Reklama

I już w domu - refleksja Po ZLOCIE

Zaczęty przez Ebola, 21-10-2017, 20:26:15

crywar

Dzięki, było fajnie :)
Mi także brakowało identyfikatorów.

why so serious

Hubix7

Bardzo dziekuje za super imprezę . @WAR  dziekuje za nóż i miła rozmowę. Wszystkim , których spotkałem , dziekuje za spotkanie i dużo ciepłych słów wsparcia. DZIĘKUJĘ JESTEŚCIE SUPER EKIPĄ  :D jeszcze chciałbym podziękować silnej grupie pod wezwaniem za pomoc w wydaniu moich pieniędzy  :rotfl: jak dla mnie takie Zloty mogły by być częściej, jak zwykle nie obejżałem nawet części noży, ale i tak było super  8D do zobaczenia za rok  ;)

P.S.

Paru osób zabrakło , ale wiem że czasem sie nie da, do następnego razu chłopaki  ;)


Giedymin

Super. byłem pierwszy raz. Siedziałem 5 godzin a i tak nie udało mi sie porozmawiac i poznać wszystkich. Dziekuje za organizacje i super impreze. Za mozliwośc poznania wspaniałych ludzi i zmacania mnóstwa niesamowiych noży. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Mam nadzieje że  w przyszłym roku też sie wystawie i będe uczestniczył już troche mniej incognito.
Pozdrawiam serdecznie

Hejo powoli odchodze od robienia nozy zlecenie. Bede robił głównie na sprzedaż. Jak ktoś chce być ma mojej mailing liście to pisać prosze, bedzie powiadomienie o dostepnych nowościach. [email protected]
https://www.facebook.com/Giedyminsbigblades/

marcin90-70

Było fajnie. Poza brakiem identyfikatorów wszystko super;-) taktycznie pomarańczowa koszulka sprawiła ze pare osób mnie zauwazylo :rotfl:
Dziekuje za pogadanie calej masie ludzi. Jesteście super.

@Hubix7 nie ma za co;)

Sprzedam:
http://forum.knives.pl/index.php/topic,148745.0.html

Naprawiam wszelakie noże. Wegliki klade. Ostrze i dopieszczam.

Mój FB
https://m.facebook.com/KnifeHospital/

KnifeHospital-moje prace

Tatarq

Ogólnie to było super ;) Szkoda że kolejny dopiero za rok  :rotfl:
Co zawiniło moim zdaniem trzy rzeczy :
1.Brak identyfikatorów.
2.Kolejka dla przedpłaconych ciągneła się dużo dłużej,niż ta dla osób które kupowały wejściówki,w sumie z mojej strony to przedpłata była po to żeby w tej kolejce nie stać i jak najszybciej wejść na zlot no ale cóż wyszło jak wyszło ( torbe z gratami od bokera i tak się udało zgarnąć  :D
3.Faktycznie umiejscowienie sceny było w dosyć nie fortunnym miejscu,praktycznie było tak że np podczas prelekcji konia było ciężko o przejście przez sale a i osoby które stały i słuchały prelekcji z racji braku miejsca były lekko przesuwane przez osoby przechodzące  ;)
Tak pozatym to zlot jak najbardziej udany,zadowolony z tego że spotkałem się z częścią z was w realu   :) Z tego miejsca pragne także pozdrowić kolege od którego mam kershawa za przyjemną niebieską lampke,odezwij się na priv sprawe mam  ;)


Swirek89

Cytat: Tatarq w 22-10-2017, 09:49:29

Z tego miejsca pragne także pozdrowić kolege od którego mam kershawa za przyjemną niebieską lampke,odezwij się na priv sprawe mam  ;)

@Rychezo biznesmen
Instagram: @znozemprzezswiat
http://znozemprzezswiat.pl/

Mattia

Witam,
było fajnie, spotkałem kilka znajomych osób. Natomiast ze smutkiem pomyślałem sobie, że to pierwszy zlot, na którym zabrakło Jasia i jego opowieści o navajas.

Co do organizacji to jak pisał tap - totalna porażka z odbiorem zapłaconych wcześniej wejściówek, brak identyfikatorów to też spory minus. Plusem były duże sale gdzie człowiek nie dusił się z braku powietrza i porządne zaplecze.

Na szczęście atmosfera była dobra chociaż zlot zmienia charakter z forumowego na typowo komercyjną imprezę typu targi.
Dziękuję za miło spędzony czas i pozdrawiam


mamcar

#27

Dzięki za organizację zlotu, dzięki za spotkania i rozmowy.

Co do uwag organizacyjnych:
- Zdecydowanie przydałyby się identyfikatory (jeśli nikt nie wspominał ;) ). Nawet puste, do własnego uzupełnienia.
- Przydałaby się mapka wystawców, jeśli nie w pakiecie dla każdego, to chociaż przy wejściach na salę.
- Przydałaby się jakaś identyfikacja stanowisk powyżej głów tłumu. Na początku ciężko było się dobić do stoiska by zobaczyć kto w ogóle wystawia.
Choć to raczej uwaga do wystawców, niż organizatorów. Inwestujcie we flagi, banery, proporce, baloniki z helem itp :)


bynio204

Również dziękuję organizatorom - ogrom pracy ,
Identyfikatorów faktycznie brakowało - ja jako dwuletni świeżak na forum ,zaledwie  parę osób kojarzyłem ,ale i tak udało sie zamienić parę słów - za co dziękuję .

zdrówka Zbyszek

lisic

#29

Zlot był super!
Dziękuję organizatorom i wystawcom. Niezmiernie miło było zamienić kilka słów i obejrzeć (dotknąć) Wasze dzieła. Choć byłem tylko 4 godziny to temat "noży" dominował u mnie w domu przez cały dzień. A mój syn rozpaczał, że nie mógł dłużej strugać gałązek Raw Neckiem, który bardzo przypadł mu go gustu.
Byłem drugi raz i pewnie będę za rok.

W sumie to identyfikatory by się przydały. ;)

Postarajmy się zrobić dobrze, źle samo się zrobi.

arekm001

Mi się bardzo podobało, szczególnie konkursy :D super sprawa móc się wykazać w czymś związanym ze swoim hobby.
Dziękuję też za nagrodę którą otrzymałem w konkursie plecenia bata-szczena mi opadła do podłogi :D

Noże są fajne! I proce też!

Gumy do proc Thera Band Gold!
https://forum.knives.pl/index.php/topic,206177.msg2670531.html#msg2670531

ButtStallion

Także dzięki! Mój 1 zlot. Dwa nożyki wpadły, Hubix kupiłem tego Anthema, co też kupiłeś  :rotfl:. Ale muszę powiedzieć, że brak identyfikatorów bardzo mi utrudniał życie jako świeżakowi. Większość osób udało się znaleźć, innych nie :X.

Konkluzja: Super się bawiłem, super zjadłem burgera (WIELKIE DZIĘKI Adaś i chłopaki!), kilka rzeczy do podciągnięcia. (te nieszczęsne identyfikatory...).

Pozdrawiam.

Obecne EDC: Tom Fleury - Sharp custom.

"There is no truth in flesh, only betrayal."
"There is no strength in flesh, only weakness."
"There is no constancy in flesh, only decay."
"There is no certainty in flesh but death."
— Credo Omnissiah

"Innocentia Nihil Probat"
— Inquisitori

Pillnitz

Było zajebiście.

Jestem niepocieszony, że byłem tylko 3,5 godziny i zdążyłem oblecieć wszystko tylko raz i to dosyć pobieżnie,
no ale miałem osobistego popędzacza, a obecność w okolicy CH i szmatexów wszelakich nie pomagała ;).
Miałem bodajże trzyletnią przerwę w zlotach, w Pałacu byłem pierwszy raz, podobało mi się.
Nie podzielam zdania, że koleżeńskie spotkanie zamienia się w targi - klimat czuć dalej i to mocno, można raczej powiedzieć,
że cały zlot, jako taki, po prostu zaczyna być z roku na rok coraz mniej kameralny, ale czy to źle, że docieramy do szerszego grona?

Zgadzam się natomiast z opinią o identyfikatorach. W tym roku miałem w planach dorwać co najmniej fryzjerowych szturchaczy,
zapoznać się, pogadać, pośmiać, popierdzielić o dupie Maryny. Brak ID bardzo to utrudnił, z twarzy nie wszystkich kojarzę,
poza tym było za mało czasu na wpatrywanie się w tłum. No a mnie nikt nie zaczepiał niestety ;).

Dziękuję wszystkim, z którymi udało mi się pogadać. Brrr - przemiła rozmowa o Blade Show, czułem się, jakbym gadał ze starym znajomym :).
Żałuję wszystkich, z którymi pogadać, spotkać czy zapoznać się mi się nie udało. @marcin90-70 - a Ty kanalio powiedz jakim cudem byłeś
na zlocie, a ja o tym nie wiedziałem i Cię nawet kurwasz ani raz nie dojrzałem? :dodge:
Pozdrawiam koleżkę, który wybuchł brechtem, jak mi Anka pocisnęła przy wybieraniu swojej bransy z paracordu, że "jej już dwa lata robię i zrobić nie mogę" :rotfl:.
Sam się uśmiałem, ale miała rację ;).

Moje wrażenia ze zlotu:

- kupa świetnych ludzi ze wspólną pasją, gotowych i chcących rozmawiać, pomagać, doradzać i odradzać,
- noży dużo; bardzo fajnie, że pojawia się coraz więcej gości z zagranicy,
- poziom customów wzrósł i jest świetny; niektórych twórców (czy to z lenistwa czy z ignorancji) nie kojarzę wcale, a mieli bardzo fajne prace,
- kilka noży nad którymi rozmyślałem zostało zdyskwalifikowanych, a kilka, których bym nie podejrzewał o "fajność", weszło na listę,
- identyfikatory obowiązkowo muszą powrócić, nawet jeżeli mamy dostać przed zlotem sygnał, żeby zaopatrzyć się w nie samodzielnie,
- za krótko, za mało, chcę wincyj!

Wrażenia Anki ze zlotu:

- "Wcale większość z nich nie jest jeszcze bardziej pokracznie ubrana od Ciebie, bo wielu ma normalne dżinsy itp :/",
- "Zobacz - Victorinoxy, takie jak mi kupiłeś. A tam Spyderco mają. Już się znam :shades:",
- Z barwionej i stabilizowanej czeczoty byłaby zajebista rączka do szczotki do włosów :heart:,
- @Trollsky jest przystojniejszy w realu, niż na wielkim ekranie i dobrze mu w koszuli :D.

Było super, jesteście zajebiści :kosunia:.

* zacnie ostrzyżony hetero sapiens *

marcin90-70

@Pillnitz bo jesteś głupia i ślepa cipa? :-)

A nie wiesz co sie z kobieta robi? Moja jak sie budziła 2 lata temu to sama poszła na szmaty. Bylo dac swojej czas na lazenie do 18 i tyle. Pantofel z Ciebie.

Sprzedam:
http://forum.knives.pl/index.php/topic,148745.0.html

Naprawiam wszelakie noże. Wegliki klade. Ostrze i dopieszczam.

Mój FB
https://m.facebook.com/KnifeHospital/

KnifeHospital-moje prace

Pillnitz

Cytat: marcin90-70 w 22-10-2017, 11:35:11

@Pillnitz bo jesteś głupia i ślepa cipa? :-)

A nie wiesz co sie z kobieta robi? Moja jak sie budziła 2 lata temu to sama poszła na szmaty. Bylo dac swojej czas na lazenie do 18 i tyle. Pantofel z Ciebie.

Sam jesteś głupia i ślepa... Mignął mi jakiś paskud podobny do Ciebie, ale przez ćwierć sekundy
i miał jebaniec za długą brodę, żeby to była Twoja broda. Poza tym też oczy masz ;).

A co do reszty, to ona tak właśnie proponowała. To ja się uparłem, żeby odwiedziła zlot - w ramach niesienia kaganka oświaty i tam takie...
Więc mnie tu z pantoflami nie wyskakuj :kosunia:. Następnym razem puszczę wolno ;).

* zacnie ostrzyżony hetero sapiens *

Bury

Pany,jakis namiar na tego wystawce/sprzedajacego.

Cytat: Krug w 24-03-2018, 12:21:04
Brzydkie to są murzynki. Noże mają być użytkowe.
NIE ROBIĘ NOŻY NA ZAMÓWIENIE !


ednyfed

#36

Dzięki za kolejny już Zlot i za wszystkie rozmowy. :)

Gdy przybyłem do Pałacu tuż po 10tej zobaczyłem dwie długie kolejki. Stanąłem w pierwszej z brzegu. Gdy się okazało, że moja kolejka przemieszcza się ze trzy razy szybciej niż sąsiednia, nabrałem podejrzeń, że jednak ustawiłem się w niewłaściwej (w sensie, że w przedpłaconej). Możliwe, że to po prostu zasługa Pecado, który z kasą uwijał się niczym o. Rydzyk na zjazdach Radia Maryja. ;)

Zdziwił mnie brak identyfikatora (przeszukiwałem pod tym kątem torebeczkę, którą otrzymałem przy wejściu). Trochę brakowało możliwości łączenia forumowego nicka z konkretną twarzą.

Jedna wkurzająca rzecz - kilka razy trafiałem przy stolikach wystawców na grupki, które blokowały miejsce i dyskutowały na tematy inne niż noże. Panowie, na takie rzeczy były miejsca z dala od stolików. ;)

Cytat: Pillnitz w 22-10-2017, 11:31:02

No a mnie nikt nie zaczepiał niestety ;).

Może dlatego, że na krok nie odstępował Cię osobisty bodyguard. ;P

marcin90-70

@Pillnitz miałem zarowiasta pomarańczowa koszulkę i świecący łysy łeb ;) po Twoich przygodach nikt Cie nie zaczepił bo cholera wie co Ci tam "zaszczepili"...;>

Sprzedam:
http://forum.knives.pl/index.php/topic,148745.0.html

Naprawiam wszelakie noże. Wegliki klade. Ostrze i dopieszczam.

Mój FB
https://m.facebook.com/KnifeHospital/

KnifeHospital-moje prace

recon

Dzięki za kolejne spotkanie na Zlocie :D
Tych co znam odnalazłem bez problemu, przypadkowo znalazłem i poznałem kilka nowych twarzy - @Garbaty już wiem - jesteś podobny do Romana z Neonówki dlatego morda sama mi się śmiała podczas rozmowy :D
Ponieważ wciąż istnieje mała szansa, że jeszcze nikt nie zauważył co było w poprzednich wypowiedziach to i ja napiszę:

brakowało identyfikatorów z forumowym nickiem

reszta była super :shades:

"Si vis pacem, para bellum"

Pillnitz

Cytat: marcin90-70 w 22-10-2017, 12:10:13

po Twoich przygodach nikt Cie nie zaczepił bo cholera wie co Ci tam "zaszczepili"...;>

Ty członku :kosunia:
* zacnie ostrzyżony hetero sapiens *