Reklama

Fiszkarsz

Zaczęty przez wysz, 16-04-2006, 14:42:56

wysz


qkiel

na drugiej focie jakis pylek widac
czemu zawsze dajesz zdjecia sprzetu NIB ?
pouzywaj i cos napisz, a nie sie chwalisz ze masz :/

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.

smoku

Jak dla mnie, pierwsza fotka miażdży 8o

Think once, cut twenty times ;>
Officially Spydered :P

Blacha

Jarek mu pewnie nówke z półki pożyczył do obfocenia

a tak serio to zastanawiam sie zawsze nad sensem rąbania czymś z tak krótką rączką

Wyszu a może na jakiś kolejny łoś tracking byś zabrał ?? wziąłbym RTAKa i sobie porównał właściwości rąbiące bo nie bardzo lubie siekiery ale z tak krótką rączką teoretycznie wydająmi sie nieużyteczne - chętnie praktyczny pogląd jakiś sobie wyrobie

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Guldan

taka rumcajsowa ta siekierka :)

ja mam wieksza...


wysz

Krótka rączka jest faktycznie upierdliwa. Ale i tak machina jest dość skuteczna przy łupaniu, ino na każdym wyjeździe miałem ja ochote wypierdzielić w krzuny. Teraz służy za rąbacza drewna do kominka u rodzicieli, i z okazji wizyty w rodzinnym gnieździe zrobiłem mu pare fotek.

Jak chcesz Blachuś, to dam ci do testów.


wysz

Znalazłem drugiego Fiskarsa. Nie mam pojęcia skąd się wziął - nikt do niego się nie przyznaje, a ja nie przypominam sobie żebym kupował. Co dziwniejsze - najprawdopodobniej używałem ich zamiennie, nie wiedząc o istnieniu bliźniaków.

Rozmnożyły się, czy jak?

Dziwne..  :?


qkiel

jest pewne wytlumaczenie, moze nieco archiwum X zajezdzac...  spales kiedys z ta siekierka ? np. bedac pijany ? nie zebym cos insynuowal, poprostu glosno mysle...

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.

shadowman

fotki fajniutkie, ale jesli fiskars to tylo 1000