Autor Wątek: Co trenuje, jak trenuje, po co trenuje ...  (Przeczytany 1027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SirAlex

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
Co trenuje, jak trenuje, po co trenuje ...
« dnia: 05-01-2021, 19:48:21 »
 Jakieś sporty uprawiane regularnie ? Ulubione aktywności ? Przygotowania do zawodów ?
Osobiście sporo treningu siłowego, dużo łażenia po górach i w tym celu tez uzupełnienie w postaci treningu kondycyjnego (głównie baza tlenowa).
„Praktyczność ocenia wartość”

Offline kero

• Grupa Pomorska
  • **
  • No future
Odp: Co trenuje, jak trenuje, po co trenuje ...
« Odpowiedź #1 dnia: 07-01-2021, 23:58:34 »
Chodzenie, strzelanie - broń palna i od paru miesięcy wiatrówki, Kiedyś biegi narciarskie ale obecnie z braku sniegu tylko łażenie. Rower. Ale to wszystko  "Dla zdrowia" i "Just for fun".
Trzy akordy darcie mordy - to jest właśnie punk.
https://genealodzy.pl

Offline stream

• Opinii: (8)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 08-01-2021, 00:11:55 »
Własny wysokiej jakości orbitrek w domu z racji korony (wcześnie na siłowniach) - wspaniały wynalazek, dla mnie idealne aeroby, odmienia zasiedziałe życie na lepsze.
Strzelectwo z broni palnej kiedy mam czas - statyka i dynamika (niestety do każdej strzelnicy w okolicy mam spory kawałek).
Wiatrówki bardzo bym chciał mimo tego, że mam palną ale nie chcę kupić żeby leżała w szafie - kiedyś miałem krótkie i tak to wyglądało. Nie mam gdzie strzelać na razie - obiektów sensownych w okolicy brak, własnej ziemi brak, a pstrykać wiatrówką obok AR-ów i Glocków to żadna przyjemność. Może kiedyś to się zmieni.

Offline minimalista

• Koneser dobrego samopoczucia.
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 08-01-2021, 08:27:28 »
Marsze, bieganie kiedy jest na to czas, za to systematycznie kalistenika okresowo z dodatkowym obciążeniem. Wszystko dla zdrowia, dobrego samopoczucia i satysfakcji.

Offline Michal_G

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 08-01-2021, 10:51:38 »
Ja (dopóki nie pało kolano) sporo biegałem, na średnie dystansy, tak 2-4 km. Teraz rower (dobrze mi robi na kolano), ale ostatnio przerwa bo przy niskich temperaturach strasznie mi parają okulary przy noszeniu maseczki. Wiadomo - nie widzisz to nie jedziesz. Dopóki siłownie były otwarte bywałem poćwiczyć - lekki siłowy, cardio (rower, wioślarz, narciarz) i basen. W obecnych realiach ćwiczę trochę w domu (TRX, ławeczka) żeby się nie zastać i kolano utrzymać na chodzie. Ponad 20 lat mazurskiego żeglarstwa, teraz przerwa z przyczyn rodzinnych ale może uda się wrócić?
Gdy ODS-y wychodziły w morze i AN-y grzały silniki
w portki ze strachu robili Niemce i Duńczyki

Offline philiprvn

• Opinii: (1)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 08-01-2021, 15:17:49 »
W lecie rower, w zimie kijki ale za to z plecakiem. Trochę biegów na orientację (w okolicy było sporo fajnych imprez w tym klimacie). Przed pandemią sporo pływałem (do tego sauna). Teraz pozostaje bieganie, ćwiczenia na drążku i morsowanie.

Offline szymonw

• Opinii: (1)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: 10-01-2021, 16:00:01 »
Jak tylko sezon pozwala, to zdecydowanie rower, dużo fajnych tras w okolicy, do tego lekkie bieganie dla podtrzymania kondycji i kalistenika, ale to dopiero początek  ;P

Offline regent

• Opinii: (3)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: 11-02-2021, 10:52:38 »
Wstałem cztery lata temu z kanapy i biegam. Tygodniowo tak z 45-50 km. Co weekend dystans półmaratonu. Na koncie trochę półmaratonów, maratonów (m.in. ten jedyny prawdziwy maraton czyli z Maratonu do Aten) i ultramaratonów (najdłuższy na razie 120 km).

Offline ramor7

• Opinii: (17)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 11-02-2021, 11:10:51 »
O kurde! 8o Niezły jesteś. Gratuluję. ;)
Moje EDC : CRKT Avant, Leatherman Wave/ do tego zestaw bitów z przedłużką i kluczem fajkowym Vicka, latarka 5.11 EDC 1AAA,  Lumintop EDC 18, plecak 5.11 AMP 24 plus apteczki.... i cała masa rzeczy, które mogą się kiedyś przydać.

Offline regent

• Opinii: (3)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: 11-02-2021, 11:25:35 »
O kurde! 8o Niezły jesteś. Gratuluję. ;)

A dziękuję :-)
Początki nie były łatwe, z czasem weszło w krew - już nie potrafię nie biegać ;-)

Offline soll

• Opinii: (6)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 11-02-2021, 11:27:17 »
Podziwiam i gratuluję  ;)
"Wypraszam sobie, nie jestem inżynierem, jestem technikiem"