Autor Wątek: Jak rozkręcić Linka?  (Przeczytany 489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AdalbertHawkins

• Opinii: (12)
  • Użytkownik knives.pl
Odp: Jak rozkręcić Linka?
« Odpowiedź #20 dnia: 19-02-2018, 21:51:11 »
A tam dupa z tym. Wmówiłem sobie, że jest ładny i taki zetkowy w typie i będę go używał. Zmartwienie wróci, jak trzeba będzie wymieniać sprężynę. Najwyżej wyślę wtedy do fabryki. Dzięki za podpowiedzi.

Offline AdalbertHawkins

• Opinii: (12)
  • Użytkownik knives.pl
Odp: Jak rozkręcić Linka?
« Odpowiedź #21 dnia: 22-03-2018, 23:21:20 »
Wiem, że nie pisz posta pod postem ale to dawno było.
Oj pany, chyba będzie Graal.
m390 nie udało mi się rozkręcić ale uparłem się, że będę miał Linka z dobrą głownią do roboty nawet na działce, w zasadzie na wsi. Kupiłem niebieskiego HOB-a z czarną głownią i właśnie do mnie dotarł. Sprawdziłem - śrubki elegancko się odkręciły i w weekend będę zmieniał głownie i okładki między plasticzakiem a tym HOB-em. HOB-a kupiłem niebieskiego z czarną głownią i super będzie to pasowało do plastikowych okładzin. Czarny klips DC już poszedł do m390. Szkoda, że nie zblakłoszowali też linerów. Powstanie czarny jak diabeł plasticzak z S35VN i niebieski 420HC z czerwonym backspasererm ze srebrnym klipsem DC, mam taki. chciałbym czerwony backspacer dać do m390 ale ponieważ nie mogę go rozkręcić, to pójdzie do ludzi niebiesko czerwony Link z 420HC i ze srebrnym klipsem DC.
Fajnie będzie, c'nie?
Plasticzak s35 nie dostanie klipsa dc, bo w roboczych spodniach i w rękawicach ogrodniczych lepiej będzie się go używać ze zwykłym. Taki robol, ale jednak premium. :)
Co sądzicie?
Efektem pochwalę się w głównym wątku Linka.