Reklama

Pasja w moim obiektywie - mr.sruba

Zaczęty przez mr.sruba, 13-01-2018, 13:17:32

gregg13

Mam mieszane uczucia...
Z jednej strony piękne, artystyczne zdjęcia noży... fotogenicznych, np. Eschaton.
Z drugiej strony... Eschaton np. - dla mnie jest dziwny, absolutnie nieużytkowy  :?

Ale ja siem nie znam, a fotki som fantastyczne  8D

Cytat: junasz w 23-11-2022, 01:15:35Cóż... pesymizm to najlepsza filozofia. Pesymista niemal zawsze ma rację, a jak zdarzy się pomyłka - jest radośnie zaskoczony.  ;)

mr.sruba

Cytat: gregg13 w 26-04-2019, 22:44:53

Mam mieszane uczucia...
Z jednej strony piękne, artystyczne zdjęcia noży... fotogenicznych, np. Eschaton.
Z drugiej strony... Eschaton np. - dla mnie jest dziwny, absolutnie nieużytkowy  :?

Ale ja siem nie znam, a fotki som fantastyczne  8D

A tam nieużytkowy, ma krawędź tnącą? Ma! Nawet dwie :P Więc będzie ciął :D

W takim razie, jak o dziwnych nożach mówimy, przedstawiam Wam nietuzinkowy nóż z rosyjskiej stajni, projektu ojca (w sumie drugiego ;P ) Decepticonów! ;>

Pozdrawiam!

Czerwony Pająk

Cytat: mr.sruba w 14-05-2019, 20:27:53

A tam nieużytkowy, ma krawędź tnącą? Ma! Nawet dwie :P Więc będzie ciął :D

W takim razie, jak o dziwnych nożach mówimy, przedstawiam Wam nietuzinkowy nóż z rosyjskiej stajni, projektu ojca (w sumie drugiego ;P ) Decepticonów! ;>

CKF Krokar!

Intrygujący; przywodzi na myśl MT Hawk'a. ;)
Ale czy dobrze widzę, że w pozycji zamkniętej, fragment KT nie chowa się w rękojeści?


mr.sruba

Cytat: Czerwony Pająk w 14-05-2019, 20:51:59

Intrygujący; przywodzi na myśl MT Hawk'a. ;)
Ale czy dobrze widzę, że w pozycji zamkniętej, fragment KT nie chowa się w rękojeści?

Tak, dobrze widzisz :)

Dżem

Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...

Czerwony Pająk

#45
Cytat: mr.sruba w 14-05-2019, 20:54:06

Tak, dobrze widzisz :)

I nie stanowi to przypadkiem swoistego zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt? ;) I.E., czy szczelina nie jest wystarczająco szeroka, by z KT mógł naraz zaprzyjaźnić się błąkający po kieszeni palec?

lawenda1975

Zdjęcia po prostu obłędne. I muszę przyznać, że nóż mnie urzekł jak dawno żaden. :)
Jakiś krypto Decepticon ze mnie.

Co Ty tak z tym nożem wszędzie chodzisz?
Przecież i tak Cie nie zgwałcą!

Swirek89

Fajne zdjęcia robisz ;) Masz talent ;)

Instagram: @znozemprzezswiat
http://znozemprzezswiat.pl/

mr.sruba

Cytat: Czerwony Pająk w 14-05-2019, 21:05:22

I nie stanowi to przypadkiem swoistego zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt? ;) I.E., czy szczelina nie jest wystarczająco szeroka, by z KT mógł naraz zaprzyjaźnić się błąkający po kieszeni palec?

Mając dłonie pianisty, istnieje ryzyko, że mały palec się tam wśliźnie, osobiście zdrachałem trochę paznokieć. Na spotkaniu w Katowicach jedna dziewczyna udowodniła, że da się wcisnąć i cały :P

Dziękuję panowie za ciepłe słowa!


mr.sruba

Ależ zaniedbałem ten wątek ?

Wstyd mi zdecydowanie, zwłaszcza, że "troszkę" fot nastrzelałem...
A i zabawki ładne się przewijały

Ale może teraz z innej beczki?
Oprócz focenia noży, zachciało mi się je także rysować...

Poniżej efekty, już niedługo ujrzą światło dzienne :)

[instagram]

https://www.instagram.com/p/Cb0VjJgsCM7/[/instagram]

Pozdrawiam, Artur


gregg13

Czarny z czerwonymi dodatkami  :slini:

Czemuż, ach czemuż to frejm jest  :dead:
Cytat: junasz w 23-11-2022, 01:15:35Cóż... pesymizm to najlepsza filozofia. Pesymista niemal zawsze ma rację, a jak zdarzy się pomyłka - jest radośnie zaskoczony.  ;)

mr.sruba

Cytat: gregg13 w 18-06-2022, 19:36:33

Czarny z czerwonymi dodatkami  :slini:

Czemuż, ach czemuż to frejm jest  :dead:
Jako pierwszy nożyk i pełny projekt robiony przeze mnie, była to jedna z łatwiejszych blokad :)
Dodatkowo, frame zwyczajnie dobrze się sprzedają, a że to pierwsza współpraca nie mogłem udziwniać :)
Ale w tajemnicy powiem, że następny powinien być button lockiem ;>

Tyler Durden

Nie tłumacz się ;) Lepiej wrzuć jakieś normalne zdjęcie tego SUMO co masz na insta. Najlepiej porównawcze do jakie co jest duże ;) z jakimś Sziro, pajonkchiefem, Drunkenem czy Sebastianem ;)


gregg13

Cytat: mr.sruba w 18-06-2022, 22:02:08

Jako ... jedna z łatwiejszych blokad :)
Dodatkowo, frame zwyczajnie dobrze się sprzedają, ... :)
Ale w tajemnicy powiem, że następny powinien być button lockiem ;>

Nie neguję, nie krytykuję... wydziwiam jeno  :D

Osobiście frejmów "nie trawię", takie skrzywienie  ;P

Cytat: junasz w 23-11-2022, 01:15:35Cóż... pesymizm to najlepsza filozofia. Pesymista niemal zawsze ma rację, a jak zdarzy się pomyłka - jest radośnie zaskoczony.  ;)

mr.sruba

 ;>

Cytat: Tyler Durden w 18-06-2022, 23:21:43

Nie tłumacz się ;) Lepiej wrzuć jakieś normalne zdjęcie tego SUMO co masz na insta. Najlepiej porównawcze do jakie co jest duże ;) z jakimś Sziro, pajonkchiefem, Drunkenem czy Sebastianem ;)

Nie moja zabaweczka, także jak uda się go pożyczyć znów na dzień/dwa, to zrobię co mogę :D
Do Seby nie będzie porównania, bo nie posiadam, a i za rzadko mam możliwość obcować :)

NEPENTHE

Ja tam FL lubię  ;P  Ciekawie wygląda ten nóż zwłaszcza z czarno - zielonym zestawieniu; całościowo, wizualnie gratulacje  @mr.sruba


mr.sruba


Mikko

IG zaczął lecieć w ch... to wróci paru marnotrawnych do źródła. ;)


Krzysztofon

Nożyk mrocznawy, nastrój mrocznawy..

podoba mi się ;)


eskapada

Cytat: Mikko w 24-06-2022, 17:49:07

IG zaczął lecieć w ch... to wróci paru marnotrawnych do źródła. ;)

Dlaczego tak uważasz?