Autor Wątek: Wyrafinowany, włoski czołg - recenzja LionSteel'a SR1A  (Przeczytany 2903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tyler Durden

• Opinii: (197)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Wyrafinowany, włoski czołg - recenzja LionSteel'a SR1A
« Odpowiedź #40 dnia: 11-03-2018, 21:02:36 »
Jak dla mnie cena w granicach 1300-1400 zł jest do przyjęcia za tego typu nóż,szczególnie patrząc na ceny podobnych konstrukcji.Do końca obiektywny w tym temacie nie będę bo za bardzo go lubię ;) U mnie moze być wariant Sr1 i ze dwa Case ,nie zamiast ;)

W moim też ucieka delikatnie,ale chyba wina frejma.Mocno naciska na klingę,w SR1 Alu  które oglądałem nie ma tego,są słabsze,czuć różnice jak zwalniasz blokadę .

Offline Jasiek

• Opinii: (300)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • każdy amator znajdzie swego potwora
« Odpowiedź #41 dnia: 13-03-2018, 13:44:28 »
Jak dla mnie cena w granicach 1300-1400 zł jest do przyjęcia za tego typu nóż,szczególnie patrząc na ceny podobnych konstrukcji.

Rany! To on teraz tyle kosztuje?! Miałem tytanowego w pvd, nieużywkę, kupiłem za mniej niż 700, też nie używałem, sprzedałem podobnie....

duże rękojeści mają wielkie zalety

Offline gerard36856

• Opinii: (115)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #42 dnia: 13-03-2018, 16:49:27 »
niestety. Cena oderwała się od rzeczywistosci :)
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.

Offline Tyler Durden

• Opinii: (197)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #43 dnia: 13-03-2018, 17:33:53 »
Tenka też można było kupic za połowę obecnej ceny . To niestety nie jedyny nóż którego cena podskoczyła o kilkadziesiąt procent. Jak sie komuś podoba to i tak kupi ,nawet jesli kosztował by ponad 2000 zł .Za płaskowniki z O1 ludzie płacą po kilkanaście tysięcy;)

Offline Jasiek

• Opinii: (300)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • każdy amator znajdzie swego potwora
« Odpowiedź #44 dnia: 13-03-2018, 19:47:59 »
... jak również projekty takie jak linia Molletta i Knife Research które wykraczają troche ponad ogólnie pojęte produkowanie noży a są swojego rodzaju badaniami nad ich zastosowaniem.

Co prawda to nie na temat noża z recenzji, ale wydało mi się ciekawe niezmiernie. @lympysympy rozwiniesz poproszę swoją uwagę? Jakie oni robią badania nad zastosowaniem noży?
duże rękojeści mają wielkie zalety