Autor Wątek: #białarękawiczka #nożowarękawiczka  (Przeczytany 4542 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mikko

• Opinii: (27)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Oregońsko-Radykalny obóz fosforobrązowców
Odp: #białarękawiczka #nożowarękawiczka
« Odpowiedź #60 dnia: 01-11-2017, 13:51:44 »

Offline pegrze

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: 02-11-2017, 23:19:36 »
Dziękuje Brrr, właśnie o to mi cały czas od początku chodziło. Jeżeli wystawcy w większości uważają, że odwiedzający powinni używać rękawiczek, to niech organizatorzy edukują, promują, tłumaczą, nawet, jak w kinach na seansach 3D, doliczają do ceny biletu obowiązkową parę dla każdego, kto nie wziął swoich. Ale niech to nie będzie tak jak było dotychczas, że wśród „swoich” pomstuje się, że przychodzą „nieuświadomieni”, nie okazują szacunku.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Offline unsu

• Opinii: (4)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #62 dnia: 03-11-2017, 17:22:55 »
Wydaje mi sie że to dotyczy nie tylko noży - jest wiele targów i imprez na których towar wystawiany przedstawia dużą wartość. Zawsze jest to rozwiązywane na poziomie stanowiska bo wartość towaru jednego wystawcy nie jest równa odpowiedzialności i strat jakie może ponieść drugi wystawca. Każdy powinien zadecydować jaki towar jest w stanie dać do macania a jaki powinien być za szkłem w gablocie. To co za szkłem zazwyczaj jest w stanie opuścić bezpieczną strefę dla oglądających ale tylko pod czujnym okiem osoby odpowiedzialnej za jego stan. Da sie dodać także opcję rękawiczek - przecież najtańsze i najcieńsze kelnerki kupuje się w sporych paczkach - sami takie zakupiliśmy na targi w UK gdy się wystawialiśmy z innym rękodziełem. Powiem wam że ludzie do tego mile podeszli i zazwyczaj jedna rękawiczka krążyła w większej grupie ludzi przekazywana z rąk do rąk gdy jedna z fajnych rzeczy wyszła z gabloty. Podpowiem że mniej ginie - zginął nam tylko jeden duperel ...
« Ostatnia zmiana: 03-11-2017, 17:27:35 wysłana przez unsu »

Offline Pavulon

• knifemaker
  • Opinii: (84)
  • *
« Odpowiedź #63 dnia: 04-11-2017, 11:14:12 »
Jako inicjator pomysłu "BIAŁA RĘKAWICZKA " chciałem wszystkim  bardzo podziękować za niesamowity odzew i bardzo miłe zaskoczenie .
Przywróciliście moją wiarę ...na temat przeciwników nie będę się wypowiadać   :heart:.
Bo nawet Ci "bez " ...też się super spisali  :D  .
Praca u podstaw czyni cuda  ;P
Wspólnie tworzymy nową jakość ...mamy wystawę na miarę innych europejskich ...ba nie zawaham się powiedzieć że nawet o poziom WYŻSZĄ  , co zauważył nawet gość z nożowej prasy z Holandii  .

ps.
podczas wystawy mimo wyrażnego przekazu tylko jeden przypadek był naganny ...niestety nie zdążyłem zareagować przed ...usłyszał parę słów po  ;>
Delikwent ciach do ręki i paznokciem po grawerunku  :] :] :] :] :] :mad:

« Ostatnia zmiana: 04-11-2017, 11:20:44 wysłana przez Pavulon »

Offline Disstructor

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #64 dnia: 04-11-2017, 18:57:48 »
Proponuję jeszcze muzealne, filcowe paputy i op1 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
We live, as we dream – alone.

Offline agaleon

• Opinii: (29)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #65 dnia: 04-11-2017, 19:10:02 »
Jako inicjator pomysłu "BIAŁA RĘKAWICZKA " chciałem wszystkim  bardzo podziękować za niesamowity odzew i bardzo miłe zaskoczenie .
Przywróciliście moją wiarę ...na temat przeciwników nie będę się wypowiadać   :heart:.
Bo nawet Ci "bez " ...też się super spisali  :D  .
Praca u podstaw czyni cuda  ;P
Wspólnie tworzymy nową jakość ...mamy wystawę na miarę innych europejskich ...ba nie zawaham się powiedzieć że nawet o poziom WYŻSZĄ  , co zauważył nawet gość z nożowej prasy z Holandii  .

ps.
podczas wystawy mimo wyrażnego przekazu tylko jeden przypadek był naganny ...niestety nie zdążyłem zareagować przed ...usłyszał parę słów po  ;>
Delikwent ciach do ręki i paznokciem po grawerunku  :] :] :] :] :] :mad:

Byłem przekonany, że są ludzie i taborety. Jak widać jest jeszcze jedna kategoria, którą trzeba taboretem potraktować.

Offline CICHY_S

• knifemaker
  • Opinii: (11)
  • *
    • Moje noże
« Odpowiedź #66 dnia: 06-11-2017, 20:52:43 »
@Pavulon powiem szczerze, że na początku trochę ironicznie zerkałem na tą inicjatywę. Ale jak teraz pomyślę że wystawiam się z brzytwami które potem mają golić i być czyste, a ktoś bez rękawiczek ....... Teraz rozumiem.

Offline wojtas25

• Opinii: (15)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #67 dnia: 07-11-2017, 19:17:29 »
Tak mi sie kojarzy z powiedzeniem Bulke przez bibulke...

Offline Pavulon

• knifemaker
  • Opinii: (84)
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: 08-11-2017, 00:18:00 »
@Pavulon powiem szczerze, że na początku trochę ironicznie zerkałem na tą inicjatywę. Ale jak teraz pomyślę że wystawiam się z brzytwami które potem mają golić i być czyste, a ktoś bez rękawiczek ....... Teraz rozumiem.

a widzisz trzeba słuchać ...starszych

Offline MistrzHalt

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #69 dnia: 14-11-2017, 17:40:49 »
Jak już się wcześniej wypowiedziałem za rękawiczkami jestem jak najbardziej za, ale zamykanie noży w gablotach i zakaz ich dotykania kojarzy mi się bardziej z jakimś muzeum niż przyjacielska atmosfera zlotu/wystawy i dla mnie nie jest to fajne z perspektywy oglądającego oczywiście  ;)

Offline gregg13

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #70 dnia: 17-11-2017, 20:11:10 »
Tak mi sie kojarzy z powiedzeniem Bulke przez bibulke...

Może tak, ale raczej nie...
Sam nie miałem rękawiczek, bo... nie potrzebuję. Jakkolwiek to brzmi...
Nie macam brzeszczotu, opieram czubek noża na paznokciu... samiuteńki czubeczek. 
I jest dobrze ;P

Inna sprawa to temperatura :badass:, spocone, mokre wręcz dłonie :mad:
Wówczas rękawiczki są obowiązkowe...