Reklama

aitor jungle king l

Zaczęty przez flybig69, 15-04-2006, 22:34:43

flybig69

Nóż z sentymentem (Rambo,commando...)marzenie z młodości (chyba)każdego z Nas...

AITOR JUNGLE KING I
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

przedstawiony nóż nie jest moją własnością ...:(


shadowman

Cytat: flybig69 w 15-04-2006, 22:34:43

marzenie z młodości (chyba)każdego z Nas...

w sumie to jeszcze jestem mlody, ale nie posiadalem go, jednak mialem w rekach i uznal bym to za blad mlodosci :]
fotki - zupelnie nie znam sie na fotografi, podobaja mi sie :]


wysz

Miałem marną podróbę kiedyś. Faktycznie - po Rambo to marzenie każdego zucha to było.

A proc gdzie? :D


flybig69

Wysz druga fotka tylko gumy nie założone ;)


cahir

Co mi sie w nim podoba to skinner. Reszta sie rozpada w rekach...

oderint, dum metuant
To die with honor is a grand accomplishment for the warrior.
Only in one job you serve the country. Join the Army.

Misieq

I nawet ma pensetkę w zestawie  8D
Boski jest ten nóż  :D

"....wiec dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było – tylko aplauz i zaakceptowanie..."

flybig69

Jeszcze jedno w pełnej krasie ...


super

Ani Rambo ani Commando ich nie uzywali  :D

ale fotki fajne..

szkolenia survivalowe www.survivaltech.pl
szycie ekwipunku custom www.supertac.pl

wysz

Ale po nożu Lile'a z "First Blood" każdy chciał mieć nożowy zasobnik ze szpejem. Niezależnie od producenta.
Lata 80-te to nie tylko czarna dziura w historii muzyki - w nożownictwie też.


kali

Cytat: wysz w 16-04-2006, 20:54:28

Lata 80-te to nie tylko czarna dziura w historii muzyki - w nożownictwie też.

przesadzasz troszke :) liner lock i front lock, ktore legly u podstaw folderow, to wlasnie dziela lat 80tych :)

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

Silurus

Gdzie robiłeś zdjecia (pierwsze).
Mam wrażenie że gdzieś widziałem to tło.

Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

wysz

Kali, marudo,
Chodzi mi o ogólny klimat i atmosferę lat '80. Zastój, odreagowanie '68, era disco,  projekty z dupy - nawet Mick Jagger grał żenujące kawałki. A noże gdzieś się pochowały - poza starymi masterami nożownictwa. Dla mnie - czarna dziura.


kali

Cytat: wysz w 16-04-2006, 21:59:46

Kali, marudo,
Chodzi mi o ogólny klimat i atmosferę lat '80. Zastój, odreagowanie '68, era disco,  projekty z dupy - nawet Mick Jagger grał żenujące kawałki. A noże gdzieś się pochowały - poza starymi masterami nożownictwa. Dla mnie - czarna dziura.

...faceci z wasem, pocheki w kamuflaz... ;) tylko tak sobie marudze, ze cos tam sie jednak dzialo :P

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

super

to że każdy chciał mieć podobny to inna sprawa ...inna to też taka że oni(rambo,commando) ich nie uzywali..

a te noże to własnie lata 80 te :D

szkolenia survivalowe www.survivaltech.pl
szycie ekwipunku custom www.supertac.pl

Silurus

#14

Wyszu jak słusznie zaważyłeś był to okres wybitnie dekadencki. W latach 80 tych powstały filmy Szulkina.
Są kwintesencją kinematograficzną ducha wspomnianego przez ciebie okresu. Młodzież oglądająca je dziś (jeśli ogląda ) nie jest w stanie zrozumieć jak głębokie piętno zostawia tak wszechogarniające poczucie.
Wszyscy czuli ten ciężki do zniesienia marazm. Przekładał się on na wszystkie strefy życia ( na noże też).

Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

flybig69

Cytat: Silurus w 16-04-2006, 21:54:51

Gdzie robiłeś zdjecia (pierwsze).
Mam wrażenie że gdzieś widziałem to tło.

Czarny szlak Puławy-Kazimierz ...

onerous

jestem posiadaczem tego noża i muszę powiedzieć że jest beznadziejny: tępy,kompas w zakrętce jest ale wypada,źle wyważony,wyślizguje się z mokrej ręki,naostrzenie go osełką która jest w zestawie jest praktycznie niemożliwe. A na koniec najlepsze klinga nie jest zgrzana z rękojeścią tylko jest wetknięta i sklejona przez co poprostu mi wypadła !!! patrze a tu nagle z noża moich marzeń  wypada klinga!!! odradzam jeśli ktoś chce kupić


mgr_scout

a kupiłeś go za 50 zl na allegro?

Chcę być dezerterem, który ma szansę powodzenia
KNAKiŁ
KKK - Kelly Kettle Klan
CZUJ-DYM!
Jak mawia trener Piechniczek ,,Skończyła się szatnia – zaczęła się trawa."

flybig69

 onerous archeologiem miesiąca zostaniesz ;)


Gundark