Reklama

Monochrome

Zaczęty przez rybak, 05-10-2005, 18:58:05

kot_behemot

Za krótka doba...

pecado

a ja sie ni cholery nie moge przekonac do ażurowych rękojeści   %-6
Choc sam kształ bardzo fajny, jak na benchmade ;)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

kot_behemot

Ażurowa, to jest tylko z wyglądu    :)

Za krótka doba...

peterskin

Cytat: pecado

a ja sie ni cholery nie moge przekonac do ażurowych rękojeści   %-6

Bo tak jak ja masz ukierunkowane myślenie o zastosowaniach foldera
Okładziny z pełnego G10 i nic innego

A to jest nożyk niewielki i do lekkich prac, trzyma się w paluszkach i nie katuje


lepermessiah

Gratuluje Kocie! To naprawde swietny nozyk uzytkowy. Moja dziewczyna ma go juz od pol roku i bardzo sobie chwali.

Co do rekojesci to na pewno nie ma ona tak dobrego gripa jak np G10 czy chocby zytel ale wg mnie wcale nie jest taka zła. Ma odpowiednie złobienia i podłuzne otwory na rekojeci co wydatnie poprawia chwyt. Moim zdaniem wieksza wada zastosowania uchwytu z ss jest wyraznie zwiekszona masa.

Kocie jak masz diamenty to przeszlifuj go na 15 stopni. Wg Rybaka wtedy robi sie z niego wtedy prawdziwy cutting monster  :badass:

PS. Własnie a co z Rybakiem sie dzieje? Cos go nie ma ostatnio  !dodge
<span class='smallblacktext'>[ Redagowany dnia 05.10.2005r.- 20:36 ]</span>

Jestem rozsądnym człowiekiem, wiem że lenistwo popłaca


kot_behemot

Cięzkie noże ? Lubię czuć, że mam coś w łapie.  Diamentów nie posiadam, ale będę miał na uwadze, dzięki    :)

Za krótka doba...

jawor

Ja kocham framelocki. Nr 1 oczywiście sebcia. Mam monochrome i cóż jeśli krótko to - IDEALNY (niewielki) EDC  ~:(

>THINK TWICE CUT ONCE<

lepermessiah

Aaa i jeszcze jedno... Nalezy uwazac na klips bo ten jest powiedzmy sobie sredni i nie zawsze pewnie trzyma. Oto dowód:

Jestem rozsądnym człowiekiem, wiem że lenistwo popłaca


kot_behemot

Eeeeeeee, ja biodrówek nie noszę  :p

Za krótka doba...

Jumbo

Fajny nożyk  Kocie. Kiedy wreszcie spotkasz się z poznańską ekipą nożową? Wstydzisz się?   !dodge   :p

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
<a href="http://www.frihet.pl/gal/">Zdjęcia z gór</a>

jawor

Cytat: lepermessiah

Aaa i jeszcze jedno... Nalezy uwazac na klips bo ten jest powiedzmy sobie sredni i nie zawsze pewnie trzyma.

......a no tak niestety ma, ja już swój odkręcałem i doginałem. Teraz noszę go w pokrowcu.

<span class='smallblacktext'>[ Redagowany dnia 06.10.2005r.- 07:15 ]</span>

>THINK TWICE CUT ONCE<

kot_behemot

Cytat: Jumbo

Fajny nożyk  Kocie. Kiedy wreszcie spotkasz się z poznańską ekipą nożową? Wstydzisz się?   !dodge   :p

Ja bym bardzo chciał, proszę mnie informować co i jak, to w miarę możliwości będę
:)

Za krótka doba...