Autor Wątek: KIZER Ki454A2 Matt Cucchiara Flashbang Skully  (Przeczytany 144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jetron

• Lubię Mad Dogi :)
  • Opinii: (850)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Chcę mieć tylko 3 noże:2 fixy i folder!
KIZER Ki454A2 Matt Cucchiara Flashbang Skully
« dnia: 13-01-2020, 19:37:16 »
Stało się! Chinoza mnie dopadła!

Nóż bardzo mi się spodobał,więc szukając pretekstu żeby go kupić, wymyśliłem że kupię go żonie w prezencie.
Oczywiście odpowie, że "Takim kurduplem, to mogę sobie żaby miśkować" i nie będzie go chciała ale cóż... zawsze można spróbować  ;)

Nóż legalny, żadna podróba. Stal m390, projekt Matt Cucchiara. Wykonanie TOP'owe. Naprawdę rewelka!

Seria limitowana.

Z ceną IMO trochę przesadzili ale kupiłem dużo taniej.
Niemniej jednak nóż jest warty każdego centa:

--- tytan
--- frame lock
--- stal głowni - m390
--- ciekawy design
--- perfekcyjne wykonanie

do tego klient jest dopieszczany przez producenta : a to pouczykiem camo, a to ściereczką, papierkami, dupełeczkiem, obwolutą, metryczką... no czasy kiedy noże Busse przychodziły zawinięte w przetłuszczoną gazetę, Mad Dogi w foliowych woreczkach strunowych popisanych czarnym markerem minęły, to jednak opakowanie Kizera robi b.dobre wrażenie.

Jakość naprawdę bardzo wysoka.
No cóż, w sumie nie ma się co dziwić, skoro ruscy zlecają produkcję swoich noży w Chinach ( np. CKF) ,a  Spyderco co lepsze modele robi na Taiwanie...

Reasumując powiem tak: miałem dużo folderów, za niektóre customowe płaciłem nawet ponad 1000$, niestety... często - gęsto okazywało, że poza estymą, nazwiskiem znanego knifemarkera, lub renomą firmy noże te były mocno przecenione.
Chińskie noże Kizer mają rewelacyjny stosunek jakość/cena. To świetne noże, bardzo precyzyjnie wykonane (przecież CNC nie ma narodowości  :rotfl:), z topowych materiałów i interesującym designie.
Trochę uogólniam, ale na pewno kupię jeszcze Kizera... a tak naprawdę to już kupiłem kolejne  dwa modele :D :D :D

:)
« Ostatnia zmiana: 15-01-2020, 19:05:24 wysłana przez jetron »

Offline joloass

• Opinii: (10)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
Odp: KIZER Ki454A2 Matt Cucchiara Flashbang Skully
« Odpowiedź #1 dnia: 13-01-2020, 20:09:35 »
... "do tego klient jest dopieszczany przez producenta : a to pouczykiem camo, a to ściereczką, papierkami, dupełeczkiem, obwolutą, metryczką ..."

Tez bylem zdumiany dostawszy przy okazji zakupu w sumie budzetowca, czyli Civivi Mckenna taki oto zestaw:

Etui/ pounch dodatkowo na futerku  :P