Autor Wątek: Jaki motylek ze średniej półki  (Przeczytany 775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zoxico

• Opinii: (3)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
Odp: Jaki motylek ze średniej półki
« Odpowiedź #60 dnia: 14-05-2018, 10:38:05 »
Widzę, że się drobna gównoburza już tu zdążyła rozpętać, to jako posiadacz bokera i przerobionego, aluminiowego paradoxa też się wypowiem :P
@GRZEGORZ1 to, że nie będzie się miało żadnego blokującego mechanizmu raczej nie powinno przeszkadzać komuś, kto szuka noża do trików. Mi absolutnie nie przeszkadza, a nawet gdyby brakowało mi latcha, to można dorobić sobie blokadę z paracordu, a ta działa dobrze i cicho. Nie widzę problemu. A odstęp między pivotami mi nie przeszkadza wcale. Dla mnie to nawet plus, bo w innych motylkach, jeśli nie mają zen pinów tylko tang piny, to moje palce mocno od nich obrywają. No ale to moja wina raczej bo nikt inny tak nie ma :d
@B3NCHMADE możesz napisać do tego sklepu i spytać, chociaż nie wiem czy nie prościej i lepiej byłoby ci kupić Bokera (dużego oczywiście). Moim zdaniem w każdym aspekcie poza długością jest lepszy (może poza wyglądem jeszcze, bo lubię paradoxa :d aluminiowego zwłaszcza). Nie masz może w swoim mieście kogoś, kto miałby bokera albo paradoxa? Obejrzenie ich na żywo dałoby ci chyba najwięcej. Co do paradoxa jeszcze, to 400zł bym za niego nie dał, ale w cenie bokera - tak ok 300 - już mocno bym się nad nim zastanowił, bo bardzo przyjemnie mi się nim macha (lepiej niż bokerem, ale to tylko kwestia długości). Sam dałem za niego trochę poniżej 300 właśnie.
Ale sprowadzanie go zza granicy jest już kompletnie bez sensu, mając bokera pod nosem.

Offline B3NCHMADE

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #61 dnia: 14-05-2018, 15:07:17 »
Też sobie zdałem z tego sprawę , że boker będzie lepszy. Tylko paradoxa chciałem sprzedać drożej ale już walić...
Czekam teraz na jakąś przecena w militaria czy gdzieś i myślę , że bokera dużego za 250 będzie dało się złapać.

Online GRZEGORZ1

• Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #62 dnia: 14-05-2018, 15:27:36 »
Też sobie zdałem z tego sprawę , że boker będzie lepszy. Tylko paradoxa chciałem sprzedać drożej ale już walić...
Czekam teraz na jakąś przecena w militaria czy gdzieś i myślę , że bokera dużego za 250 będzie dało się złapać.
Za 250 to raczej nie kupisz dużego w tej cenie to jest tylko mały na allegro, a i to można powiedzieć ze tanio

Offline Zoxico

• Opinii: (3)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #63 dnia: 14-05-2018, 15:31:20 »
@GRZEGORZ1 ja tam dałem 250 :D i jeszcze gratisy dostałem

Online GRZEGORZ1

• Użytkownik knives.pl
  • **