Reklama

Portfel - klasyczny ale wymajstrowany inaczej niż poprzednie :P

Zaczęty przez Masta Hobbyt, 07-06-2017, 16:40:01

Masta Hobbyt

Czołem!

Czas sciągnąć te pajęczyny które obrosły mój dział i coś wrzucić :P Wymajstrowałem portfel który zrobiłem w technice zupełnie dla mnie nowej - koniec z grooverem i okrągłym szydłem - musiałem zaspokoić swoje ambicje i sprawdzić czy potrafię używać wybijaków pod szew i przeszyć coś w miarę równo bez żłobienia rowka pod nitkę ;) Poza tym zapragnąłem zrobić coś klasycznego, bez pstrokacizny, solidnie zabarwione w jednym kolorze no i trafiło się zlecenie na którym mogłem spróbować swoich sił. Nakurwiłem się przy tym srogo, szew 10 SPI to dużo machania, do ideału droga daleka ale ambicje nieco zaspokoiłem ;)

rzućcie okiem i powiedzcie czy to słuszna droga :)






zdrówka!
igore


oloepoczta01

Jak dla mnie bomba, bardzo ładny i odcień skóry super.

M_9


Kozak


rangy67

Świetny portfel dopracowany w szczegółach.Bardzo ładnie,precyzyjnie,estetycznie dla oka i równiutko :).Taki bym nosił tylko na wierzchu "Srotodyl" lub Kajman. ;-) :D

.....i po sześciu dniach tworzenia Bóg usiadł by.....siódmego wymyślić Sebenze.

InQuizitor

Mistrz w temacie i tyle. Słuszna droga obrana idź dalej nią...


pawelmomo

Świetna robota, prezentuje się pięknie.
Skoro wspomniałeś o nowej dla Ciebie metodzie wybijania otworów pod szef to kilka zdjęć ze zbliżeniem by się przydało.
Zastanawiam się jak to możliwe żeby równo przebić kilka warstw skóry tak żeby tak samo było po jednej i drugiej stronie ?  :?


pitersek


banax


Raptorartur

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

NEPENTHE


Marcinl76

Będę chciał taki mieć, hehe!!!
Rewelacyjna jakość wykonania.

Pozdrawiam
Marcinl76

Marcinl76

bulion666


Pillnitz

* zacnie ostrzyżony hetero sapiens *

Testral

Bardzo piękna robota, ale warto chyba pomyśleć nad alternatywą dla tego napa. Niepotrzebnie dodaje grubości po zamknięciu, wypycha i zniekształca skórę.

Bez tego napa i w czarnym kolorze byłby ideałem.

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

asik007


gladiator

Piękny portfel! Nic dodać, nic ująć. Wykonanie wspaniałe! Powiedz proszę, jakiej grubości skór używałeś?  No i ten dość nietypowy pomysł na konstrukcję bilonówki jest fantastyczny! Pozdrawiam!