Autor Wątek: :(  (Przeczytany 8077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gpw

• Opinii: (88)
  • Użytkownik knives.pl
    • gpw knives & tactical
:(
« dnia: 26-04-2006, 01:53:09 »
Wlasciwie to  nawet nie wiem jakimi  slowami to  opisac....bowiem noz dla wiekszosci z nas odwiedzajacych to miejsce jest czym wiecej niz narzedziem , kawalkiem stali .......
w ostatni weekend,  w sobote zona mojego brata wracala z zakupow na jej drodze stanelo trzech wyrostkow ktorzy szukali latwego zarobku .... doszlo do wymiany zdan, jakiejs szarpaniny o torebke , poczula bol i zobaczyla ze krwawi ,jeden z parszywych wyrostkow ugodzil ja nozem w brzuch.
Dzisiaj jest juz po drugiej opreracji i nadal w ciezkim stanie lezy na intesywnej terapii ...  wyrostkow zlapano dwoch okazalo sie ze maja po 17 lat trzeci starszy byl juz karany za rozboje z uzycie niebezpiecznych narzedzi...
Dla mnie ta sprawa ma dwa wymiary pierwszy rodzinny bowiem spotkalo to zone mojego brata a wiec bliska mi osobe .Drugi , osobisty przychodza mysli czy noz ktory ja sprzedam kiedys nieznajomej mi osobie nie zostanie uzyty w podobnym celu.Pamietam wiele pytan jakie uslyszalem  od moich bliskich kiedy otwieralem gpwknives &tactical ze kiedys moge sprzedac noz jakiemus przestepcy, pamietam tez co w tedy odpowiadalem , pamietam ze za wzor klienta stawialem takich ludzi jak wy tutaj na forum i wam podobnych na na innych.Cale to zdarzenie otwiera oczy na wiele rzeczy z jakimi przyszlo mi zmagac sie w ostatnich dniach.
Dzisiaj pierwszy raz od soboty otwieram knives i inne fora o tematyce nozowej , od kilku dni rosnie lista zamowien i pytan zwiazanych zamowieniami . Wybaczie ale nie jestem w stanie w tym momencie odpowiedziec na nie , prosze o kilka dni.
Ciezko pisac kiedy jeszcze kilka minut temu widzialem blada sina kobiete ktora walczy o zycie , o zycie ktory moze odebrac jej parszywy gowniarz i jego noz......
gpw
www.gpwknivestactical.com  ostry sklep noze , latarki , sprzet taktyczny

Offline porcelanowy

• Opinii: (125)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: :(
« Odpowiedź #1 dnia: 26-04-2006, 03:18:22 »
Odpisuje jako pierwszy, wiec pewnie wypadalo by napisac cos sensownego, ale po prostu nie wiem co.
Wszystkie slogany typu "to nie noze/bron zabija a ludzie", bledna, nawet jesli tragedia spotkala kogos, kogo znam tylko z czytania.
Sam niestety bedziesz musial sobie odpowiedziec, co zrobic z tym fantem.

Jedynie cieple slowa ode mnie i od mojej Pani (obudzila sie wlasnie i czyta).
Maryś mowi, że bedzie dobrze. A ona rzadko sie myli.

HEJ ode mnie
I cmok dla Bratowej od Mojej

p.s.Mialo isc na priva, ale...niech siedzi tu.
porcelanowy/Rafał: boso, ale w ostrogach.
Co miałem, mam i będę miał... i co robię    :shades:

Offline Ogi

• FT Member
  • Opinii: (11)
« Odpowiedź #2 dnia: 26-04-2006, 04:57:55 »
Mam pustkę w głowie... I wstyd mi za wszystkich takich bałwanów. Że też niestety są ludźmi. Trzymaj się. I dużo wiary że będzie dobrze Wam życzę. Wiesz, kobiety mają wielką wolę życia, tym większą, im więcej jest Was, dla których ma żyć...
Odwieczna tęsknota za wędrówką
Szarpie łańcuchem przyzwyczajeń...

Offline Trollsky

• troll warsztatowy
  • Kierownik
  • Opinii: (101)
  • *
    • Trollsky Custom Knives
« Odpowiedź #3 dnia: 26-04-2006, 06:57:50 »
brak slow :( czlowiek ktory juz za cos takiego byl karany zrobil to ponownie ... pojdzie siedziec, wyjdziei zrobi to jeszcze raz ;(

gpw trzymam kciuki za bratowa, zobaczysz, bedzie dobrze .

Offline Krug

• knifemaker
  • Opinii: (91)
  • *
  • Moria Wootz Steel fan ! Od lat karwia!
    • KRUG-NOŻE.
« Odpowiedź #4 dnia: 26-04-2006, 07:39:58 »
Przekaż Życzenia Rychłego Powrotu Do Zdrowia Dla Bratowej.
Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!

Offline Lubek

• Opinii: (14)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 26-04-2006, 08:25:58 »
Wirtualne uściski.
Jesteśmy z Tobą i Twoją Bratową.
"Organizm żywy zwany człowiekiem do funkcjonowania potrzebuje węglowodorów" -Lubek

"I just want something i can never have"  -Trent Reznor

Organizator dwóch najbardziej żenujących zlotów w historii Knives.

KKK - Kelly Kettle Klan

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
« Odpowiedź #6 dnia: 26-04-2006, 08:31:05 »
Wszystkiego najlepszego dla Twojej Bratowej i dla Was. Trzymajcie się! Niestety bandytyzm się szerzy i nie Ty się do tego przyczyniasz, pamiętaj o tym!
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline Wiko

• Opinii: (3)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 26-04-2006, 08:36:28 »
Po pierwsze przyjmij życzenia powrotu do zdrowia dla Bratowej.

Stawiasz sobie bardzo ważne pytania.
Nie mam teraz niestety dostępu do Bladeforums, ale jeśli Ty masz to tu:
http://www.knifeforums.com/ubbthreads/printthread.php?Cat=&Board=UBB64&main=423019&type=thread
powinien być post Toma Maringera (http://www.shirepost.com/TomMaringer.html), który zrezygnował z robienia noży, po tym jak ktoś został zabity nożem, który on wykonał i zdał sobie sprawę, że najlepszą kasę robi się na ostrzach reklamowanych jako "taktyczne", przeznaczone do zabijania.

Znam człowieka, który pracuje w firmie produkującej
alkohole. Od pewnego czasu problem z piciem zaczęła mieć jego żona. Wtedy inaczej się zaczyna
patrzeć. Wcześniej myślisz - ok wszystko jest dla ludzi, zależy jak kto używa, itd. W sumie logiczne.
Ale po takim wydarzeniu, zaczynasz się zastanawiać.

Na początku XX wieku na Śląsku Cieszyńskim
nastąpiło ożywienie duchowe - wielu ludzi przychodziło do świadomej wiary w Boga. No i zdarzało
się, że karczmarze, świadomi tego do czego prowadzi innych ich interes wylewali wszystkie
swoje trunki do strumyka.

Ja myślę, że zło lub dobro mieszka w sercach ludzi - nie w narzędziach. Jednak coraz większa liczba
ludzi głupich, nie liczących się z nikim i z niczym, nieodpowiedzialnych, skłania władze do ograniczania nawet prawa
do noszenia niebezpiecznych narzędzi, z tej przyczyny, że nożem można zrobić krzywdę o wiele szybciej
i o wiele dotkliwiej niż rękami. Nie wiem, czy jeszcze działa, ale był kiedyś sklep z nożami na Centralnym
w Warszawie. Jak tam byłem to zawsze sobie myślałem - ilu półgłówków mając chwilę czasu kupi sobie
"kosę" przed wyjazdem na mecz, na popijawę. Ilu kupi ją, żeby "załatwić" jakieś porachunki. I niestety
pewnie tak jest.

Dlatego gdy piszę o nożach, nie zachwalam "taktyczności", czy możliwości użycia przeciw drugiej osobie.
Każdy wie, że noża można tak użyć, ale nie chciałbym, aby moje słowa pomogły komuś w głupim myśleniu. 99% (cieszyłbym
się gdyby 100) użytkowników Forum, to pewnie ludzie rozsądni, świadomi bardziej niż przeciętny człowiek. Zawsze
jednak może trafić się ktoś, kto ma nie do końca równo pod sufitem, a pewne rzeczy działają jak benzyna dolana do ognia.
Przed laty ktoś zobaczył u mnie blokowanego Gerlacha i nie uspokoił się dopóki mu tego noża nie sprzedałem. No i nie minęło wiele czasu jak odwiedził z nim kobietę, machnął jej przed nosem nożem, którego blokada zaskoczyła z głośnym klik. Dobrze, że skończyło się na wymuszeniu pewnych rzeczy i niczym więcej. Gdyby zrobił jej krzywdę, to chyba jakoś trudno by mi było nie widzieć związku ze sobą, chociaż z pewnością nie zachęcałem go do takich zastosowań.

Offline Džango Sapun

• KGA
  • Opinii: (53)
  • Użytkownik knives.pl
  • Watching Over.
« Odpowiedź #8 dnia: 26-04-2006, 08:43:24 »
Trzymam kciuki żeby było ok :(.
"Dobranoc - przerwał mu Vesper i strzelił w łeb. Z bliska, niemalże z przyłożenia."

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
« Odpowiedź #9 dnia: 26-04-2006, 09:16:39 »
Trzymam kciuki z całych sił za szybki powrót do zdrowia.
Trzymaj się, swiat poczeka - są ważniejsze sprawy.
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline Vince

• Moku Addict
  • Opinii: (59)
  • Użytkownik knives.pl
  • May thy knife chip and shatter
« Odpowiedź #10 dnia: 26-04-2006, 09:21:24 »
Skurwiele....pierdolone skurwiele.

Przyjmij moje wyrazy wspolczucia, gpw, i oby wszystko ulozylo sie pomyslnie!
Maverick Translations - Biuro tłumaczeń specjalistycznych

Where the fear has gone there will be nothing. Only I will remain

Offline Diabelek

• bez rogow
  • FT Member
  • Opinii: (79)
  • Predator killer
« Odpowiedź #11 dnia: 26-04-2006, 09:36:17 »
:( bedzie oki, wszyscy jestesmy z Wami,
a co do biznesu, Bagnet to najlepiej wyrazil...
"Wciąż zadziwia mnie, czemu ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć czegoś więcej niż SOCOM"
Microtech: Socom, M-Socom Combo; ER Shrapnel; Joah; PiTiN; LM Wave
SF: M6, Kroma, HS2, L1; HDS U60; Inova: X5, X0, X1 SSC&lambda

Offline yossar

• Opinii: (11)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 26-04-2006, 09:46:04 »
życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla bratowej;

co do zamówień to wszyscy wiemy jak jest ciężko pracować po podobnych dramatach - klijenci poczekają i zrozumieją (sam jestem jednym z nich), dobrze, że napisałeś

Offline super

• Opinii: (79)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • szczęśliwy tato
    • Survivaltech
« Odpowiedź #13 dnia: 26-04-2006, 09:48:06 »
są w życiu ważniejsze rzeczy od pieniędzy.....głowa do góry bedzie dobrze...

....trzeba myslec pozytywnie....
szkolenia survivalowe www.survivaltech.pl
szycie ekwipunku custom www.supertac.pl

Offline aambeeld

• Opinii: (29)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 26-04-2006, 10:00:28 »
Serdecznie współczuję gpw - przekaż Bratowej Najlepsze Życzenia powrotu do zdrowia... i oby uśmiech jak najszybciej powrócił do Jej życia!

Musi Ci być cholernie ciężko w tej sytuacji, jako miłośnikowi noży... I sytuacja o której wspomniałeś, że kiedyś mógłbyś zobaczyć w Tv lub na sali sądowej nóż z Twoją sygnaturą również staje mi przed oczami...! Tłumaczę sobie, że gnojki będa zabijąć porządnych ludzi, niezaleznie od pochodzenia narzędzia, którym to zrobią...

Tyle się widzi i czyta o rozbojach i zabójstwach z użyciem noża... w Messermagazin z ubr niemiecka policja zamieściła prośbę o identyfikację narzędzia zbrodni, którym zabito staruszkę, bodaj w Berlinie. BYł to bazarowy odpowiednik Loi D'or, jakich na Stadionie pełno. Odpowiedź czytelników była natychmiastowa, ale niestety nie wiem, czy schwytano sprawcę. Z owej historii wynikają dwie przesłanki:
1. Wiedza pasjonata-nożownika może być bardzo pomocna i można sobie wyobrazić, że Twoja wiedza kiedyś uratuje komuś życie, bo dzięki niej bandyta trafi za kratki;
2. Łatwiej jest prześledzić historię noża custom niż seryjniaka i prawdę mówiąc trudno mi sobie wyobrazić, że statystyczny dres będzie wymachiwał takim np. nożykiem od Guldana. Większość knifemakerów wie komu sprzedaje swoje noże, a przed sprzedażą umieszcza foty swoich noży na forach. Chcąc pozostać "anonimowym" przestępca raczej takiego noża by nie użył.

Przeraża mnie dostępność noży (szczególnie rzutek) dla gówniarzy. Mając w pamięci swoje dziki pomysły z okresu szczenięcego... a przy tem te kilkanascie lat temu agresja w mediach sprowadzała się do Rudego 102 i Bruce'a Lee. Teraz na filmach i w gierkach tak łatwo się zabija przeciwników i przechodniów... I teraz mi powiedcie jak 17'letni gnój może z taką łatwością, bez zastanowienia pchnąć nożem i posłać człowieka do szpitala na długie miesiące i to jeszcze kobietę??!!
Kiedyś była taka bardzo niezdrowa stronka www.shownomercy.com - obrzydlistwo, ale pokazywano tam zdjęcia ofiar postrzeleń, noży, wojny - i to właśnie powinni gówniarze obejrzec - raz w życiu - ja naturalistą jestem zatwardziałym i niewiele mnie rzeczy rusza, ale po obejrzeniu kilku fotek puściłem pawia i wierzajcie mi - przeszły mi dziwne pomysły z użyciem broni przeciw bliźniemu -  chyba, że w obronie żony i dziecka - jedyny wyjątek.
Sursum corda

Offline Kubek

• knifemaker
  • Opinii: (69)
  • *
  • Nożownik, dla niemców knifemaker
    • www.kubekknives.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 26-04-2006, 10:04:41 »
Szybkiego powrotu do zdrowia, dla Bratowej.
Trzymaj się.
« Ostatnia zmiana: 26-04-2006, 17:11:31 wysłana przez Kubek »

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
« Odpowiedź #16 dnia: 26-04-2006, 10:16:26 »
Trzeba być szmatą by napaść człowieka ,trzeba być wielką szmatą by napadaść kobietę , jednak we łbie  się nie mieści jak nisko trzeba upaść by dźgać kogoś nożem w celu zdobycia torebki ? To już nie jest gatunek ludzki , nie zasługują też na miano zwierząt to chwasty i jako takie powinny być nawozem,a nie rosnąć w społeczeństwie .

Życzę  jak najszybszego powrotu Bratowej  do zdrowia i mimo wszystko wiary w ludzi .

PS- gdyby chcieli mogliby przecież z łatwością odebrać (we trzech !!! ) torebkę ,to po prostu zwyrodnialcy .

Offline bionick

• Opinii: (1)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: 26-04-2006, 10:22:30 »
Szybkiego powrotu do zdrowia dla bratowej.
Badz dobrej mysli - wyjdzie z tego. Wierz w to, a sie spelni.

Co do tamtych gnojkow - brak mi slow, a w takim poscie nie chce bluzgac.

Online kamboras

• Opinii: (478)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #18 dnia: 26-04-2006, 10:23:51 »
I ja dołączam moje myśli do tej fali życzliwości. Oby Twoja Bratowa odczuła jej pozytywne skutki.

W takich momentach gdy życie nas stopuje, można wyraźnie dostrzec rzeczy dotychczas rozmywające się w tle codziennego zaganiania. Sprzedajesz ludziom narzędzia - tego się trzymaj. A że oni potem je źle wykorzystują ... To i księgarz może nie wiedzieć, że książkę kupi podpalacz i użyje do rozpałki.

Powodzenia, kamboras.
wszystko bzdury nos do góry

Offline aambeeld

• Opinii: (29)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 26-04-2006, 10:34:40 »
http://www.knives.pl/forum/index.php?topic=31533.0

A'propos owego artykułu z Messermagazin - już się na forum przewinął i to z happy end'em

ps nie była to kopia luidora, jak napisałem.
« Ostatnia zmiana: 26-04-2006, 10:37:11 wysłana przez aambeeld »
Sursum corda