Autor Wątek: Propozycja testu  (Przeczytany 1490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lothian

• Quis ut Deus ?!
  • Opinii: (6)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Quis ut Deus ?!
Propozycja testu
« dnia: 04-02-2006, 20:16:00 »
Udostępnię komuś poważnemu do testów (oczywiście nie zniszczeniowych :P) Beckery: BK9, BK7, BK10 Crewman. Interesowałyby mnie testy porównawcze z Ontario (odpowiednio): Rat-Rtak, Rat 7, Rat-Tak. Mogą być także testy porównawcze BK10 ze striderem MFS lub 888 Solution. Testy standardowe: kuchnia, cięcie, rąbanie, przebijanie, szybkość tępienia, łatwość ostrzenia, ergonomia, pochwa, wygoda noszenia itd. itp. Proponuję to komuś, kto posiada ww. noże i ma czas oraz chęci i opisze to wszystko potem łącznie z fotografiami. Myślę, że taki test byłby fajny i przydałby się nam wszystkim. W jedną stronę nóż wędrowałby przesyłką ubezpieczoną do wysokości jego wartości na mój koszt, a z powrotem na koszt przeprowadzającego testy (byłoby to jakieś 20-24 zł za jedną przeszyłkę). Czy ktoś jest chętny? Szczegóły do obgadania. Pozdro. Loth.
"I nastąpiła walka na niebie" (Ap 12, 7)
"A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków."
(Ap 20, 10)

Offline Blacha

• heretyk
  • japonskienoze.pl
  • Opinii: (83)
  • *
  • cham i prostak
    • moje filmiki z nożami
Odp: Propozycja testu
« Odpowiedź #1 dnia: 05-02-2006, 03:10:59 »
mam RTAKa - moge porównać z BK9
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Offline Lothian

• Quis ut Deus ?!
  • Opinii: (6)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Quis ut Deus ?!
« Odpowiedź #2 dnia: 06-02-2006, 17:54:24 »
Przepraszam wszystkich, ale z przyczyn obiektywnych na razie muszę zrezygnować z testów.
Blacha - dziękuję za chęci. Obiecuję, że kiedyś wrócimy do tematu. Będzie to wspaniały pojedynek olbrzymów :) Pozdro. Loth.
"I nastąpiła walka na niebie" (Ap 12, 7)
"A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków."
(Ap 20, 10)

Offline MichaelD

• Opinii: (49)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Pluję jadem, sieję nienawiść i pożeram dzieci ;)
    • Mój kanał z nożami na YT
« Odpowiedź #3 dnia: 06-02-2006, 22:18:10 »
Jak tylko do mnie dojdze to dorzuce do testów Tac  Battle Rat
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.