Reklama

Próba szlifu

Zaczęty przez marcins, 08-05-2006, 13:21:09

marcins

Dziś był dzień prób i przemysleń ( trafiaja sie one nieczęsto wtedy gdy nie chce mi sie robić nic konkretnego ) . Chodziła za mną inna metoda kładzenia szlifu , podczas prób wyszło takie cuś , mały neck z jednostronnym szlifem , nie lubie takowych zabardzo lecz chodziło o wypróbowanie metody która sie sprawdziła . Ze wygląda to OK jak dla mnie , a stalka to N690 dlatego nozyk skończe w całości .


zdrówka
marcins


pecado

Wygląda jak pociągnięty od progu ku czubkowi "jednym" ruchem - zgadłem? :-)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

viajero

.... a Ty sugerowałeś żeby Cie zabijać za spóźnienie z przesyłką....  8o

Kupującym: jeżeli cena wydaje się z kosmosu - zaproponuj swoją :) Dotąd nie sprzedawałem, ale pozbywam się niepotrzebnego (No poza zbiorkiem MarcinSów ;)
Optymizm to brak informacji
Jewtuszenko.

Seiken

Przyznam sie ze ja tez nie jestem fanem jednostronnych , ale ale dobrze ze probujesz czegos nowego , a rezultat moze byc ciekawy.
Jak znajdujesz prace nad tym , latwiej , trudniej  , na co trzeba uwazac ?


marcins

Cytat: Seiken w 08-05-2006, 17:10:35

Jak znajdujesz prace nad tym , latwiej , trudniej , na co trzeba uwazac ?

ee spoko Seiken , robota łatwa , lekka i prosta , pewnie dlatego ze nie trzeba powtarzać całego procesu kładzenia szlifu na drugiej stronie. Chodzi o to ze nie musisz sie martwić co by wyszło identycznie ze szlifem na 2 stronie , wydaje mi sie ze jednostronny szlif to naprostrza sprawa , ot piłujesz i nie martwisz sie niczym :)
zdrówka
marcins
troche bez składu  to napisałem ale w pracy jestem :D

marcins

dodałem fałszywe ostrze bo czegoś mi brakowało w nim , teraz jest lepiej

nie wiem tylko co zrobić na chwycie , sa 2 wyjścia , albo oplot z taśmy , albo kilka otworów i pozostawienie noża jako typowgo necka bez okładzin. Jakies propozycje macie ?
zdrówka
marcins


pecado

Oplot z taśmy widziałbym na nim :-)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

marcins

trzeba bedzie pewnie postudioweć tutki Croma z oplotów ,
a właśnie co sie z Cromem dzieje ? ktoś wie
zdrówka
marcins


Misza

A wedlug mnie lepiej byloby jakbys wyborował w nim parę dziur w jakiejś ciekawej konfiguracji.. Poza tym.... men, ty sie zatrudnij jako frezarka cnc w jakims zakladzie slusarskim.

MBR Custom Knives   ][   Knives 4 fun, not 2 kill.  ][   StoPoWUz ][ TKLM ][- Jestem z TEGO Świebodzina. Komu autograf?