Autor Wątek: Kolekcja Northern Star  (Przeczytany 2585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lawenda1975

• Opinii: (10)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Kolekcja Northern Star
« Odpowiedź #40 dnia: 31-03-2017, 20:46:22 »
No to może kup sobie maczetę i łom?
Szczególnie, że łom 5 mm to akurat żaden łom.
Jestem zwolenniczka klasycznego używania noży, mam w bagażniku łom, saperkę i maczetę.
Nie widzę sensu targania ze sobą wielkiego i ciężkiego noża, który będzie za gruby i ciężki do "nożowych" zastosowań a i tak pozostałych narzędzi nie zastąpi.
Z dużych noży wożę często (np. na biwak) nóż szefa kuchni i robię nim wszystko od ostrzenia patyków po smarowanie kromek chleba. I to jest dla mnie funkcjonalny, duży nóż.
Co Ty tak z tym nożem wszędzie chodzisz?
Przecież i tak Cie nie zgwałcą!

Offline noxos

• Opinii: (3)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #41 dnia: 31-03-2017, 21:33:43 »
No to może kup sobie maczetę i łom?
Szczególnie, że łom 5 mm to akurat żaden łom.
Jestem zwolenniczka klasycznego używania noży, mam w bagażniku łom, saperkę i maczetę.
Nie widzę sensu targania ze sobą wielkiego i ciężkiego noża, który będzie za gruby i ciężki do "nożowych" zastosowań a i tak pozostałych narzędzi nie zastąpi.
Z dużych noży wożę często (np. na biwak) nóż szefa kuchni i robię nim wszystko od ostrzenia patyków po smarowanie kromek chleba. I to jest dla mnie funkcjonalny, duży nóż.

+1

Offline Piotr Bialy

• knifemaker
  • Opinii: (8)
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: 24-04-2017, 21:24:48 »
Najpierw zobaczylem same glownie I pomyslalem , glownie jak glownie...Pozniej zobaczylem juz z rekojesciami I wow... Ile daje fajne drewienko I ogolny dobry pomysl...Bo wszystko razem znakomicie do siebie pasuje.Calosc trzyma klimat. Podoba sie...