Autor Wątek: Mr. Mruk - aukcja dla Domu Dziecka nr 3  (Przeczytany 164 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elrond33

  • Opinii: (191)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • *****
  • Wiadomości: 2217
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deo gratias!
    • Mr Mruk
Mr. Mruk - aukcja dla Domu Dziecka nr 3
« dnia: 04-10-2018, 15:11:52 »
Witajcie!

Pierwotnie chciałem zorganizować na Zlocie loterię, podobnie jak Brr..., ale jak już wiadomo, obowiązujące w tym zakresie prawo skutecznie zniechęca do takiej zabawy.
Ale że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, proponuję Wam w to miejsce rozrywkę innego typu, w dodatku łączącą przyjemne z jeszcze przyjemniejszym - a więc z pomaganiem.

Ku pamięci Janusza, kontynuować będziemy wspieranie Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu, a zrobimy to tym razem poprzez aukcję charytatywną, na której zakupić będzie można następujące przedmioty:

Kubek emaliowany z logiem knives.plChustkę z logiem knives.plAby wprowadzić element rozrywki, a zarazem rozwiązać problem prowadzenia aukcji w ramach całego wydarzenia, licytacja odbywać się będzie w sposób utajniony. Już objaśniam.

1. Licytowane przedmioty nie będą miały określonej ceny minimalnej.
2. Licytacja odbywać się będzie osobno dla każdego z przedmiotów.
3. Każdy licytujący zgłasza swoją ofertę poprzez wpisanie na karteczce dowolnej kwoty, jaką zobowiązuje się zapłacić za dany przedmiot.
4. Deklarowane kwoty nie będą podawane do publicznej wiadomości - do zakończenia aukcji nie będzie znana najwyższa cena.
5. Przez cały czas trwania zabawy możliwe będzie zwiększenie w ciemno kwoty licytacji, przez wpisanie nowej kwoty na karteczce.
6. Zwycięzcą aukcji zostaną oczywiście osoby, które zadeklarują najwyższe kwoty.
7. Składanie ofert możliwe będzie do godziny 16:00, po czym ogłoszone zostaną wyniki.
8. Wydanie przedmiotów zwycięzcom nastąpi po uiszczeniu przez nich zadeklarowanej płatności - w gotówce lub przelewem (wtedy przedmioty zostaną wysłane pocztą w późniejszym terminie).
9. Cała kwota zostanie przekazana na rzecz Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Organizator (czyli ja) udostępni publicznie na forum potwierdzenie przelewu.

Zapraszam na stoisko Mr. Mruka. Do zobaczenia na CEKE/Zlocie! :grin:
Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).