Autor Wątek: TiNives  (Przeczytany 2630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamboras

• Opinii: (477)
  • Użytkownik knives.pl
TiNives
« dnia: 17-02-2006, 11:32:30 »
W pierwszych słowach mego postu  :shy: chciałem przeprosić za jakość zdjęć. I technicznie i koncepcyjnie, jakie wyszły takie są. Nie mam swojego cyfraka, pożyczam od znajomych, i za każdym prawie razem trafia się inny. Tym razem była prawdziwa armata - cyfrowa lustrzanka, pożyczona na jedną noc. Najpierw się uczyłem aparatu, a potem musiałem się spieszyć bo zaczęło już świtać. No to teraz zdjęcia.

Próba z innym tłem. Chciałem jakoś wykorzystać tą lustrzaną powierzchnię klingi. Dwie lampki biurkowe, za mało by uzyskać zadowalający efekt.

TiNives zawsze mnie urzekał swoją linią. Może jest zbyt gładki ( no dobra, ślizgi ). Rękojeść to dwa odlewy z duralu pokryte włóknem węglowym. Blokada plunge lock. Klinga z ATS34. W kołku wkładka z kratonu. A teraz wszystkie moje ulubione granaty razem. Z tym zestawem zawsze jestem w dobrym humorze  :grin: Lepiej być nie może. No chyba, że kiedyś trafi mi się auto.

wszystko bzdury nos do góry

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
Odp: TiNives
« Odpowiedź #1 dnia: 17-02-2006, 11:57:19 »
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że to jest DZIWNY nóż, który jest jawnym zaprzeceniem jakiejkolwiek taktyczności i ma NIESAMOWITY UROK. Taki bardzo duży gentelmen knife.
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • Opinii: (96)
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 17-02-2006, 13:04:32 »
i tu też dziękuję za fotki i pamięć :D
There are no tactical knives, only tactical minds
FP

Offline zagajnik

• Nożofil....
  • Opinii: (203)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Microholik - wygląda, że nieuleczalny....
« Odpowiedź #3 dnia: 17-02-2006, 13:16:56 »
Boguś, przerzucasz się na noże "garniaki"? ;)
A nóż rzeczywiście wygląda na ślizgi :shades:
PZDR    Jacek
PZDR

Offline kamboras

• Opinii: (477)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 18-02-2006, 01:00:01 »
Raczej nie, zresztą ... garnitur mam tylko jeden a nożami do niego są Microtech Terzuola i William Henry.
TiNives mam dla niego samego. Jakby ktoś miał jakieś materiały ( zdjęcia, rysunki poglądowe, artykuły ) o automatach TiNives a zwłaszcza o mechanizmie blokady ... to dawajcie, proszę. Ja trafiłem tylko na bardzo ogólne informacje : ponad sto części składowych w tym ceramiczne kulki. No, a firmy już nie ma od lat.
wszystko bzdury nos do góry

Offline jawor

• Opinii: (2)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 18-02-2006, 01:34:37 »
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że to jest DZIWNY nóż, który jest jawnym zaprzeceniem jakiejkolwiek taktyczności i ma NIESAMOWITY UROK. Taki bardzo duży gentelmen knife.
Włśnie tak dziwny, ma ,,jakiś dziwny urok,,, ale sam nie wiem............ :question:
>THINK TWICE CUT ONCE<