Reklama

2332 odwiedzających Zlot - czy to dużo?

Zaczęty przez hendaye, 01-11-2018, 09:49:44

hendaye

Cytat: pecado w 28-10-2018, 16:31:20

/.../W tym roku wydaliśmy 2332 opasek, a wystawiało się 138 wystawców./.../

Jest taka impreza, nazywa się

http://targikielce.pl/pl/targi-obronne-targi-zbrojeniowe-uzbrojenie-i-wyposazenie-wojska,20849.htm

Jak podaje ostatni "Strzał", z 34 106 zwiedzających 16 000 przyszło w dwa ostatnie, otwarte dla publiczności dni, czyli 8 000 dziennie.
Zatem naszych 2332 odwiedzających Zlot to ponad 29% odwiedzających dziennie targi w Kielcach.

Poznań Motor Show 2018 - cztery dni, 151 437 zwiedzających; 37 000 dziennie - nawet tutaj 2332 zwiedzających Zlot się broni, to aż 6% odwiedzających targi samochodowe.

Chylę czoła przed organizatorami Zlotu.


Daimyo_K

http://www.special-ops.pl/galeria/id270,survival-force-expo-2018-galeria

Tam jak widać też było sporo ludzi. Połączenie z taka imprezą daje dużo większy zasięg i odbiór.

Russia cancer of the world.

lawenda1975

Moim zdaniem 2332 odwiedzających Zlot to naprawdę świetny wynik. Szacun.
Z dużymi targami to się nie am co równać, bo tam niekiedy więcej ludzi przychodzi niż na Forum jest zarejestrowane.

Zresztą  z tym przychodzeniem na targi to też  różnie bywa. Jak się wystawialiśmy jako domowa manufaktura (herbaty, oleje, miody) na targach w Opolu, to ludzie przychodzili tylko żeby kupować, nawet za bardzo próbować nie chcieli. Ale pewnego razu w Kielcach :) to centralnie wszyscy przychodzili, żeby się najeść. W ogóle nie było sprzedaży a ludzie brali takie ilości jak by śniadania i obiadu nie jedli (może i nie jedli). I ludzi było mnóstwo, przejść było ciężko, ale sprzedaży nikt nie miał.

Ja wiem, że ciężko porównać zbrojeniówkę czy targi (nazwijmy to) hobbystyczne do spożywki ale mimo wszystko.

Świetny wynik i tyle.

Co Ty tak z tym nożem wszędzie chodzisz?
Przecież i tak Cie nie zgwałcą!

InQuizitor

Moim zdaniem to za dużo.
Nie zdążyłem nawet z 1/100 pogadać, no i jakieś łobuzy wykupiły co chciałem ;)


pawelmomo

Osobiście uważam że CEKE rozrośnie się do rozmiarów światowej wystawy, kwestia czasu. Chciałbym tego doczekać.
Druga sprawa to taka że CEKE powinno być dwa razy do roku!!! Raz w Warszawie i raz we Wrocławiu lub Poznaniu .


marcin90-70

Cytat: pawelmomo w 01-11-2018, 10:57:48

Osobiście uważam że CEKE rozrośnie się do rozmiarów światowej wystawy, kwestia czasu. Chciałbym tego doczekać.
Druga sprawa to taka że CEKE powinno być dwa razy do roku!!! Raz w Warszawie i raz we Wrocławiu lub Poznaniu .

@katz sie wypowiedział już w temacie... przejmiesz stresy nerwy i problemy organizacji?
i osobiście uważam że 2 razy w roku było by za dużo. Wiele osób przez ładnych kilka miesięcy będzie lizać rany portfela po CEKE w październiku.
Poza tym jaki inny miesiąc? Od grudnia do lutego lipa bo zima, no i po świętach i sylwestrowej zabawie bida.
Wielkanoc w kwietniu, jakoś tak wypada.
Potem sezon komunijny i wakacje - a w wakacje lipa bo ludzie spłukani i wyjeżdżają...

Ciężko o termin...
a i przesyt ludzie by mieli...
@Dziubek  zrozumiał moje argumenty :)

aaa masz knife show w gliwicach ;)

Sprzedam:
http://forum.knives.pl/index.php/topic,148745.0.html

Naprawiam wszelakie noże. Wegliki klade. Ostrze i dopieszczam.

Mój FB
https://m.facebook.com/KnifeHospital/

KnifeHospital-moje prace

pawelmomo

Cytat: marcin90-70 w 01-11-2018, 11:18:13

@katz sie wypowiedział już w temacie... przejmiesz stresy nerwy i problemy organizacji?
i osobiście uważam że 2 razy w roku było by za dużo. Wiele osób przez ładnych kilka miesięcy będzie lizać rany portfela po CEKE w październiku.
Poza tym jaki inny miesiąc? Od grudnia do lutego lipa bo zima, no i po świętach i sylwestrowej zabawie bida.
Wielkanoc w kwietniu, jakoś tak wypada.
Potem sezon komunijny i wakacje - a w wakacje lipa bo ludzie spłukani i wyjeżdżają...

Ciężko o termin...
a i przesyt ludzie by mieli...
@Dziubek  zrozumiał moje argumenty :)

aaa masz knife show w gliwicach ;)

You know nothing Jon Snow  :D
Gliwice niestety ssiom .

CEKE jest już o niebo lepiej organizowane i wypromowane.
No i przede wszystkim chodzi mi o przyciągniecie do nas nowych ludzi a nie mielenie tych samych i jęczenie że już kasy nie mają, że przesyt.
@hendaye dał tu przykład innych wystaw które przyciągają 8tys ludzi dziennie , CEKE też ma szansę stać się taką imprezą pod warunkiem że ludzie będą mieli szansę się o niej /o nim dowiedzieć.

To już nie jest Zlot grupy knives.pl to już jest Europejska impreza.

Prawdą jest że nic nie wiem o organizacji takiej imprezy i być może pierdolę głupoty z tego względu, ale pewne rzeczy dzieją się poniekąd same , na początku mała śmierdząca sala , potem Pałac kurwtury, teraz Koneser i ponad setka wystawców i zmiana nazwy na CEKE...to się dzieje "samo" skoro Adminiowie dają radę, to dadzą radę rozbuchać to bardziej, lub siłą rzeczy rozbuchiwać się będzie samo a rzeczą organizatorów będzie utrzymać to w ryzach .

To takie moje przemyślenia mam nadzieje że nikogo tym nie wkurwiam?   :D


hendaye

#7

wyjaśnię: nie miałem odniesienia i nie wiedziałem, czy 2332 odwiedzających to mało, czy dużo. Okazuje się, że na tle innych wystaw czy targów - to bardzo dużo.
nie chodzi mi o to, jak Zlot ma się rozwijać - tylko o to, czym już jest.
wczoraj wieczorem czytałem gazetkę o spluwach i uderzyło mnie, że zlot to 1/3 targów broni w Kielcach: imprezy organizowanej od dwudziestu - coś lat, odwiedzanej przez Prezydenta RP, wspieranej przez państwo i pełnej seksownych zabawek dla podstarzałych inceli.


kapfryd

A tak z ciekawości - ilu było odwiedzających, jak impreza w PKiN się odbywała? @WAR

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

katz

Cytat: kapfryd w 01-11-2018, 12:10:03

A tak z ciekawości - ilu było odwiedzających, jak impreza w PKiN się odbywała? @WAR

W zeszłym roku frekwencja była podobna.
Skóry różne: http://katzs-leathers.tumblr.com
Sprzedam

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia.

Ebola

Cytat: Daimyo_K w 01-11-2018, 10:09:39

http://www.special-ops.pl/galeria/id270,survival-force-expo-2018-galeria

Tam jak widać też było sporo ludzi. Połączenie z taka imprezą daje dużo większy zasięg i odbiór.

Zapytajcie o prównanie Trolskiego bo tam był przynajmniej jego noże ;)

kapfryd

@katz dzięki. Ciekaw bylem, bo jednak zdawać by się mogło, że PKiN miejsce zdecydowanie bardziej sprzyjające casualom, którzy "a może sobie wejdę, zobaczę".

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

Mikko

Nie było po zlocie w 2017 podsumowania w liczbach? Widzę, że wątki z poprzednich zlotów zostały dobrze ukryte albo wyrzucone w ogóle.


katz

Cytat: Mikko w 01-11-2018, 12:58:29

Nie było po zlocie w 2017 podsumowania w liczbach? Widzę, że wątki z poprzednich zlotów zostały dobrze ukryte albo wyrzucone w ogóle.

Było i jest.

Proszę bardzo:

"Na wypadek gdyby ktoś przeoczył:
* wydaliśmy ponad 2100 opasek
* wystawiało się 103 firm i Twórców."

Skóry różne: http://katzs-leathers.tumblr.com
Sprzedam

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia.

Mikko


marcin90-70

Cytat: kapfryd w 01-11-2018, 12:38:42

@katz dzięki. Ciekaw bylem, bo jednak zdawać by się mogło, że PKiN miejsce zdecydowanie bardziej sprzyjające casualom, którzy "a może sobie wejdę, zobaczę".

"Casual" przycebuli 30 pln na wejściówkę w 90% przypadkow.
Sprzedam:
http://forum.knives.pl/index.php/topic,148745.0.html

Naprawiam wszelakie noże. Wegliki klade. Ostrze i dopieszczam.

Mój FB
https://m.facebook.com/KnifeHospital/

KnifeHospital-moje prace

vol7

#16

Ludzie posłuchajcie się... To jest impreza organizowana przed 3 zapaleńców (chylę czoła przed nimi) i garstkę ludzi wspierających (od 4 lat mam przyjemność pomagać w organizacji na miejscu). Roboty przy takiej organizacji jest w cholerę, organizując różne Festiwale Nauki, Dni Naukowca itd. śmiem twierdzić, że przy takiej imprezie jak CEKE jest to zupełnie inny, trudniejszy level.
Ja też chcę więcej, też chcę, żeby przyjeżdżali ludzie ze świata, zobaczyli to nasze zadupie i poznali wspaniałych rękodzielników. Problem jest taki, że samo to się nie zrobi. Wszyscy gdzieś pracują, mają swoje życie i inne obowiązki. Jak widzę ludzi mówiących "ej zróbcie to większe!" to naprawdę - zróbcie sami, droga wolna! Patrzcie jak ciężko się zorganizować ludziom, żeby się spotkać raz na jakiś czas na piwo (vide: wątek krakowski).
Adminy niech robią co robią, bo impreza i tak przerasta najśmielsze oczekiwania. Chcecie większej i drugiej imprezy? Proszę bardzo: Gliwice się kłaniają - ile osób z Was tam bywa? Ile osób coś kupuje i twórców i zachęca ich, żeby przyjechali tam na cały dzień? Wspierajmy organizatorów, nawet głupią reklamą na fejsie przed wydarzeniem to może i KnifeShow się rozrośnie?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

P. S.: Gdyby zlecić całą organizację firmie zewnętrznej, szastać hajsem to nie widzę przeciwwskazań, żeby ogarnąć imprezę na skalę BladeShow. Tylko skąd wziąć na to hajs? Wejściówka za 500zł :? I kto by przyszedł na to?
Fabryka Rzeczy Fajnych

Druk 3D na życzenie

Ebola

Troszkę nie rozumiem porównania do Kielc i targów broni.
to nie ten poziom, nie taka kasa, reklama no i my nie jesteśmy jedną z najbardziej zorganizowanych mafii w tym kraju (ci co liznęli temat zbrojeniówki wiedza o czym mówię).
Ja na poziom czysto amatorski to jest mistrzostwo ( pozyskanie sponsorów śmieszne upominki przy wejściu itp.)
SZACUN panowie.

I jak dla mnie to wystawców było zdecydowanie za dużo bo nie zdążyłem dojść wszędzie pooglądać zadać pytanie itd.


Krzysztofon

Cytat: vol7 w 01-11-2018, 14:25:46

Ludzie posłuchajcie się... To jest impreza organizowana przed 3 zapaleńców (chylę czoła przed nimi)

Też chylę..., nie porównujmy hobbistycznej imprezy z przemysłem wystawowym, wystawcami wydającymi xK złotych, drogą promocją itp.
W Pekinie na pewno pojawiło się trochę Apaczy ( a paczę tylko..) szwendających się po centrum - do Konesera przyszedł raczej ten kto celował w tą imprezę.
Też życzę dalszego owocnego wzrostu ;)


Krug

Noże, to bardzo głęboka nisza.
Dwie imprezy w roku, to bardzo dużo.  Wielki szacunek dla obu ekip organizatorów. W tym roku byłem w Gliwicach jako oglądacz, i byłem zadowolony.
Przyjdzie jeszcze taki czas że będę się wystawiał na obu. Pozdrawiam wszystkich organizatorów CEKE.

Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!
***** *******. :)
Śmiesznie jak jebacy popierają jebanych. :)
TRZYNASTU SPARTAN ŻYJE! WOT CHUJNIA.