Autor Wątek: Dostawa noży taktycznych i outdoorowych KA-BAR w SpecShop.pl  (Przeczytany 156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline specshop.pl

  • Szef działu
  • Opinii: (1)
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Pasja, Technika, Adrenalina
Cześć! Uzupełniliśmy nasze zapasy kompletem noży i akcesoriów od KA-BAR Knives. Jako że zapewne większość klasycznych modeli jest Wam znana, postanowiliśmy przedstawić kilka, naszym zdaniem wartych uwagi modeli.

TDI Flipper Folder - niezwykle ergonomiczny nóż składany, o taktycznej, lecz użytecznej na co dzień formie. Zaprojektowany przy udziale Johna Bennera z Tactical Defence Institute - organizacji zajmującej się szkoleniami służb mundurowych. Głownia o zmodyfikowanym profilu drop point, stal AUS-8A dla wysokiej nierdzewności i łatwego ostrzenia, doskonale leżące w dłoni okładziny z G-10.

Marine Hunter - nawiązujący do stylistyki modelu 1217 użytkowy nóż myśliwski. Polerowana głownia, mosiężny jelec oraz profilowana, skórzana rękojeść sprawiają, że doskonale sprawdzi się jako praktyczny i elegancki prezent.

Becker Eskabar - owoc kooperacji KA-BARa z ESEE. Sprawdzona od lat forma Izuli połączona z głownią projektu Ethana Beckera. Doskonały materiał na poręcznego necka, kompatybilny z micartowymi okładkami do Izuli.

TDI Hinderer Hell Fire - kolejny projekt tworzony wraz z TDI, tym razem z dodatkowym udziałem Ricka Hinderera. Typowo taktyczny nóż z ergonomiczną, Ultramidową rękojeścią nachyloną pod kątem w stosunku do głowni.

Wyżej wymienione jak i wszystkie pozostałe noże od KA-BARa znajdziecie na https://www.specshop.pl/firm-pol-1308137290-KA-BAR.html


« Ostatnia zmiana: 10-11-2020, 15:04:20 wysłana przez specshop.pl »
specshop.pl