Autor Wątek: Jak dla mnie dziwne to troche...  (Przeczytany 1353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline podrywacz85

• Opinii: (4)
  • Użytkownik knives.pl
Jak dla mnie dziwne to troche...
« dnia: 31-10-2005, 15:47:30 »
Ponizszy link to odnosnik do jakiejs strony z czym? wiadomo z nozami   ;) , chodzi mi jednak o to ze te 5 nozykow to jakis patent blackhowka i widze to po raz pierwszy w zyciu(inna sprawa ze jeszcze mlody jestem i malo widzialem  :D ). mam pytanie do starych wyjadaczy czy spotkaliscie sie z czyms takim juz? na ile to jest praktyczne? czy to cos na ksztalt fightera czy co? jestem zupelnie zbity z tropu  %-6 . bo nie sa to przeciez customy artystyczne  :? . bylbym wdzieczny za jakas odpowiedz odnosnie tego co to w ogole jest. albo jak sie chociaz nazywa. cimna masa jestem po prostu.
czolem.

http://www.arizonacustomknives.com/displayKnife.asp?pid=3145

Offline golmen

• Opinii: (30)
  • Nowy użytkownik
  • *
  • patrz szwagier jaka frańca
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 31-10-2005, 16:28:58 »
zara Cie powinien Seiken oswiecić dokładniej, a ja ino poczynie wstep - to so noże dla płetwonurków.

Offline kmicic

• offtopowy skrytożerca
  • Opinii: (9)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • stupido ergo sum
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 31-10-2005, 16:34:30 »
eee tam, dla pletwonurkow, ja mysle, ze czesto w ich nozach czubki sie lamaly, wiec wychodza temu naprzeciw i sprzedaja nowe noże od razu z upieprzonym czubkiem ;) :) :) . Zeby zmniejszyc ilość reklamacji.

To tak jak na pohitlerowskiej autostradzie na wroclaw, zamiast naprawic nawierzchnie, wystawiają w najbardziej zniszczonych miejscach ograniczenie do 30 kmh ;)
Uwolnić NOŻE [Hakas]

variatio delectat

Offline Seiken

• knifemaker
  • Opinii: (8)
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 31-10-2005, 16:42:58 »
Noze XSF -1 , to customy fabrycznych robionyxh prz MOD ( ktory jest kupiony przez BH ).
Brend , sprzedal swoj projekt do BH , a oni opatentowali ten specificzny design jako Besh triple wedge.Jest to niejako przusuniecie 2 plaszczyzny glowni  , ktore powoduje powstani , dodatkowej plaszczny tnacej na , jezeli to tak mozna nazwac , czubku noza.
Noz  zachowuje wlasnosci tradycyjnego sztyletu , niwelujac jednoczesnie wade tradycyjnego designu czyli slaby czubek.
Dziwnie to wyglada , ale w rece nabiera sensu , a sprawuje sie jeszcze lepiej.

Offline golmen

• Opinii: (30)
  • Nowy użytkownik
  • *
  • patrz szwagier jaka frańca
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 31-10-2005, 16:43:03 »
 [blockquote]ja mysle, ze czesto w ich nozach czubki sie lamaly, wiec wychodza temu naprzeciw i sprzedaja nowe noże od razu z upieprzonym czubkiem [/blockquote]
kuuuTwa  faktycznie może ta myśl inżynierska im przyświecała  !amazed  

Offline buzz

• Ursus americanus ;)
  • Opinii: (42)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • bydle niedobre
(Bez tematu)
« Odpowiedź #5 dnia: 31-10-2005, 22:03:52 »
Znaczy się - w dużym uproszczeniu - zaostrzony śrubokręt ??   :?
Tak, jestem nietolerancyjny i bardzo proszę to uszanować.