Reklama

Nasze nowe "zabaweczki" 2019 [Wyłącznie noże]

Zaczęty przez mamcar, 01-01-2019, 12:55:06

maxiormchw

Bezpośrednio z Maniago :D, Rok'a chciałem mieć odkąd pokazali go na Blade Show.
Jako, że była promka na Włoski dzień ojca to i SR-11 się przyczepił, pozazdrościlem jednemu takiemu z forum. Dzięki za wydanie moich pieniędzy!

https://www.instagram.com/p/BveriF8hvae/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ts11v1ewn6nz

Lionsteel ROK
Lionsteel SR-11

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


Castillo

Cytat: maxiormchw w 26-03-2019, 18:29:43

Bezpośrednio z Maniago :D, Rok'a chciałem mieć odkąd pokazali go na Blade Show.
Jako, że była promka na Włoski dzień ojca to i SR-11 się przyczepił, pozazdrościlem jednemu takiemu z forum. Dzięki za wydanie moich pieniędzy!

https://www.instagram.com/p/BveriF8hvae/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1ts11v1ewn6nz

Lionsteel ROK
Lionsteel SR-11

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Cieszę się że pomogłem  :rotfl:

https://www.instagram.com/_castillo1_/ - moje nożowe fotki

to mam/miałem/będę miał

"Życie jest jak kot wytaczający arbuza z jeziora" - Paulo Coelho


FORESTER1973

Mają rozmach ... z tym czarnym lustrem  :kosunia:


Fred

Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski

Najfman

Chyba raczej nie legitny? TaiWan i nierówne logo na klipsie, listek od liner locka ma wycięcie w jednym miejscu którego też chyba nie ma w oryginale.


grzess

Nie oryginalny, śrubki srebrne (powinny być czarne) i w camo nie występowały w oryginalne.


maba

No i widać na kilometr że G10, a nie plastik ;P


Gurth

Człowiek jest jak nóż. Albo robi, co ma robić, albo jest tępy.

grunwald

Cytat: Gurth w 26-03-2019, 21:23:58

@Fred do tego budżetowa m2 :D

Jakaś niszowa firma, pewnie hartować nie potrafią :p
Poszukuję: CS R1 Military Classic oraz Gerber Yari

Najfman

Dzięki, tak myślałem. Najwyżej znajomemu któremuś dam żeby katował na budowie to nie będzie szkoda, o dziwo stal lepsza niż w landzie 910.


Fred

Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski

puchbeary

Cytat: Najfman w 26-03-2019, 21:32:19

Dzięki, tak myślałem. Najwyżej znajomemu któremuś dam żeby katował na budowie to nie będzie szkoda, o dziwo stal lepsza niż w landzie 910.

Ooo... panie! To akurat nie jest żadne osiągnięcie :) moje widelce są z lepszej stali niż ta w Landzie 910 :rotfl:

Świat jest za piękny, żeby marnować czas na cienkich leszczy
--------------------------------------------------
A psy i tak fajniejsze Marcinu...

bieraj


puchbeary

Więcej KT kosztem braku możliwości ostrzenia na systemie i ogólnie problemów z ostrzeniem.

Świat jest za piękny, żeby marnować czas na cienkich leszczy
--------------------------------------------------
A psy i tak fajniejsze Marcinu...

Pavel Ch

"We called him Mad Max because of his hair-trigger temper, which could be set off by something as innocuous as a ringing telephone..."

sosimply


bieraj

Cytat: puchbeary w 27-03-2019, 11:44:33

Więcej KT kosztem braku możliwości ostrzenia na systemie i ogólnie problemów z ostrzeniem.

Też uważam, że to wydłużenie KT jest bez sensu. Kolejnym błędem projektu jest zbyt płytko chowający się w rękojeści czubek.
Są jednak także plusy - cienka podstawa KT, no i stal której jestem ciekaw.

Nudel

Oj tam dziewczyny marudzicie z tym ostrzeniem. Wystarczy odkręcić pivot, wyjąć ostrze i po problemie. Jedyną wadą takiego rozwiązania jest tylko to, że trzeba poświęcić parę minut więcej na ten cyrk :shades:


Fred

Cytat: Nudel w 27-03-2019, 13:51:09

Oj tam dziewczyny marudzicie z tym ostrzeniem. Wystarczy odkręcić pivot, wyjąć ostrze i po problemie. Jedyną wadą takiego rozwiązania jest tylko to, że trzeba poświęcić parę minut więcej na ten cyrk :shades:

Tak, szczególnie prz ostrzeniu z ręki na TriAnglu ten pomyśl się świetnie sprawdzi ;P
Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski