Autor Wątek: Pierwszy "średni" nóż.  (Przeczytany 1391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online LabuddaM

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
Odp: Pierwszy "średni" nóż.
« Odpowiedź #40 dnia: 18-08-2019, 12:55:23 »
Sympatycznie. Mam do nich 15 minut jazdy. Sprawdzę. Kiedyś dawno temu ich zaopatrywałem w różne dziwne rzeczy - zobaczymy, czy ktoś mnie jeszcze pamięta :)

Offline puchbeary

• Małomiasteczkowy gbur
  • Opinii: (122)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #41 dnia: 18-08-2019, 21:29:59 »
Co myślicie o crkt M16 / m21? Nie jestem przekonany do blokady, ale pierwsze wrażenia z M16 bardzo ok.
https://allegro.pl/oferta/noz-crkt-m-16-01z-komplet-8411190926
za małe złotówki - w sam raz żeby spróbować

Macałeś Gripka ? Z ciekawości pytam ?
Wojna to sport, a sport to zdrowie: Skoki do gardła i rzuty ołowiem
--------------------------------------------------
A psy i tak fajniejsze Marcinu...

Offline depravedsouls

• Opinii: (39)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Jest OK, bycie białym.
« Odpowiedź #42 dnia: 20-08-2019, 14:03:37 »
Sympatycznie. Mam do nich 15 minut jazdy. Sprawdzę. Kiedyś dawno temu ich zaopatrywałem w różne dziwne rzeczy - zobaczymy, czy ktoś mnie jeszcze pamięta :)
https://ostrenoze.pl/boker-plus-noz-skladany-patriot-orange-01bo372
Czasy inne - pomidorka nie tnie , oj a 500 stów dałem . Tam się żyło nożem i nikt nie biadolił . Orcanus

Online LabuddaM

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: 27-08-2019, 15:13:40 »
ostatecznie Boker plus Caracal mini kupiony  :D rozmiar w sam raz do mojej ręki, jest te 10mm więcej rękojeści, których brakowało mi w 710, ostry już z pudełka, fajnie klika, zaprzyjaźnimy się.
dzięki Wam kupiłem nie to, co chciałem na początku, w innym kolorze i przekraczając budżet - czyli dokładnie tak, jak się spodziewałem - dzięki! :rotfl:

pobawiłem się znów RS Terra w militaria.pl i jakoś gada do mnie ten nóż...pewnie po niego wrócę, ale najpierw trzeba by sprzedać 2 enlany duże, żeby mi się ilość w szufladzie zgadzała.

przy okazji pytanie - nie mogę nic napisać w dziale "sprzedam" forum nie zalicza mi postów, które zostały napisane w tapatalk - to normalne?

Offline marcin90-70

• Lechaim - za życie!!!
  • Opinii: (396)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Nie kupuje noży...
    • KnifeHospital na facebooku
« Odpowiedź #44 dnia: 27-08-2019, 15:16:38 »
ostatecznie Boker plus Caracal mini kupiony  :D rozmiar w sam raz do mojej ręki, jest te 10mm więcej rękojeści, których brakowało mi w 710, ostry już z pudełka, fajnie klika, zaprzyjaźnimy się.
dzięki Wam kupiłem nie to, co chciałem na początku, w innym kolorze i przekraczając budżet - czyli dokładnie tak, jak się spodziewałem - dzięki! :rotfl:

pobawiłem się znów RS Terra w militaria.pl i jakoś gada do mnie ten nóż...pewnie po niego wrócę, ale najpierw trzeba by sprzedać 2 enlany duże, żeby mi się ilość w szufladzie zgadzała.

przy okazji pytanie - nie mogę nic napisać w dziale "sprzedam" forum nie zalicza mi postów, które zostały napisane w tapatalk - to normalne?

Musisz mieć 30 postów merytorycznych. Poudzielaj się trochę na forum, z sensem i sercem ;)
Sprzedam:
http://forum.knives.pl/index.php/topic,148745.0.html

Naprawiam wszelakie noże. Wegliki klade. Ostrze i dopieszczam.

Mój FB
https://m.facebook.com/KnifeHospital/

KnifeHospital-moje prace

Offline grisza

• Opinii: (67)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #45 dnia: 27-08-2019, 15:17:48 »
Nie zalicza postów pisanych w dziale
 " Na początek"
"Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca! "
                     Owidiusz

9/19

Online LabuddaM

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: 27-08-2019, 15:27:01 »
Musisz mieć 30 postów merytorycznych. Poudzielaj się trochę na forum, z sensem i sercem ;)
że 30 to wiem, nawet regulamin przeczytałem :) jeśli nie zlicza działu na początek, to pewnie się zgadza - myślałem, że może tapatalka nie widzi.
no cóż, będzie się trzeba mocno nowym nabytkiem w odpowiednim dziale popodniecać

Offline mtths

• Opinii: (8)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Niestety nóż to nie język i tępi się od używania.
« Odpowiedź #47 dnia: 27-08-2019, 15:57:42 »
że 30 to wiem, nawet regulamin przeczytałem :) jeśli nie zlicza działu na początek, to pewnie się zgadza - myślałem, że może tapatalka nie widzi.
no cóż, będzie się trzeba mocno nowym nabytkiem w odpowiednim dziale popodniecać

Jak napiszesz sensowną recenzje z fajnymi fotkami, to kolejne kilka postów mniej merytorycznych pewno przejdzie bez ścigania przez moderatorów.
:)
Pozdrawiam mtths
Svord Peasant Knife Fanboy
moja skromna kolekcja