Autor Wątek: Tctical Pen !  (Przeczytany 561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RNL

• Opinii: (50)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Tctical Pen !
« Odpowiedź #20 dnia: 28-11-2018, 13:17:19 »
Troika tez ma dwa bity

Tak to wyglądało jak wracałem ze Szkocji i nikt nie jęknął na bramkach

« Ostatnia zmiana: 28-11-2018, 13:26:52 wysłana przez RNL »
Bravo-Alfa-Whiskey moim idolem :*

Offline Mikko

• Opinii: (27)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Oregońsko-Radykalny obóz fosforobrązowców
« Odpowiedź #21 dnia: 28-11-2018, 13:27:01 »
Tamte z empiku to chyba te same co tutaj, tylko ten kosztuje 2x tyle.
https://allegro.pl/dlugopis-6w1-srubokrety-poziomica-rysik-linijka-i7304646610.html

RNL, obawiam się, że jako medyk i poważny naukowiec od lotów rakietowych w kosmos, nie jesteś miarodajnym przykładem. Puścili by Cię pewnie nawet ze skalpelem, albo tylko go zabrali i pouczyli grzecznie.  ;P
« Ostatnia zmiana: 28-11-2018, 13:31:23 wysłana przez Mikko »

Offline RNL

• Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 28-11-2018, 13:33:12 »
Troika ma cztery przymiary, poziomicę, dwa wkrętaki gładzik i jest długopisem czyli ma 9 funkcji

To jest fajny zestaw, chociaż ktos nie rozróżnia kompasu od cyrkla

https://www.prezenty.pl/zestaw-dlugopis-i-kompas.html?&ev_chn=shop&gclid=CjwKCAiAlvnfBRA1EiwAVOEgfMKHRVQLXxQYlml4VObK0J4K3nvTYzV_N2JwXU8_kvITIJzzGy_MgRoCHBQQAvD_BwE

@Mikko- to tak nie dziala. Dla funkcjonariusza na lotnisku jestem nikt jak inni, bo to pewnie nawet nie jest szczególnie odległe od prawdy. W każdym razie przeszedł długopis ze śrubokrętami i zielony laser. 
« Ostatnia zmiana: 28-11-2018, 13:49:06 wysłana przez RNL »

Offline caravela

• Opinii: (2)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 29-11-2018, 08:50:17 »
Długopisów różnego rodzaju i maści jest wszędzie pełno :)  Ja szukam fajnego, niepowtarzalnego  customa.

Offline makar161

• Gadget Maker
  • Opinii: (51)
« Odpowiedź #24 dnia: 30-11-2018, 12:51:05 »
Panowie
Czuję się wywołany do tablicy, wiec postaram się wyjaśnić sprawę kontaktu ze mną.
Na forum z braku czasu zaglądam sporadycznie, co zresztą widać po moich postach.
Powiadomienia z forum o wiadomości prywatnej to jakaś masakra! Ja ich po prostu nie dostaję, albo sporadycznie :(
Dzisiaj odpowiedź do kolegi @caravela wysyłałem trzy razy zanim przeszła - to jest jakiś horror!

Serdecznie wszystkich przepraszam za brak lub opóźnienia w odpowiedzi nie jest moim celem kogokolwiek ignorować lub urażać, Ci co mnie znają to myślę że o tym wiedzą.

Proszę do kontaktu używać emaila lub DM, jak ktoś ma, na Instagramie, a w tedy zobaczycie że jestem w stanie sprawnie się komunikować.
Z forum problem jest z powiadomieniami zwłaszcza jak ktoś bywa sporadycznie.
Zmieniłem również w stopce moich wiadomości opis i jest tam informacja.

Teraz jeszcze chciałbym odnieść się do stwierdzenia @RNL - sprawdziłem naszą korespondencję i:
1. było opóźnienie w realizacji - nie będę rozstrzał przyczyn
2. z tego powodu zaproponowałem Ci inny model niż zamawiałeś, a który był dostępny wcześniej, na zasadzie może Ci się spodoba (dokładnie użyłem takiego zwrotu)
3. oczywiście zadeklarowałem, że jak nie zdecydujesz się na model proponowany, to zrobię Ci dokładnie taki jak zamawiałeś,
4. poprosiłeś o czas do namysłu (wiadomość 02.2015) i po namyśle zdecydowałeś, że poczekasz bo chciałbyś zmienić wykończenie na jak to nazwałeś "księżycowe" , ja oczywiście na to przystałem i poinformowałem Cię że wykonam go w kolejnej serii
5. przed rozpoczęciem serii (kwiecień/maj 2015), poinformowałem Cię że zaczynam pracę i zapytałem czy coś się nie zmieniło żeby zrobić Mpena jak najlepiej dopasowanego do Ciebie (dokładnie użyłem takiego zwrotu)
6. odpisałeś mi, że pojawiły się u Ciebie inne wydatki i musisz zrezygnować
7. Ja napisałem, że nie ma problemu i podziękowałem za informację

Na tym sprawa Mpena dla Ciebie się zakończyła, tak że z mojej perspektywy było inaczej niż napisałeś.
Chciałbym podkreślić, że z mojej strony starałem się dołożyć wszelkich starań żebyś był jak najbardziej zadowolony ze współpracy ze mną, jeżeli na jkaimkolwiek etapie poc\zółeś się urażony lub źle potraktowany to serdecznie Cię przepraszam :)
Pozdrawiam Serdecznie :)
Makar
UWAGA!!! Proszę o kontakt ze mną przez email, a nie prze prywatne wiadomości z forum, bo te nie dochodzą
Zapraszam do mojego działu:
https://forum.knives.pl/index.php/board,343.0.html
www.makarknives.com
Mail: makartools(at)Gmail.com

Offline RNL

• Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 30-11-2018, 18:40:08 »
Ależ nie, makar, ja oczywiscie pamietam te etapy, mam bombile księżycowa od Ciebie i używam jej codziennie niemal. Mowie tylko ze czasem tak bywa jak jest mega długi czas oczekiwania ze koniec końców nic z tego nie wychodzi zelaszcza jak to sa rzeczy luksusowe.
Rowniez mam nadzieje bez obrazy.

Offline makar161

• Gadget Maker
  • Opinii: (51)
« Odpowiedź #26 dnia: 30-11-2018, 23:03:00 »
Świetnie, że to wyjaśniliśmy :)
Bo po pierwszej Twojej wypowiedzi, miałem wrażenie, że byłeś niezadowolony, a tego chciałbym uniknąć :)
Pozdrawiam serdecznie
Pozdrawiam Serdecznie :)
Makar
UWAGA!!! Proszę o kontakt ze mną przez email, a nie prze prywatne wiadomości z forum, bo te nie dochodzą
Zapraszam do mojego działu:
https://forum.knives.pl/index.php/board,343.0.html
www.makarknives.com
Mail: makartools(at)Gmail.com