Reklama

Bayonet na Zlocie - komu jaki pasek?

Zaczęty przez bagnet, 03-10-2019, 10:42:54

bagnet

Cześć

Zlot za ciut ponad 2 tygodnie, to czas aby się przygotować. Oczywiście będę miał pasy standardowe ze sobą, ale wzorem lat ubiegłych, jeśli ktoś z Was chce mieć pewność, że kupi u mnie to, co sobie wymarzył, to proszę o rezerwację na PW lub tu w tym temacie. Dotyczy to również klamer i całego szpeju z AustriAlpin, Kong, Climbing Technology, Pasamon, Murdock, Velcro, Alfatex.

Przypominam, że płatność wyłącznie gotówką!
https://bayonet.pl/

Będę miał też ze sobą noże na sprzedaż, jeśli kogoś zainteresuje coś z tego:
https://forum.knives.pl/index.php/topic,200049.0.html

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

pkanoj

A czy będą same taśmy do nabycia? Wąskie miękkie.


bagnet

@pkanoj - dla Ciebie zabiorę, napisz ile i jakie. Górkę nie będę zabierał, bo to ciężkie jak cholera, a jak mam sprzedać 2 m, to lepiej po prostu przygotować, wtedy na pewno będzie.

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

balberith

Zabierz dla mnie proszę pas 45mm COMBAT średnio-sztywny CZARNY klamra Cobra 9kN Nautic stalowa

KUPIĘ COLD STEEL BROKEN SKULL CTS XHP

bagnet

Cytat: balberith w 03-10-2019, 18:40:05

Zabierz dla mnie proszę pas 45mm COMBAT średnio-sztywny CZARNY klamra Cobra 9kN Nautic stalowa

@balberith  Ostatnia sztuka mi została.  Dla Ciebie.
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

balberith

KUPIĘ COLD STEEL BROKEN SKULL CTS XHP

bagnet

Ostatnie chwile, abym przygotował indywidualne zamówienia lub po prostu odłożył jakiś pas. Od środy-czwartku 23-24/10 właściwie wszystko będzie spakowane.

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

hendaye

wtrącę się:
ja tam nic już więcej nie chcę, ten pas, który mi zrobiłeś na wiosnę jest super :) jeszcze raz dziękuję.


Fred

Bagnet, oprócz pasów, będziesz miał jakąś standartową drobnicę typu szlufki (z D-ringiem też) czy okienka?

Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski

bagnet

@hendaye cieszę się, dzięki za dobre słowo.
@Fred to robię na zamówienie, napisz mi co potrzebujesz, to przygotuję.

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

lobuz1

Dzięki za orzypomnienie.
@bagnet Będziesz miał okienko (najlepiej czarne ale srebrne też ostatecznie bo widziałem w Twoim sklepie) na taśmę 32mm? Coś jak na zdjeciu poniżej. Mam od Ciebie szersze pasy i używam do tego Nexusa a tutaj mam problem ze znalezieniem. Chcę zastąpić szlufkę z paska rzep.


bagnet

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Fred

Cytat: bagnet w 11-10-2019, 20:14:09

@Fred to robię na zamówienie, napisz mi co potrzebujesz, to przygotuję.

- jedną szlufke z D-ringiem do pasa 45 mm (coyote)
- dwie szlufki zwykłe do pasa 40 i 45 mm (coyote)
- dwa okienka ITW Nexus (piaskowe i oliwka)
Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski

lobuz1


inox

@bagnet

jeśli da radę to poproszę:

- PASAMON taśma poliamidowa TS309/38 - średnio-sztwyna 38mm - 3 metry, kolor czarny - ale, gdybyś mógł ją na obu końcach dociąć - i zakończyć tak jak pasy "w trójkąt" - żeby ułatwić przewlekanie przez regulatory

- Pasamon taśma poliamidowa TS309/44 - średnio-sztwyna 44mm - 2 metry, kolor czarny - również zakończona w trójkąt ale tylko jeden koniec.

- 4 x czarne ITW Nexus TG40 OKIENKO DO PASA 38mm
- 1 x AustriAlpin OKIENKO ASYMETRYCZNE FC42AB BLACK do pasów 45mm

Senkju from de mołtajn ;)  :kosunia:

Cytat: mgr_scout[...] w zasadzie każdy ultralightowiec jest minimalistą, ale to też oszołomy i fanatycy

bagnet

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

inox

Cytat: mgr_scout[...] w zasadzie każdy ultralightowiec jest minimalistą, ale to też oszołomy i fanatycy

bagnet

To już tylko tydzień.... Ktoś coś?

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

dziab

Popielaty miękki 38mm 2 sztuki chętnie zarezerwuję dla siebie i Piniolskiego :)

I jeszcze miękki czarny z niebieską klamrą albo sama niebieska klamra 38mm:
https://bayonet.pl/pl/p/Bayonet-pas-38mm-OUTDOOR-miekki-CZARNY-klamra-AZURBLUE-Cobra-9kN/23043891
Chcę sprawdzić kolor na żywo :)

"Wałbrzych - szary to też kolor!" :D
"Never let an anchor drop"

Liuty

To ja bym poprosił jeden pas 38mm COMBAT średnio-sztywny POPIELATY klamra Cobra 9kN

Dzięki :)