Autor Wątek: Custom do ~400 PLnów  (Przeczytany 603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madpl

• Opinii: (17)
  • Użytkownik knives.pl
Custom do ~400 PLnów
« dnia: 03-06-2019, 11:37:37 »
Panowie,
Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu fixa, głównie do lasu/obóz, nie jest mi potrzebny otwieracz do czołgów ale też nie chcę szpilki - fixem mus dać się batonować np. grubsze gałęzie. Nóż ma być użytkowy z ostrzem max 15 cm, najchętniej w miarę mocny pełen płaski, ewentualnie płaski wysoki szlif. W zestawie z kydexikiem na pas bądź MOLLE. Stal rzecz jasna nie musi być nierdzewna - dbam o swoje zabawki. Rozważałem falknivena f1 i rata ESSE4, ceny mnie odstraszyły. Jelec raczej nie jest mi potrzebny, fajnie gdyby rękojeść była w miarę pękata. Myślę, że rozsądny robotnik do 400 zł.
Liczę na forumowych custommejkerów, może ktoś zasypie zdjęciami bądź propozycjami, i jakimiś opiniami o konkretnych wyrobach?
Cyt. graf : "Normalnie można dostać niestrawności od nadmiaru użytkowości. Na szczęście ma kilka porządnych taktycznych i niepraktycznych noży żeby odreagować."

Offline depravedsouls

• Opinii: (43)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Jest OK, bycie białym.
Odp: Custom do ~400 PLnów
« Odpowiedź #1 dnia: 03-06-2019, 13:30:27 »
https://sklep.hubertusprohunting.pl/noz-peltonen-m95.html, nie custom ale spełnia wszystkie warunki
Czasy inne - pomidorka nie tnie , oj a 500 stów dałem . Tam się żyło nożem i nikt nie biadolił . Orcanus

Offline killrathi

• knifemaker
  • Opinii: (254)
  • *
    • Killrathi Knives
« Odpowiedź #2 dnia: 03-06-2019, 13:36:17 »

nie odpowiadam na priv? pisz na [email protected]

Offline kubus

• Opinii: (15)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 16-06-2019, 15:01:15 »
Szukaj noża który Ci się będzie podobał, jak ma być tylko użyteczny to mora garberg (nie custom, ale dobry nóż). Ja tak kupiłem crushera od LKW i od 2 lat cały czas mi się nie znudził ;)

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Offline Kosa77

• Opinii: (7)
  • Nowy użytkownik
  • *
  • Words Mean Nothing, Only Actions Matter
« Odpowiedź #4 dnia: 16-06-2019, 15:22:42 »
Przejrzyj ofertę LKW custom knives i Gorlach custom knives na FB ;)
Words Mean Nothing, Only Actions Matter