw - nawet cebuli (do której używam najczęściej pikutków z gładkim ostrzem, bo mają wąską klingę) :D jestem zaskoczony i ucieszony właściwościami tego nożyka :)
Ja z kolei byłem mocno zaskoczony, jak fajnie w kuchni radzi sobie Drugar z D2. Świeże pieczywo, mięso, warzywa - rewelacja. To są naprawdę bardzo dobrze zaprojektowane noże.

Offline Mattia

• Opinii: (35)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #143 dnia: 25-06-2019, 17:59:00 »
Witam,
mój pomarańczowy Patriot był na kilku wypadach w lesie, używałem go do cięcia i strugania kijków - na razie sprawuje się dobrze.
W kuchni do warzyw, owoców i mięsa był sprawdzany przez żonę, egzamin zdał na "5".
Pozdrawiam

Offline ~PAVLO~

• Opinii: (12)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #144 dnia: 25-06-2019, 20:34:46 »
Ja z kolei byłem mocno zaskoczony, jak fajnie w kuchni radzi sobie Drugar z D2. Świeże pieczywo, mięso, warzywa - rewelacja. To są naprawdę bardzo dobrze zaprojektowane noże.
U mnie podobnie ;-)

Offline cosinus

• Opinii: (0)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #145 dnia: 17-09-2019, 18:53:03 »
Cześć ludzie
Patriot CPM154 będzie się ostrzył na brązowych prętach Lanskyego 20 stopni ?