Reklama

Bayonet na Zlocie - komu jaki pasek?

Zaczęty przez bagnet, 03-10-2019, 10:42:54

bagnet

@dziab przygotuję
@Liuty przygotuję

Szanowni, jeśli chcecie jakieś pasy rozmiarowe, to ostatni dzwonek abym przygotował. Ceny będą naprawdę MEGA FAJNE więc warto.

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

dziab

Grzechu, skoro tak zachęcasz, to nie chcę przegapić okazji  ;P
Proszę o rezerwację outdoor 38mm czarnego z klamrą polished i z klamrą black matte, i popielatego 38mm z klamrą polished. Jeśli nie masz gotowych, to najwyżej posprawdzam na miejscu które klamry z którymi paskami mi grają i zamówię uszycie ;-)
Dzięki!

"Wałbrzych - szary to też kolor!" :D
"Never let an anchor drop"

balberith

To ja jeszcze prosiłbym o zarezerwowanie 45mm STEALTH COMBAT średnio-sztywny CZARNY klamra Cobra GT 2,5kN :shy:

KUPIĘ COLD STEEL BROKEN SKULL CTS XHP

Daimyo_K

pas 38mm COMBAT średnio-sztywny CZARNY klamra Cobra 9kN Nautic stalowa

Jeśli nie uda mi się dotrzeć na zlot to w niedzielę się odezwę i załatwimy sprawę wysyłkowo - oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko.

Russia cancer of the world.

bagnet

#24
Cytat: Daimyo_K w 22-10-2019, 13:14:05

pas 38mm COMBAT średnio-sztywny CZARNY klamra Cobra 9kN Nautic stalowa

Jeśli nie uda mi się dotrzeć na zlot to w niedzielę się odezwę i załatwimy sprawę wysyłkowo - oczywiście jeśli nie masz nic przeciwko.

@Daimyo_K nie ma takiego.  Mogę uszyć 45mm ale jak weźmiesz na 100%.
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

bagnet

Cytat: balberith w 22-10-2019, 13:08:01

To ja jeszcze prosiłbym o zarezerwowanie 45mm STEALTH COMBAT średnio-sztywny CZARNY klamra Cobra GT 2,5kN :shy:

Gotowy
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Daimyo_K

@bagnet ok, może być 45mm  Wezmę na 100% czy to na zlocie czy wysyłka (jeśli nie dojadę na zlot).

Russia cancer of the world.

bagnet

Cytat: Daimyo_K w 22-10-2019, 14:39:00

@bagnet ok, może być 45mm  Wezmę na 100% czy to na zlocie czy wysyłka (jeśli nie dojadę na zlot).

@Daimyo_K
Gotowy

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

XkondorX

Czy na CEKE można zamówić (i zapłacić) w promo cenach, czy tylko kupić?

The true rebels always walk alone anyway.

looki8

Dasz radę jeszcze coś przygotować?


bagnet

Cytat: XkondorX w 24-10-2019, 00:37:34

Czy na CEKE można zamówić (i zapłacić) w promo cenach, czy tylko kupić?

Tylko kupić. To jeden taki dzień, gdzie minimalizuję marżę ze względu na fajny bezpośredni kontakt i brak czynności dodatkowych. Jeden, jedyny, specjalny.
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.