Reklama

Zamki błyskawiczne - terminologia i nazewnictwo, opinie

Zaczęty przez philiprvn, 24-01-2021, 16:45:39

philiprvn

W skrócie. Szukam zamków na wywietrzniki pod pachami. Kurtka jest dwustronna wiec potrzebowałbym zamek kostkowy, nierozdzielny z para suwaków dwustronnych (tzn. pojedyncza zawieszka która da się przekładać). Nie jestem w stanie ssie zdecydować czy maja być z blokada ruchu czy bez (może ktoś z większym doświadczeniem mi podpowie). Do tego wszystkiego dochodzi ograniczona kolorystyka: zielony lub czarny. Z lepszych Marek to znam tylko: YKK, Salmi i Kroko.

Treść postu pasuje bardziej do szybkich pytań, ale po analizie oferty różnych portali doszedłem do wniosku, że łatwiej będzie coś takiego złożyć: wziąć suwak rozłączny, wstawić dwie maszynki i zacisnąć ograniczniki. Co o tym sądzicie?


super

maszynki dwustroone z przekładanym wodzikiem są grube i duże. średnio nadają sie pod pachę
są też maszynki dustronne z wodzikami po obu stronach. YKK produkuje takowe. najlepsze pod pachę bez blokady. łatwo coś rozerwać jak będzie z blokadą. to działa tak że albo masz otwarte albo zamknięte

szkolenia survivalowe www.survivaltech.pl
szycie ekwipunku custom www.supertac.pl

philiprvn

Dzięki. Przekonałeś mnie w kwestii wyboru maszynek. Żeby jeszcze bardziej ograniczyć ich rozmiary mógłbym zrezygnować z zawieszek i dać same sznurki.