Reklama

Manix

Zaczęty przez bagnet, 18-09-2005, 15:35:01

Blacha

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

przeszczep

pamietam sukinkotka...
Ach jak on piknie pasowal do mej dloni  :p   :D


Kotwic

Zdjęcie Manixa z tym silniczkiem (palce lizać   :D )
A Manix, to naprawdę niezły nożyk, a jak rewelacyjnie kroi warzywka.   :p

Pilnikami noże tworzę.

Dom już mam, synów też, drzew już posadziłem wiele. Pochłonęła mnie praca, wobec czego brak mi czasu na robienie noży, fotografowanie i wędkowanie.
8/20

Ignus

Czekam az zrobia z VG-10. Ale wtedy nie ma zmiluj - bedzie moj.

Fotki super.

Tym? - zapytał (...), Nie - ten jest na ludzi...
DAGA - Requiescat In Pace...
Uslyszane od Alicji: "Noz to tez bron a od rakiety balistycznej rozni sie glownie zasiegiem"

kot_behemot

A ja czekam na mini, wtedy będzie mój  :)

Za krótka doba...

Smoke

no ja może również załapię się na mini, chciałbym   :) ...
foty super, rzeczywiście manix nieźle komponuje się z tym silniczkiem   :D ...

... emkoholic ...
... to download is human, to share is divine ...
[/size]

qlfi

a mi się backlock nie podoba, i w ogóle taki brzydkawy on się mi zrobił   :|  ale za to ładnie pokazany na fotkach i jest super.

a żeby była pełnia marudzenia to powiem że mi się żółta pętla na nim nie podoba.

pozdrawiam   8)

ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki

kali

muszę przyznać, że Manix na początku mi się nie podobał. ale teraz... coraz bardziej się do niego przekonuje po oglądaniu takich zdjęć :)

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

cahir

Cytat: Ignus

Czekam az zrobia z VG-10. Ale wtedy nie ma zmiluj - bedzie moj.

Fotki super.

A co jest zlego w S30V? Bo jak dla mnie sprawuje sie ta stal w Manixie bardzo dobrze.

oderint, dum metuant
To die with honor is a grand accomplishment for the warrior.
Only in one job you serve the country. Join the Army.

qlfi

ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki

Ignus

Mialem Nativa z S30V i powykruszal mi sie na folii (ale jest od tego osobny topik)

Wole VG-10

De Gustibus Trolejbus Autobus - jak to ktos tu kiedys napisal  :)

Tym? - zapytał (...), Nie - ten jest na ludzi...
DAGA - Requiescat In Pace...
Uslyszane od Alicji: "Noz to tez bron a od rakiety balistycznej rozni sie glownie zasiegiem"

Blacha

kurde ja manixa nie oszczędzałem na wyjazdach i sie nie wykruszył
dwa meichy codziennej roboty bez ostrzenia wytrzymał
linka żółta tylko na jachty
na codzien zielony paracord ale na jachcie musi być oczojebne żeby w wodzie znaleźć jak utopi sie albo w pierdolniku na pokładzie łatwiej wychaczyć z takim kolorkiem

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Džango Sapun

Cytat: Blacha

kurde ja manixa nie oszczędzałem na wyjazdach i sie nie wykruszył
dwa meichy codziennej roboty bez ostrzenia wytrzymał

I właśnie za to będzie mój
!amazed

"Dobranoc - przerwał mu Vesper i strzelił w łeb. Z bliska, niemalże z przyłożenia."

ares

Mnie się na początku żaden pajączek nie podobał, po jakimś czasie stały się znośne, aż wszedłem w posiadanie manixa. Sam się w łapie ułożył i jak do tej pory nie miałem nic co by lepiej cięło no może za wyjątkiem brzytwy. Czy ktoś coś wie więcej o wersji mini ???

ares


qlfi

Blacha a dziś nie miałeś przy Manixie linki   ;)

swoją drogą zmieniam zdanie, Manix jest w_pytens, choć wygodny dla mnie tylko w jednym chwycie.

ostrze noże i nożyczki, halabardy i pilniczki

Blacha

miałem - zielony paracord - zawsze jest

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Hakas

Osobiście używam Manixa i mi sie stal S30V w nim nie wykrusza. Bardzo ładny nożyk a przedewszystkim mocny choć nie pancerny.

Wędruję poprzez świat polując, walcząc
i uzdrawiając

Przeklęty, kto miecz swój trzyma z dala od krwi - Bellicosa anima
Damnatus, qui gladio suo ab sanguem reservat - Bellicosa anima

benoit

Może stary temat ale chodzi mi o to jak się robi taką pętlę jaka jest na tych zdjęciach?? Taką "szubieniczną". Bo nie wiem i nikt z osób z mojego otoczenia nie wie jak się to robi.

Pozdrawiam.

"koniec języka za przewodnika"

8/19

bieraj

#18
Cytat: benoit w 17-09-2006, 01:44:52

... jak się robi tak± pętlę jaka jest na tych zdjęciach?? Tak± "szubieniczn±"...

benoit - patrz The Hangman's Knot

benoit

OOO i o to mi chodziło  :D. Wielkie dzięki bieraj!!!

Pozdrawiam.

"koniec języka za przewodnika"

8/19