Reklama

kangoorowy nessmuk

Zaczęty przez pecado, 20-10-2005, 18:15:44

buzz

Brzydki, nieładny, nie chcę nigdy mieć nessa...... KURWA - CZEMU KŁAMIĘ!!!! ZAJEBISTY JEST!!!! MINIE TROCHĘ CZASU, BĘDĘ MIAŁ KASKĘ, TOBIE ZNUDZĄ SIĘ JUŻ BOWIE to se mam nadzieję zamówię! :) :) :)  (Tylko takiego jak kangoor - zostały w tym krześle jeszcze jakieś nogi czy kustosz w muzeum je już gdzieś schował ? ;) ;) ;) )


Lubomir

kurwa, chciałem coś napisać ale to jest tak zajebiste, że pójde cichutko płakać w kącie, że dożyłem takich czasów

słyszałem o uczciwej i rycerskiej walce, nie chcę mieć z nią nic wspólnego

kmicic

tak ze zdjęć to ten też mi sie najbardziej podoba; fajna, ciemna rękojeść, i w ogóle takie jakieś bardzo "dojrzałe" wrażenie robi, skubaniec.

Uwolnić NOŻE [Hakas]

variatio delectat

simon

szkoda gadac, wszyscy wiedza jak jest. Tez ide plakac w moim warsztaciku...
pozdro i gratulacje

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

jawor

Sorry, że raz jeszcze ale nie pamiętam który raz tu wchodzę pooglądać (pomimo, że zdjęcia skopiowałem se) i muszę dodać za poprzednikami, że to najfajniejszy i najlepszy nessmuk jaki widziałem. W ostatnim okresie mam szajbę na punkcie nesmuków i trochę ich widziałem.Ten najlepszy bez dwóch zdań!
Ciekaw tylko jestem jaki będzie nastepny nóż skoro poprzeczka już tak wysoko?  !dodge

<span class='smallblacktext'>[ Redagowany dnia 22.10.2005r.- 13:32 ]</span>

>THINK TWICE CUT ONCE<

kangoo

Małe wykopaliska . (nie miejcie mi za złe ;) ) .

W Październiku miną dwa lata jak mam Nessmuka . Łupałem nim pieńki ,używałem w kuchni i warsztaciku .Jednak nigdy go nie nosiłem . Zawsze jeździł gdzieś w torbie/plecaku itp. Powodem była jego dość mało komfortowa forma mocowania do pasa . W końcu się zawziąłem i zrobiłem mu temblaczek i mocowanie rękojeści .

Mnie się tam podoba i jest wygodne ,czego więcej chcieć ??? Może tylko tego by Cromowi się w końcu poukładało,zdrowie pozwoliło  i powrócił do knifemakingu ,bo bez jego noży ten światek jest jakby nie pełny  .


Farulf

 8D Wygląda na to, że mamy kandydata na archeologa roku. Konkurencję zostawiłeś daleko w tyle :P
Co do mocowania pochewki, to nie majta się za bardzo przy tylu punktach swobody?

Już nie marudzę tak bardzo. Dorosłem czy się zestarzałem?

kangoo

W tym sęk ,że przy zamocowaniu transportowym (znaczy z umocowaną rękojeścią) nie majta wcale :) . Można przy tym wygodnie usiąść .
Mógłbym ją zrobić staranniej ,ale co do funkcjonalności i wygody nie mam zastrzeżeń .