Reklama

ANKIETA Najlepszy customowy nóż myśliwski - edycja 2017 / 2018

Zaczęty przez Grucha, 15-01-2018, 12:32:47

Który nóż Twoim zdaniem powinien otrzymać I nagrodę

mitryl
9 (6.4%)
discovery
12 (8.5%)
opal
4 (2.8%)
eddieiron
7 (5%)
bury
15 (10.6%)
garuchi
6 (4.3%)
grucha
10 (7.1%)
camel90
4 (2.8%)
tartakus
3 (2.1%)
filoktet
0 (0%)
adam one
7 (5%)
raptorartur
13 (9.2%)
walenc
9 (6.4%)
pulkownik67
6 (4.3%)
naczelnik
2 (1.4%)
meteo
16 (11.3%)
wojsuw
3 (2.1%)
tekton
15 (10.6%)

Głosów w sumie: 141

Głosowanie skończone: 16-02-2018, 12:32:47

garuchi

Taki fajny konkurs, a takie gówno z tego teraz wychodzi.
Wcale się nie dziwię Markowi, że ma dość.


meteo

A co się dziwić ,że  Marek ma już dosyć pomagania innym bezinteresownie .
Od co niektórych nawet dziękuję nie usłyszał .


Marek Łysy

Cytat: meteo w 18-02-2018, 08:56:14

A co się dziwić ,że  Marek ma już dosyć pomagania innym bezinteresownie .
Od co niektórych nawet dziękuję nie usłyszał .

.Ten post w tym wątku jest co najmniej; dziwny, prowokacyjny,.. Co do drugiej części  Twojego wpisu, to nie którym po prostu zbrakło ogłady, a co do początku to czyżbyś  sugerował że można było ''kupić miejsce lub wyróżnienie -   ?????? .Niestety tak to brzmi.


Marek Muniak

#203

Marcin, od niektórych oczekiwać ,,dziękuję" to mniej więcej to samo, co oczekiwać upałów na Antarktydzie... Zresztą nie o to chodzi. Nie dlatego to robiłem. Oczywiście lepiej by było, by mi nie przeszkadzano, ale wszystkiego mieć nie można. Miałem po prostu nadzieję, że makerzy robiący myśliwki będą mieli możliwość porównać swoje prace i się czegoś nauczyć. Jestem myśliwym i to co widzę przy pasie niektórych kolegów przyprawia mnie o odruch wymiotny. Chciałem trochę to zmienić.. Faktem jest jednak, że do forum nie dorosłem. Niektórych dalej nie rozumiem. Może to wina wieku, nie wiem, ale jest to wielce prawdopodobne...
Jeśli chodzi o konkurs, to chciałem trochę rozruszać środowisko makerów i środowisko myśliwych. Fajnie, że ze strony redakcji dostałem wielkie podziękowania. Nie byli także zachwyceni, że kończymy przygodę gazety z forum i z konkursem, oczywiście. Pragnę dodać, że z Waszej strony też spotkało mnie wiele przyjemności... Dzięki!!!  Może ktoś czuje się na siłach zrobić konkurs, w którym wszyscy będą nagrodzeni?  Ja odpadam.
Ale Koledzy jest jedna rzecz, która do końca moich dni napawa mnie zadowoleniem, a mianowicie to, że poznałem wielu Kolegów z forum. Z wieloma z Was mam kontakt. Dlatego warto było coś dla Was zrobić!!! Mam nadzieję, że wielu z Was trochę pomogłem, bo taki był zamysł. Zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy spaprałem, mogłem zrobić to inaczej...Sorry!
Mam nadzieję, że spotkamy się wszyscy na spotkaniu u Meteo z waszymi żonami, kochankami i dziećmi z prawego i nieprawego łoża. Będzie tak samo fajnie i luzacko jak na poprzednich spotkaniach.Nie mam żadnych wątpliwości. Będzie hucznie, dosłownie i w przenośni. Do zobaczenia! Ja będę!!!
Łysy, mój imienniku, daj spokój.Dlaczego ogłaszasz wszem i wobec największą tajemnicę?  No dobra, przyznam się bez bicia.. Były ,,gratyfikacje". Mniej więcej na poziomie odpraw menedżerskich.. Każdy orze jak może....

Owoc żywota mojego je ZUS.

Marek Łysy

Ja nic nie rozgłaszam, nikogo nie oceniam , tylko czytam.Tego typu konkursy  wnoszą bardzo dużo  .Podnoszą poziom Knifemakerów i mimo wszystkich głupot które się tu dzieją , powinieneś panie Marku, zorganizować następną edycję.Jeśli nawet pisałem o wizycie BK to ze śmiechem-dla jaj.Popatrz na wpis nad moim-czy ten post powinien być ,wśród żalów o lokatę  w konkursie ?


Marek Muniak

Nie zgłosiłeś noża do konkursu, więc ten post Ciebie nie dotyczy.
Natomiast post o kasie uważam za bardzo mądry, dlatego postanowiłem ujawnić, że biorę za to kasę. Zgłoszę w odpowiednim urzędzie, zapłacę podatek i cześć. Wizyta BK nie ma tu nic do rzeczy.
Ciekaw jestem, który przyzna się do łapówy... :rotfl:

Owoc żywota mojego je ZUS.

Raptorartur

Łysy człowieku weź się ogarnij, każdy Twój wpis to porażka, najpierw jesteś adwokatem Burego nie znając faktów a teraz sugerujesz, że były przekręty w konkursie.
Dzięki Markowi wielu myśliwych odkryło jak istotny jest nóż w czasie polowania. Dzięki temu wielu makerów może łatwiej dotrzeć do klientów. Nikt mu za to nie płacił, to jest właśnie ta bezinteresowna pomoc.

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

Marek Muniak

Owoc żywota mojego je ZUS.

Raptorartur

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

Marek Łysy

 Czytaj ze zrozumieniem ,lub do.Nic nie sugeruje ,nikogo nie oczerniam ,.zwróciłem uwagę na głupi wpis .-Ale patrząc na burzę to-''uderz w stół a ..........''


Opal

Albo używaj emotek, które będą sugerowały, że to tylko niestosowne żarty albo nie odzywaj się w ogóle. Jeśli wypisujesz takie rzeczy serio to jestem po prostu w szoku :special:
Masz czteromiesięczny staż na forum i kompletny brak znajomości wkładu Marka w promocję knifemakingu, źle interpretujesz bezinteresowną pomoc i każdym kolejnym wpisem coraz bardziej się pogrążasz.


majorbat

Panowie, wielki szacun dla Marka za ten konkurs. Widać naszych makerów robiących noże myśliwskie w jednym miejscu pokazujących swoich faworytów. Wygrany zawsze jest tylko jeden i basta, ale być w tym gronie to zaszczyt.

"Nie pokój, lecz miecz Wam przyniosłem...
Oto nadchodzi Sługa Boży, Młot na czarownice i Miecz w rękach Aniołów..."
Blog łowiecki
https://polowaczka.wordpress.com/

Marek Łysy

Wszystkich Urażonych moimi wpisami PRZEPRASZAM 100 krotnie, to, nie było moją intencją.A dla części  ,czytać z zrozumieniem,albo do.


PancernyPP

Cytat: Marek Łysy w 18-02-2018, 14:07:35

Wszystkich Urażonych moimi wpisami PRZEPRASZAM 100 krotnie, to, nie było moją intencją.A dla części  ,czytać z zrozumieniem,albo do.

A ja się na Ciebie nie gniewam.Bo jako jedyny rozwinąłeś parasol nade mną ,gdy inni lali strugi pomyj.Dzięki Ci za to i pozdrawiam.


mitryl

DZiękuję za głosy te oddane w ogóle jak i te na mój nóż. Dzięki za ankietę i konkurs Markowi.
Pozdrawiam.

I rzekł do człowieka: Oto bojaźń Pańska, ona jest mądrością, a unikanie złego rozumem.Job. 28:28
Marana Tha

meteo

Cytat: Marek Łysy w 18-02-2018, 09:30:24

.Ten post w tym wątku jest co najmniej; dziwny, prowokacyjny,.. Co do drugiej części  Twojego wpisu, to nie którym po prostu zbrakło ogłady, a co do początku to czyżbyś  sugerował że można było ''kupić miejsce lub wyróżnienie -   ?????? .Niestety tak to brzmi.

Tak było ogłoszenie ,że kto da więcej ten wygrywa .W regulaminie było na początku . Raptorartur już sobie odbił ,a ja jeszcze muszę troszkę odpracować :)

Adam One

Bardzo przykro, że niektórzy nie doceniają wkładu pracy Marka w konkursie. Dziękujemy.

I jak można porównywać wyniki głosowania 140 osób, w gigantycznym procencie nie będących myśliwymi i nie mających pojęcia na co mają głosować, a może i nie znającymi się na nożach w ogóle, o myśliwskich nie wspominając z decyzją komisji w której są redaktorzy, myśliwi na co dzień zajmujący się tematem Łowiectwa.
Dodam tylko, że Łowiectwo składa się z tak wielu gałęzi i dziedzin, co dla porównania Knifemaking: od metalurgii, kowalstwa poprzez mechanikę precyzyjną, zaraz po drewnoznawstwie, ślusarstwie, snycerstwie, chemii do złotnictwa, artystycznych grawerów na metalach, kościach aż po skóroróbstwo w szerokim znaczeniu.


Piotr Bialy

#217

Ja sie nie znam na nozach mysliwskich, ankiete i konkurs przegapilem, wiec powiem co mi sie podobalo. Najbardziej Rapturartur,bo noz powala projektowo. Jeden z ciekawszych nozy jaki ostatnio widzialem, ale pochewka feee...Drugie miejsce Tekton , ogolnie piekny prosty noz, a rekojesc powala. Trzeci Meteo, jest to taki typowy noz mysliwski, piekny, ale widzialem fajniejsze w wykonaniu Meteo i moze trzeci, a nie drugi,wlasnie z tego powo. Pozniej bym docenil Wojsuw, Gruszka, choc tu to samo co u Meteo,widzialem fajniejsze noze Gruszki, choc temu nic nie brakuje. Na koniec Mitryl, mysle,ze ten noz lepiej wyglada na zywo niz na fotce...przyjemny i by sie spodobal trzeba zobaczyc fote kilka razy...ciekawy.

W tym roku nie bylo slabego noza. Oczywiscie podziekowania dla Marka  za prace...