Reklama

Tactical Hunter raz jeszcze...

Zaczęty przez Bona, 30-04-2006, 19:17:40

Bona

Chciałbym Wam pokazać znany już model lecz w innym wydaniu.
Stal D2 4mm, mikarta, mosiądz i czarne przekładki.

Miłego dnia i wszelkiego szczęścia życzę

marcins

:D :D
słowa sa zbędne
zdrówka
marcins


Dziad z Lasu

#2

Nie potrafie nazwać uczucia jakie ogarnia mnie na widok tego noża bo zachwyt to stanowczo za mało.


bagnet

Piękny, ale... jako że to fighter, to brakuje my false edge.... Ale piękny jest, wykonanie perfekcyjne..!!!

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Silurus

Miekka linia.
Śliczna rekojęść.
Proporcje przyprawijające o chęc posiadania...
Szlif... cóż tu pisać?
Niesamowity.

Gratuluję i pozdrawiam.

Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

Guldan


simon

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

rzabba

Jakoś tak mosiądz mi tu nie leży, srebrne (z koloru, niekoniecznie ze srebra  :cheesey:) bardziej mi tu pasują. Reszta mistrzostwo świata i okolic


FRN


Trollsky

Bona skad masz taka pikna mikarte ? mozna to gdzies kupic w polsce czy sprowadzana z usa ?

Ludzie wybaczą Ci wszystko, oprócz tego ze Ci coś wyszło.

Bona

Cytat: Trollsky w 02-05-2006, 15:44:39

Bona skad masz taka pikna mikarte ? mozna to gdzies kupic w polsce czy sprowadzana z usa ?

Z USA... Ale Rufles podobno robi dobrą mikartę.
Miłego dnia i wszelkiego szczęścia życzę

Guldan

a ja mam pytanie, jezeli oczywiscie mozna zapytac, o wymiary noza i o wysokosc szlifu.


Robin

Kurde, jako szczesliwy posiadacz pierwowzoru nie powiem zebym sie specjalnie cieszyl z kolejnych egzemplarzy, ale musze przyznac, ze ten nozyk zasluguje na jakis wiekszy sukces reprodukcyjny. Slicznosci.
Tu - z kolegami:


Bona

Cytat: Guldan w 04-05-2006, 23:17:07

a ja mam pytanie, jezeli oczywiscie mozna zapytac, o wymiary noza i o wysokosc szlifu.

Oczywiście, że można...
Długość całego to 232 mm, a wysokość szlifu to 19mm plus minus 1mm. Grubość stali to 4mm.

Miłego dnia i wszelkiego szczęścia życzę