Reklama

ALEXANDER

Zaczęty przez petrus, 15-04-2019, 22:45:44

petrus


pitersek

Chylę czoła przed Twoim kunsztem! Warto było tu dzisiaj zajrzeć, dzięki!


Ajron

O ja się nie wyrażę. Miażdży, genialna robota. A ornament z głową lwa niesamowity.

"Złomiarz umysłów"

junasz

Kopis? Machaira? Coś pomiędzy? Tak czy siak, coś przepięknego!  :)

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

eddieiron


sony

Klękajcie narody . :D 8D :D


crywar

Bardzo ładne  :D
Szczegóły techniczne poproszę.

why so serious

ryuu

Coś Niesamowitego..Wielki Ukłon..Gratki Mistrzu.


depravedsouls

Czasy inne - pomidorka nie tnie , oj a 500 stów dałem . Tam się żyło nożem i nikt nie biadolił . Orcanus

Testral

Cytat: Ajron w 15-04-2019, 22:55:23

O ja się nie wyrażę. Miażdży, genialna robota. A ornament z głową lwa niesamowity.

Raczej miałem wrażenie, że to głowa goryla... Coś jest z nią nie tak.

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

Krug

Jak zawsze coś pięknego można u Ciebie zobaczyć.

Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!
***** *******. :)
Śmiesznie jak jebacy popierają jebanych. :)
TRZYNASTU SPARTAN ŻYJE! WOT CHUJNIA.

petrus

Witam, zdjęć osobiście nie wstawiam i nie zawsze wiem kiedy się pojawiają
Realizacja zeszłoroczna i wymiarowanie z projektu. Długość to myślę górna granica dla machiry 670mm, szerokość 55mm, waga około 900g. Klinga kuta w san mai z trzech stali 50HS, N12 i tej której nie pomnę. Hartowana po nepalsku.
Rękojeść z mamutowiny, jelec, oprawy kamieni, okucia, Gorgona to woskowe odlewy, trochę czerwonych i czarnych kamieni, pochwa drewniana obciągnięta czarnym kozłem.
Broń dość dobrze leży w dłoni, ale zdecydowanie nadaje się do ciężkiego przełamującego cięcia, myślę że poręczniejsza do walki z konia.
Czy dzieło sztuki, nie wiem, ja tam zawsze jestem niezadowolony. Można coś zrobić lepiej, inaczej a i tak nic nigdy nie jest idealne, no chyba że Wszechmogący dopuści. Zdjęcie głowicy wykonane pod kątem jest najtrudniejsze, a rzeźba w kości nie jest podbarwiana dla kontrastu, podobny efekt rozmycia pojawił się w Kris Ganesza Gibeon.
Jako Prosty Kowal Ze Wsi to ja się na tym zbytnio nie znam, ale istnieje perspektywa i głębia obrazu, czy jakoś tak, i tak jak pić to i PACZYĆ TO TRZA UMIĆ kólego testral


CICHY_S

Ale cacuszko, taki kopia vel machira... Nie mniej cacy łoj cacy !

_______
https://www.facebook.com/cichyknives/
www.ostrze.com.pl