Autor Wątek: Ankieta satysfakcji 2017 - wyniki  (Przeczytany 1915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (161)
  • *
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
Ankieta satysfakcji 2017 - wyniki
« dnia: 24-10-2017, 11:06:43 »
Zgodnie z tradycją z niewielkim poślizgiem - wyniki ankiety! :)

W tym roku odpowiedziało znacznie mniej osób, ale bierzemy co mamy.

Na wypadek gdyby ktoś przeoczył:
* wydaliśmy ponad 2100 opasek
* wystawiało się 103 firm i Twórców.

98,5% respondendów potwiedziło, że podobało im się na Wystawie. Uf.
Wyrazy uznania dla 13 osób, które weszły w ankietę tylko po to, żeby zaznaczyć opcję "Nie byłem". Szanuję :D

Mimo rosnącej liczby wystawców Wasze bystre oczy znalazły kilku brakujących, ale do tego przejdziemy.
Dla nas ważne jest, że w porównaniu z zeszłym rokiem ilość osób usatysfakcjonowanych wzrosła z 52 do 65%. Ponownie uf.

Zanotowaliśmy również wzrost satysfakcji w kategorii twórców, choć już mniej spektakularny - z z 61 do niespełna 69%.

Inna rzecz, że tradycyjnie niektóre stoiska i marki obecne na Zlocie umknęły, ale do tego dojdziemy.

Konkurs piękności w kategorii firm wygrali bezapelacyjnie militaria.pl, ale - to zaskoczenie przestaje być już powoli zaskoczeniem - na drugim miejscu uplasowała sie mała manufaktura.
W tym roku była to Enigma! Nawet nie wiecie jaką mam prywatną radochę, że znów wskazaliście polską manufakturę! (w poprzednich latach brylował tu bayonet).
Na kolejnych miejscach Juchcik, noze-swiata.pl, knife.supply, survivaltech, kolba.pl i nasz tegoroczny debiutant (w sensie gość, po raz pierwszy) - Wisport!
Zwracam uwagę, że na szczycie listy uplasowały się aż dwa sklepy z materiałami dla Twórców.
Nie chcę zapeszać, ale to może być ciekawy prognostyk dla polskiej sceny knifemakingu na najbliższe lata :)

Wielcy brakujący wśród firm!

Tradycyjnie :/
* Baribal
* CQB
Nie tracicie nadzieji...

Natomiast ktoś nie zauważył np stoiska Kolby i birkashopu :D
Wymieniono także Helikona. Helikon w tym roku trochę nas sondował wysyłając ze swoimi produktami kolegów z Survivaltechu.
Mamy nadzieję, że feedback jaki od nich otrzymali po wystawie zmobilizuje ich do wystawienia się w pełnej skali w 2018!

Kilka osób wskazało brak oferty Kershaw i ZT. Noże te na swoich stoiskach miały dwie firmy. Przywieźli co mieli.
Raczej trudno spodziewać się stoiska firmowego.

Pojawia się także zainteresowanie nowościami zza Wielkiego Muru. Może nasi dystrybutorzy zaryzykują i zaczną wprowadzać je do swojej oferty?
Zobaczymy i podsumujemy te oczekiwania za rok.

Twórcy!

Polski konkurs piękności w tym roku wygrał... Trollsky :D
Gonią go łeb w łeb LKW (wolodja), Brr i Ostap.
Niezależnie od indywidualnych wniosków moja wskazówka dla pozostałych twórców jest taka:
- weźcie się kurfa za marketing wreszcie. Co łączy to w/w 4 marki (tak, marki!) to to, że są wszędzie, pojawiają się na banerach, YT, jako projektanci.
Włożyli w to ogrom pracy, ale efekty są! Jednocześnie - każdy z w/w to pojedyncze osoby, których osobista determinacja, komunikacja ze "światem" i jej jakość pokazują, że chcieć to móc.
Gratulacje chłopaki, świetna robota (produkty też niczego sobie ;) ).

W kategorii Twórców zagranicznych ponownie w Waszej świadomości najlepiej utkwił mały stolik skitrany obok filara obsadzony przez jednego człowieka...
czyli CKF z Rosji!
Brawo Mikhail!

Za jego plecami trwała wyrównana walka pomiędzy Vladislavem Chulanem, Juiim Gerasimovem oraz chłopakami z Litwy, którzy moim zdaniem trochę tracą na wystawianiu się pod jednym szyldem.
Mają świetne prace, ale ciężko połączyć twarz z małą tabliczką na stoliku (jeśli tam jest).

Nie przeszliście obojętnie nawet wobec nieco odważniejszych projektów Krava Knives!
Nie umknęły Wam także stoliki Strgii Latyshevskiego i Uldanova.

Wśród brakujących powtarzają się co roku te same nazwiska: Bona, Yahoo, Cubix, Giedymin, Kubek, Marcins (paczę na Was ;> ).
Widzicie jednak także brak młodych wilków! Szczegot, Cichy, Sulit, MAC (discovery), Meteo, Ari. Cóż mogę powiedzieć - nękajcie ich!
Może jednoznaczne wyrażenie "do zobaczenia na wystawie w październiku albo wpier..l krzesłem"  ich wreszcie zmotywuje? :D

Z zabawnych rzeczy: parę osób przeoczyło Torbe, Pavulona oraz.... LKW :D

KONKURSY!
Był błąd w ankiecie, który kazał wybierać jedną z odpowiedzi, ale załapało się na niego tylko kilka osób na szczęście.
W jakimś stopniu wyniki są więc ok.

Taki rozkład:

Wskazuje na to, że mieliście problem ze wskazaniem jednoznacznego zwycięzcy.
Natomiast co się będzie działo za rok... Może być ciekawie, plany są :]

Pręgież!

Rozkład wyników jest dość podobny jak w zeszłym roku, choć prywatnie martwi mnie te 5 osób, które nie otrzymały od nas satysfakcjonującej pomocy.
Przepraszamy! Będziemy próbować to poprawić.

Tu natomiast jest super ciekawie

Drastycznie wzrosła ilość odpowiedzi wskazujących, że organizatorzy nie byli do niczego potrzebni :P
To w sumie dobrze! :D
Wyraźnie natomiast przechyliła się szala tych, którzy musieli nas odnaleźć i uzyskać pomoc. Wydaje się, że w tym roku znalezienie nas było znacznie łatwiejsze.
Te 5 osób, które nie zauważyły naszej obecności serdecznie pozdrawiam ;P zaś 4 nieusatysfakcjonowane - ponownie: przepraszamy.

Zostawiliśmy Wam w tym roku w ankiecie przestrzeń na luźne komunikaty w naszą stronę.
Na wypadek gdyby ktoś jeszcze nie napisał to wspomnę, że wysoko w tych wiadomościach plasowały się identyfikatory ;)
Spieszę zapewnić, że w 2018 wrócą! Ale jako opcjonalne. Jak ktoś będzie chciał to będzie przy wejściu, nieco z boku osobne stoisko gdzie będzie można sobie takowy spreparować i przymocować.
W ten sposób bramka będzie drożna, a Wy nie będziecie anonimowi. :)

Jak pisałem wcześniej - wiemy także co zrobić, żeby tempo wchodzenia z kolejki przedpłaconej zrównać lub ponownie podnieść powyżej kolejki kasowej.
Eksperyment z kasą wypalił w tym roku tak, że sami się zaskoczyliśmy. I wszystkie wnioski + trochę usprawnień technicznych zostanie przeniesionych do kolejki przedpłaconej.
Ależ to będzie szybkość za rok!

Pojawił się wniosek o konkursy dla najmłodszych. I to jest bardzo ciekawe. Biorąc pod uwagę, że impreza ma charakter niezwykle rodzinny - nie sposób zignorować takiego postulatu.
Zobaczymy co da się zrobić :)

Zła wiadomość: wejściówki nie będą tańsze. Aktualną cenę utrzymujemy... 6 czy 8 rok?
Rozumiem, że dla kogoś wydanie 30 zł wchodząc na imprezę gdzie jest sprzęt za kilka milionów (sumarycznie) to dramat, ale... z całym szacunkiem: nie, nie będzie niższa i są ku temu ważne powody, bynajmniej finansowe (dla nas).
Niższa cena sprowokuje do odwiedzin "randomów". My zaś chcemy, aby jednak były to osoby, które interesują się tym czego dotyczy Wystawa.
A z mojego punktu widzenia, biorąc pod uwagę cenę markowego sprzętu - 30 zł to jest drobna kwota.
Wiem, że obrażę niejedną osobę, ale narzekanie na tą kwotę pachnie cebulą.
Jasne, możemy przerzucić ten koszt na wystawców!
Ciekawe jak na to zareagują nasze młode wilki knifemakingu, które nie trzepią na tym kokosów i jak odbierzecie to Wy gdy zabraknie ich w przyszłym roku, bo przestanie im się to kalkulować.

Różnych ciekawych wniosków i obserwacji było znacznie więcej, ale trudno wymienić wszystkie. Każdą jedną przeczytaliśmy i dyskutujemy w zamkniętym gronie.

Bo organizacja przyszłorocznego zlotu już sie rozpoczęła!
Do zobaczenia 20 października 2018 w Warszawie!
« Ostatnia zmiana: 30-10-2017, 11:55:33 wysłana przez pecado »
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • *
    • Knives.pl na FB
Odp: Ankieta satysfakcji 2017
« Odpowiedź #1 dnia: 30-10-2017, 08:46:06 »
Wyniki! :)
Dziękujemy wszystkim respondentom, gościom, wystawcom, wreszcie najlepszemu partnerowi na świecie czyli Militaria.pl
Każdy z Was razem i z osobna przyczynił się do tego, że ta impreza miała miejsce w skali i jakości jaką widzieliście.

Do zobaczenia za rok!
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline Tatarq

• Opinii: (5)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
Odp: Ankieta satysfakcji 2017 - wyniki
« Odpowiedź #2 dnia: 30-10-2017, 09:28:01 »
30 zł w stosunku do tego co można zbić z ceny na zlocie i z kim się spotkać to grosze  :rotfl: cena wejściówki nie zabija,takie moje skromne zdanie
Do zobaczenia za rok.

Offline MistrzHalt

• Opinii: (4)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 30-10-2017, 10:43:13 »
Moim zdaniem te 30 złotych to też nie problem, raz w roku można zapłacić za tak fajną imprezę  ;-)

Offline nieustraszony

• knifemaker
  • Opinii: (112)
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 30-10-2017, 16:52:14 »
6,46 :D nieźle jak na pierwszy raz i 5 noży...  :D szczerze myślałem że nikt mnie nie zauważy... ale marketing troszkę "chyba" kuleje...  :dodge:

Offline Osos

• Opinii: (343)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Pocket knife gentleman.
« Odpowiedź #5 dnia: 31-10-2017, 12:25:11 »
WOW, drugie miejsce! Fantastycznie! Ale mega kop do dalszej pracy.
Pięknie dziękuję w swoim imieniu jak i @sliwkosky ego osobom które oddały głos, doceniły pracę i za ten ogrom miłych słów, zarówno na żywo jak i poprzez inne media!
Do zobaczenia wkrótce!
Moje recenzje i opisy nożowe: www.kosa.net.pl

BYKOM-STOP! Tępmy e-analfabetyzm w Internecie.

Offline unsu

• Opinii: (4)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 31-10-2017, 17:25:41 »
Gratulacje za osiągnięte wyniki - będzie tylko lepiej !

Offline eddieiron

• knifemaker
  • Opinii: (75)
  • *
  • WKMN
    • http://www.pwljm.pl/bhp-kedzierzyn-kozle/
« Odpowiedź #7 dnia: 31-10-2017, 19:15:32 »
Jak dla mnie też miła niespodzianka jeśli chodzi o głosy oddane na mnie (dziękuję)  drugi raz na zlocie jako wystawca, z mojej strony gratuluję wszystkim.@pecado  dziękowałem opuszczając PKiN, teraz dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do organizacji zlotu.
https://forum.knives.pl/index.php?topic=158401.new#new

https://www.facebook.com/robert.tucholski.5
https://www.facebook.com/RTknives/
#rtknifemaker -instegram
Nie robię noży idealnych :)

Oaza spokoju robiący narzędzia tnące .

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • *