Autor Wątek: Zwariowałem, pochewki rozdaję!  (Przeczytany 1082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Masynissa

• Opinii: (43)
  • Nowy użytkownik
  • *
Odp: Zwariowałem, pochewki rozdaję!
« Odpowiedź #20 dnia: 11-08-2019, 13:49:58 »
Czołem,
Dziękuję Mariuszowi z Morose Leather za wykonanie czaderskiej pochewki na mój nietypowy nóż. Tak wyglądał przed...

Tak teraz:

Ten Gerlach-rzutka to pradawny prezent od żony (stąd motyw serca przebitego strzałem Amora). Cieszę się, że sentymentalna pamiątka zyskała drugie życie dzięki nowemu domkowi.

Wykonanie na bardzo wysokim poziomie, pochwa jest idealnie dopasowana. Nóż siedzi bardzo solidnie, nie ma prawa wypaść, a wyciąga się niezwykle płynnie. Ta rzutka jest może nietypowa, ale taki model pochwy sprawdzi się równie dobrze przy wszelkiego rodzaju neckach, małych nożach edc itp.

Nie wiem, co to za technika zdobienia, ale wygląda czadowo. Warto poszukać inspiracji na stronie Twórcy:
https://pl-pl.facebook.com/MoroseLeather/

Jak się nosi rzutki? Nie wiem. Ostatecznie poprosiłem o szlufkę umożliwiającą noszenie noża w pionie, jak i poziomie, z tyłu.

Porównanie z innymi pochewkami (nie mam ich za dużo). Mimo precyzji w wykonaniu, czuć, że to rękodzieło. Ja niezwykle lubię taki ludzki pierwiastek w przedmiotach.

Podsumowując, polecam usługi Morose w dziedzinie opochwienia. Nóż nie tylko zyska na wygodzie w noszeniu, ale nabierze także indywidualnego charakteru.
Pozdawiam
P.