Autor Wątek: toxyczny palacz :D  (Przeczytany 2765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcins

• Opinii: (19)
  • Użytkownik knives.pl
  • ..........
toxyczny palacz :D
« dnia: 16-02-2006, 13:38:25 »
obudowa dural , naciety toxic , zapalniczka jednorazowa dobrej jakości = toxic smoker :)
wygląda to tak

Offline Jumbo

• NTN
  • Opinii: (86)
  • *
  • WKMN
Odp: toxyczny palacz :D
« Odpowiedź #1 dnia: 16-02-2006, 13:41:17 »
Jak na Ciebie, to sorka, ale padlina straszna...
Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline RaF

• Opinii: (31)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 16-02-2006, 13:42:39 »
Fajny efekt końcowy  :cheesey:. Jako niepalący toxykolog poproszę o jedną ;)

Jumbo - padaka to była przed utoksycznieniem  ;)
« Ostatnia zmiana: 16-02-2006, 13:44:16 wysłana przez RaF »

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>

Offline Jumbo

• NTN
  • *
  • WKMN
« Odpowiedź #3 dnia: 16-02-2006, 13:48:31 »
Może i przed przeróbką była większa padlina, ale jak na Marcina, to to dupa jest, a nie przeróbka. Zero finezji i wykonanie takie, że wygląda jak pierdoła z targu staroci rodem z czasów Edzia Gierka. Gdyby pojawił się jakis element typu jakiś wzorek wycięty, albo dziurka na linewkę, albo cokolwiek, to wyglądałoby ciut bardziej ciekawie.
Pilnik iglaczek i kilkanaście minut to nie zawsze jest droga do piękna i charakteru. Czasami liczy się też ciekawy pomysł, forma i charakter.

Na tyle ile znam prace Marcina, to wiem, że jakby wziął kawałek aluminium i zrobił to ot podstaw, to wyszłoby coś naprawdę ciekawego.
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline RaF

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 16-02-2006, 14:00:38 »
Na tyle ile znam prace Marcina, to wiem, że jakby wziął kawałek aluminium i zrobił to ot podstaw, to wyszłoby coś naprawdę ciekawego.

Niestety, a może STETY- znamię perfekcji na nim ciąży i oby ciażyło jak najdłużej.  :D

Bądź co bądź, mi osobiście obudowa po przeróbce się podoba  :shades:

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
« Odpowiedź #5 dnia: 16-02-2006, 14:04:54 »
Na temat obudowy do zapalniczek do Jumbo coś wie, bo ostatnimi czasy przez jego łapiątka przechodziły dwie takie, niesztampowe 8)

A co do tej to jedyne "ale" - jest mimo toxica za bardzo regularna. Sam pomysł w pytę :-)
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline marcins

• Użytkownik knives.pl
  • ..........
« Odpowiedź #6 dnia: 16-02-2006, 14:41:36 »
Może i przed przeróbką była większa padlina, ale jak na Marcina, to to dupa jest, a nie przeróbka. Zero finezji i wykonanie takie, że wygląda jak pierdoła z targu staroci rodem z czasów Edzia Gierka. Gdyby pojawił się jakis element typu jakiś wzorek wycięty, albo dziurka na linewkę, albo cokolwiek, to wyglądałoby ciut bardziej ciekawie.
Pilnik iglaczek i kilkanaście minut to nie zawsze jest droga do piękna i charakteru. Czasami liczy się też ciekawy pomysł, forma i charakter.

widzisz Jumbo , ja wcale nie napisałem ze jest to finezja , szczyt piekna i designu . Nie podoba sie - ok , ale nie doszukuj sie we wszystkim technologicznych efektów specjalnych , perfekcyjnego wykonania i formy prowadzącej do orgazmu .  Pobawiłem sie troche efekt pokazałem i tyle - poprostu zabawa  Negowanie wszystkiego tylko dlatego ze wykonała to jakaś tam osoba do niczego nie prowadzi , podejrzewam ze gdyby wykonał to pan X a nie Y opinia była by pewnie zupełnie inna - hehehe :D

Offline WAR

• Szef
  • Opinii: (581)
  • *
  • Życie jest proste, po prostu nie jest łatwe
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #7 dnia: 16-02-2006, 14:43:01 »
Wiesz marcinie, ale to są właśnie koszta sławy ;)
There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
« Odpowiedź #8 dnia: 16-02-2006, 14:45:59 »
podejrzewam ze gdyby wykonał to pan X a nie Y opinia była by pewnie zupełnie inna - hehehe :D

Jak znam Jumbo to w innym przypadku ominąłby kwestię "stać Cię na więcej" ;)
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline Jumbo

• NTN
  • *
  • WKMN
« Odpowiedź #9 dnia: 16-02-2006, 14:58:28 »
Gdyby to zrobił pan Y, a nie Marcin, to bym powiedział - trenuj dalej!!  :cheesey:
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline marcins

• Użytkownik knives.pl
  • ..........
« Odpowiedź #10 dnia: 16-02-2006, 15:03:59 »
Gdyby to zrobił pan Y, a nie Marcin, to bym powiedział - trenuj dalej!!  :cheesey:
Punkt "widzenia" zalezy od miejsca "siedzenia"  a to juz nie jest niezalezna opina :)

Offline RaF

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 16-02-2006, 15:26:43 »
Ej Pany Pany. Ze skrajności w skrajność - najpierw pejoratywne "padlina straszna" później odrobina demagogii i zaraz coś zaczniemy sobie wkręcać  :)
Niedługo strach do galerii będzie coś wkleić. A pomysł fajny i oby takich zachęcających do własnych prób jak najwięcej. A fakt czy się podoba czy nie, ale to już stara, 100x maglowana bajka.  :cheesey:
Fakt, kazdy ma prawo i obowiązek zaprezentować swój pogląd. A zresztą ...... oby było jak najdłużej "po staremu" bo "po nowemu" bywa ... yyyy ... różnie ;)

Ojezu jaki ja stary i jak mnie kręgoslup boli  ;)  :cheesey:

sorki za offtopencję

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
« Odpowiedź #12 dnia: 16-02-2006, 15:30:03 »
A mi się bardzo podoba, ale nie palę już długo. Na zdrowie.
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline Jumbo

• NTN
  • *
  • WKMN
« Odpowiedź #13 dnia: 16-02-2006, 16:27:54 »
Łe no Raf, toć na tym właśnie radocha forum polega, że se pogadać można!! Wiadomo, że Marcin nie popełni sepuku z powodu mojego komentarza, a i ja nie strzele sobie barana o kant stołu.

Mnie też dzisiaj kręgosłup boli...  :badass:
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • Opinii: (96)
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 16-02-2006, 16:31:11 »
co do projektu:
czy ta 'oslonka' ma jakies otwory doprowadzajace powietrze do 'palnika' tak jak jest w zapalniczkach?
czy ma jakas izolacje termiczna, zeby sie nie nagrzewala cala od metalowej oslony plomienia?
jesli nie, to... fajne wykonanie... ;)
There are no tactical knives, only tactical minds
FP

Offline Vercengetoryx

• Quant4life
  • sheathmakers
  • Opinii: (87)
« Odpowiedź #15 dnia: 16-02-2006, 16:33:44 »
Hmm...noże masz boskie, otwieracze z tytanu świtne ale to...to jest coś czego powinieneś się wyprzeć ;-) Nie tyle do dupy, co jakoś mi się z Tobą nie kojarzy.

Offline cromtang

• Szczęśliwy Tatuś :-)
  • Opinii: (16)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
  • zarobiony maniak
« Odpowiedź #16 dnia: 16-02-2006, 16:57:46 »
... jakoś mi się z Tobą nie kojarzy.

Bo to jest ta druga, ciemna strona MarcinaS  :alien:
Pozdrawiam

Cromtang
9/22

Offline marcins

• Użytkownik knives.pl
  • ..........
« Odpowiedź #17 dnia: 16-02-2006, 17:06:00 »
co do projektu:
czy ta 'oslonka' ma jakies otwory doprowadzajace powietrze do 'palnika' tak jak jest w zapalniczkach?
czy ma jakas izolacje termiczna, zeby sie nie nagrzewala cala od metalowej oslony plomienia?
jesli nie, to... fajne wykonanie... ;)
Kaligula , ma takie 2 naciecia poprzeczne co by tam wiało :) , a jesli chodzi o nagrzewanie , pewnie predzej kamień wyskoczy i sie stopi sama zapalniczna niz poparzysz sie od obudowy :)
zdrówka
marcins

Offline RaF

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #18 dnia: 16-02-2006, 19:10:12 »
Łe no Raf, toć na tym właśnie radocha forum polega, że se pogadać można!! Wiadomo, że Marcin nie popełni sepuku z powodu mojego komentarza, a i ja nie strzele sobie barana o kant stołu.

Mnie też dzisiaj kręgosłup boli...  :badass:

Łe no Jumboooo - pewnie, że do pogadania. Zeszliśmy na nieco inne tory, ale czy lepiej było by, gdyby nawet w przypadku, kiedy komuś cos nie do końca wyjdzie tak jak trzeba, albo zrobi coś dla siebie - nie dla Klienta, czy pod publikę - to ma to zamknąc w szufladzie na 10 spustów i nikomu nie pokazać? doświadczony faktem, że porównany zostanie do bazarowego strugacza? Tak sobie głośno rozmyślam ale niejednokrotnie widziałem na forum takie knoty, że w głowie się nie mieści i same słowa zachwytu nad pomysłem, designem etc Nie dotyczy to Marcina - on ma w dupie (za przeproszeniem), czy go ktoś obsmaruje, czy nie ale robi kawał dobrej roboty, że dzieli się swoimi pomysłami, co może stac się inspiracją dla innych.
Jesteś staruchu nieobiektywny ;) A język miałeś zawsze kąśliwy (ja niestety takowego nie posiadam).

Dobra. Peace bo to bez sensu się robi - stare grzbiety i takie durnawe dysputy.

Mój kręgosłup!!!  :P