Autor Wątek: Strzyga  (Przeczytany 793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline junasz

• Opinii: (55)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Strzyga
« Odpowiedź #20 dnia: 21-10-2020, 22:35:13 »
@NKJ Stachu - dostałeś wcześniej jakieś wytyczne co do rozmiaru dłoni zamawiającego, czy to wszystko tak z doświadczenia po prostu?
A nóż przewspaniały, jako i przediścy już ocenili.  :slini:
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Offline abartat

• Opinii: (0)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: 21-10-2020, 22:52:07 »
Dużo klasy zamkniętej w jednym nożu, gratuluję wyobraźni i umiejętności.

Jeśli można zapytać, jaka jest cena?

Offline Tazz

• Opinii: (232)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 22-10-2020, 00:25:15 »
No ale hola, hola, coś mi tu nie pasuje... a mianowicie tytuł tego wątku, czyli zarazem nazwa noża :) Wiadomo bowiem, że strzygi i strzygonie były jednymi z najbardziej odrażających stworów mitologii słowiańskiej, a przed oczami mamy nóż piękny i wizualnie wyważony. Patrząc na niego czuć ducha prastarej puszczy. Mnie bardziej kojarzy się z driadą zwaną też dziwożoną lub leszym, coby dochować równouprawnienia płci :)
... Kto jest najlepszym szermierzem na świecie?
- Nie mam pojęcia.
- Nigdy nie znałeś takiego?
- Znałem wielu, którzy się za takich uważali.
- Chciałabym wiedzieć... kim tacy szermierze są. I gdzie są.
- Gdzie są, to ja wiem.
- Ha! Więc gdzie?
- Na cmentarzach

Offline drazel

• Opinii: (148)
  • Mieszkaniec knives.pl
    • BEARDMINATOR
« Odpowiedź #23 dnia: 22-10-2020, 08:05:50 »
Kurde, wielkie zachwyty nad tym nożem, a ja go nie czuję. Stachu nie takie cuda robił. Wielka rękojeść, jakaś taka..bez wyrazu. Za to detalik na nicie odjazd. Uwielbiam takie smaczki

Offline NKJ Stachu

• Szef działu
  • Opinii: (10)
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: 22-10-2020, 12:06:55 »
Dzięki za miłe słowa!

Kurde, wielkie zachwyty nad tym nożem, a ja go nie czuję. Stachu nie takie cuda robił. Wielka rękojeść, jakaś taka..bez wyrazu. Za to detalik na nicie odjazd. Uwielbiam takie smaczki
Tez jestem zdziwiony że aż tak się podoba  :dodge: tzn sam jestem z niego bardzo zadowolony, ale czasem idą scrimy mamuty i damasty, no i podoba się ale nie żeby od razu komentować ;) Nity tego typu będę robił częściej!

No ale hola, hola, coś mi tu nie pasuje... a mianowicie tytuł tego wątku, czyli zarazem nazwa noża :) Wiadomo bowiem, że strzygi i strzygonie były jednymi z najbardziej odrażających stworów mitologii słowiańskiej, a przed oczami mamy nóż piękny i wizualnie wyważony. Patrząc na niego czuć ducha prastarej puszczy. Mnie bardziej kojarzy się z driadą zwaną też dziwożoną lub leszym, coby dochować równouprawnienia płci :)

Hehe :) Już takie było życzenie Nudla, mi pasuje

Dużo klasy zamkniętej w jednym nożu(Obrazek został usunięty z cytatu.), gratuluję wyobraźni i umiejętności.

Jeśli można zapytać, jaka jest cena?

dzięki, aktualnie nie biorę więcej zamówień, zmieniam tryb pracy, chcę robić swoje projekty i wtedy dopiero szukać kontrahentów :)