Reklama

TINY TOT III - wysyp

Zaczęty przez harvester88, 24-04-2018, 22:35:51

harvester88

Na dobry początek dwie sztuki - trochę ich narobiłem ostatnio. Główną modyfikacją względem moich poprzednich noży jest brak notcha - rezygnuję chyba na stałe z tego elementu - we szystkich projektach gdzie kt jest poniżej jelca (a właściwie chyba wszystkie moje noże dzisiaj tak mają). Zawsze mi to jakoś burzyło linię w tym miejscu. Obecne rozwiązanie nie utrudnia ostrzenia a jednocześnie wygląda lepiej niż notch.

Większość z nich to grubasy 6mm Sleipner, jest parę sztuk z D2 4mm

No i foteczki:
Sleipner w rudym PVD

i D2 w blackwashu

cdn...

Następna sztuka:

cdn..


Sulejknives

Świetna robota. Szczególnie te z D2 mi się podobają.

"Na otworach i innych krawędziach bywają włoski". Mikko

https://www.facebook.com/Sulejknives/
Instagram: #sulejknives

Pillnitz

Fajne.

Tak, jak na co dzień jestem obrońcą notcha, tak w tym przypadku rezygnacja z niego wyszła na plus.
Nie mniej puściłbym to po nieco głębszym łuku.

* zacnie ostrzyżony hetero sapiens *

harvester88

Dzięki!
Łuk może być głębszy ale wydaje mi się że nastąpiłoby zbytnie nagromadzenie łuków, recurva, łuk nocha, łuk podciecia pod palec. Ten alement jeszcze pewnie będzie ewoluował, niemniej przestałem się przejmować faktem że zabiera to jakies tam milimetry kt a do tej pory byłem trochę niewolnikeim takiego myślenia :D

[kolejną sztuki dołożyłem do posta głównego]


Fikto

Piękny jest ten 2 :slini:,co ma na rękojeści ?


cienkun

Nr1 zdecydowanie! Piękny! Szkoda że nie w czarnym ...  :]

.

Hajer

Fajne :D ten w blackwashu mi najbardziej leży :slini: tylko te śruby z tekloka rozpierdalaja trochę całość kydexu szczegolnie w 3 przy brązowej powłoce. Zamienilbym je na podobne do tych w rękojeści i byłoby cacy :D

Może jestem pierdolnięty, że wciąż wierzę w TYLUzWAS
Pewnie pójdzie mi to w pięty
Może bardziej