Autor Wątek: Plama  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bionick

• Opinii: (1)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
Plama
« dnia: 24-04-2006, 15:24:13 »
W sobote poszedlem sobie jak zwykle poogladac noze przez szybke. Przez szybke dlatego, bo panie, ktore w sklepie sprzedaja patrza sie na mnie bardzo dziwnie - od 3 lat regularnie co tydzien zagladam do sklepu i ogladam noze. A wole nie kusic licha, bo jestem nieszprechajacy Polak gleboko w germanskim kraju.
No wiec przykucnalem sobie przed wystawa i patrze na Vicki, Opinele, zestawy nozyczek, noze do kopert, jakies norewskiej produkcji noze mysliwskie, Herbertze, LCC MT, japonska katane skuwana jedynie z 15000 warstw za jedyne 989 eurasow, jakies japonskie kuchenniaki, ceramiczna Kryocere, CRKT (M21 i VooDoo), S&W, mini TSEKa z BM (TSEKa ktos juz, k...a, kupil zamiast mnie!!!), BM 550 i inne, ze ich wymienial nie bede i tak sobie wzdycham, ze mnie na to nie stac  :slini: . A tu nagle podchodzi mama z takim moze 2-letnim maluchem (mama calkiem calkiem) i tez oglada te wystawe i nagle ten maluch mowi, pokazujac na Vicka - "Mama, mama, ja chce taki!" Tresc zyczenia mnie zaskoczyla :-) na rowni z jezykiem, bo maly mowil po polsku (nasi gora :) ). A mama mu odpowiada "Choc synku, a jak podrosniesz kupie ci lepszy" 8o No to kul mama, tak sobie mysle. Ale mnie tak podkusilo i mowie kobiecie... zeby sie zastanowila sie nad decyzja, bo jak kupi jeden, to bedzie pozniej musiala kupowac kolejne, jako lekarstwo na te dziwna i nieuleczalna (a nam bardzo dobrze znana  :cheesey: ) chorobe, a jak nie wierzy, to niech popatrzy na mnie i spyta ekspediente, jak czesto bywam w tym sklepie. I ta mama popatrzyla na mnie tak jakosc dziwnie i szybko zabrala tego smyka i poszla swoja droga, czesto sie ogladajac za siebie...
Nie wiem, liczyla na to, ze za nia pojde? ;-)
No w sumie moglbym, wspominajac jej tyly... :cheesey:

Dzisiaj tez tam poszedlem. I tragedia - sklep zamknety, remont kapitalny i pisze, ze otworza po 15.05. z nowym asortymentem. Szlag!!!  :badass: To dlatego ostatnio bylo tam wszystko przecenione o ponad 50%. Ciekawe co to za asortyment? Moze bedzie obnizka na otwarcie?

Offline Lothian

• Quis ut Deus ?!
  • Opinii: (6)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Quis ut Deus ?!
Odp: Plama
« Odpowiedź #1 dnia: 24-04-2006, 21:08:06 »
Gorzej, jak nowym asortymentem będzie damska bielizna :) Hm, chociaż ja wiem, też miło będzie popatrzeć... ;)  :cheesey:
"I nastąpiła walka na niebie" (Ap 12, 7)
"A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków."
(Ap 20, 10)

Offline graf

• Opinii: (57)
  • Mieszkaniec knives.pl
    • Noże do rzucania
Odp: Plama
« Odpowiedź #2 dnia: 24-04-2006, 21:23:58 »
Obawiam się że jeżeli zrobli obniżkę, a potem robią remont to już tam noże raczej nie wrócą.
Może za dużo osób chodziło tam noże oglądać ;) a za mało kupowało?
Najlepsze polskie noże do rzucania
http://grafknives.pl
Polub na FB
https://facebook.com/grafknives