Autor Wątek: Heimdall, Militaria & Knives.pl  (Przeczytany 2482 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heimdall

• Moderator
  • Opinii: (67)
  • *
Heimdall, Militaria & Knives.pl
« dnia: 13-06-2006, 12:01:26 »
Witam wszystkich!

Jak już może zauważyliście zniknął baner Militaria ze strony Knives.pl, nie ma też już banerów ani info o forum w serwisach Militaria.pl.
Szczegóły w dość popularnym topiku: http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,44693.105.html , nie ma sensu się powtarzać.
 Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że choć kierownictwo Knives.pl chciało uniknąć „wmanewrowania serwisu w brudne rozgrywki międzyfirmowe”, to niestety jest to już fakt dokonany, bo będąc zmuszonym do podjęcia decyzji w takim a nie innym kontekście, siłą rzeczy opowiedziało się po jednej ze stron. Nie było to intencją WAR’a, Tloluwina, ani tym bardziej moją, cóż, wyszło jak wyszło.
Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim osobom, które wykazały się w tej sprawie życzliwością i zrozumieniem a przynajmniej dystansem i zdrowym rozsądkiem.
 DZIĘKI! :-)
I jakkolwiek oficjalna współpraca między serwisem Knives.pl a Militaria.pl została przerwana, moja deklaracja jako przedstawiciela firmy jest wciąż aktualna – wiecie gdzie mnie szukać, zawszę odpowiem zarówno na sugestie, propozycje jak i sprawy problemowe.
Nie, nie rezygnuję z uczestnictwa w forum, nie mam zamiaru się obrażać ;-), ani tym bardziej chować głowy w piasek.
Mam też nadzieję, że z czasem nasze relacje się wyprostują i wrócimy do tematu współpracy.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 13-06-2006, 12:05:00 wysłana przez Heimdall »
Wracam online, stopniowo będę odpisywał na zaległe wiadomości, wybaczcie brak kontaktu.

Offline Kubek

• knifemaker
  • Opinii: (69)
  • *
  • Nożownik, dla niemców knifemaker
    • www.kubekknives.pl
Odp: Heimdall, Militaria & Knives.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 13-06-2006, 12:07:04 »
Cieszę się, że zostałeś z nami.
Tyle.
Pozdrawiam.

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
« Odpowiedź #2 dnia: 13-06-2006, 12:19:44 »
(...)
 Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że choć kierownictwo Knives.pl chciało uniknąć „wmanewrowania serwisu w brudne rozgrywki międzyfirmowe”, to niestety jest to już fakt dokonany, bo będąc zmuszonym do podjęcia decyzji w takim a nie innym kontekście, siłą rzeczy opowiedziało się po jednej ze stron.
(...)

A mnie się wydaje że nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Ale to moje odczucie.

Heimdall, cieszę się że nadal tu jesteś, mam nadzieję, że z pasji a nie z potrzeby branżowej.

Proszę tylko o mniej ofensywne wypowiedzi, bo poczułem się...hmmm nieswojo jako główny oportunista tej akcji po domniemanym okreśeniu mnie jako osoby nieżyczliwej, nierozumnej i bez zdrowego rozsądku. Bo o dystancie do tej sprawy mówić nie mogę, ale nie określam Cię lub osób myślących jak Ty żadnymi epitetami. I tego bym sobie życzył również z Twojej strony.

Dyskutujmy, ale bez niepotrzebnych wycieczek osobistych. OK?
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline wojtas13

• Opinii: (77)
  • Mieszkaniec knives.pl
    • www.acousticblades.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 13-06-2006, 12:27:11 »
Cieszę się, że nie odebrałeś rekacji tłumu do Siebie.

Czekam na dalsze ciekawe posty.

Offline Heimdall

• Moderator
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 13-06-2006, 12:45:16 »

A mnie się wydaje że nikt nikogo do niczego nie zmuszał. Ale to moje odczucie.
Może "nikt", ale kierownictwo znalazło się w takiej a nie innej sytuacji i to jest fakt.

Heimdall, cieszę się że nadal tu jesteś, mam nadzieję, że z pasji a nie z potrzeby branżowej.
W nożach / broni siędzę od nastoletności, w światku nożowo-internetowym jestem od ponad 2 lat, w Militaria.pl od paru miesięcy. Mam nadzieję, że to wystarczy za odpowiedź.

Proszę tylko o mniej ofensywne wypowiedzi, bo poczułem się...hmmm nieswojo jako główny oportunista tej akcji po domniemanym okreśeniu mnie jako osoby nieżyczliwej, nierozumnej i bez zdrowego rozsądku.
Niepotrzebnie bierzesz wszystko do siebie, najmniej rozsądku wykazały osoby upatrujące w tej współpracy zagrożenie dla forum i osób prywatnych - jak już kilkakrotnie wspomniałem, gdyby takie były nasze intencje, to ani współpraca ani nawet moja obecność na forum nie byłyby do tego potrzebne. Absurd. Nieżyczliwość była tam, gdzie ludzie byli na nie "bo nie" i to bynajmniej nie ze względu na poruszaną sprawę, po prostu nie chcieli dać nam szansy.
BTW - widziałem twoje posty na bron.iweb.pl, początkowo też apelowałeś o dystans i rozsądek, nie miałeś też aż tak osobistego podejścia...

Nie, nie chcę odgrzebywać tematu i poruszanych argumentów.

Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: 13-06-2006, 21:28:59 wysłana przez Heimdall »
Wracam online, stopniowo będę odpisywał na zaległe wiadomości, wybaczcie brak kontaktu.

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
« Odpowiedź #5 dnia: 13-06-2006, 13:08:11 »
BTW - widziałem twoje posty na bron.iweb.pl, początkowo też apelowałeś o dystans i rozsądek, nie miałeś też aż tak osobistego podejścia...

A bo ja spokojny człowiek jestem :)

Grabunia Bartku i działajmy razem ku chwale knives.pl!!! :) :D
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
« Odpowiedź #6 dnia: 13-06-2006, 13:55:03 »
Hi ,Heimdall.

Bez osobistej urazy i oby tak pozostało . Wydaje mi się jednak ,że zdecydowanie lepiej dla forum jest nie wiązać się bezpośrednio z żadnym marketingowym kombajnem jakim jest niewątpliwie Twój pracodawca . Każdy kto chce i bez linków odnajdzie wiedzę i pomoc o naszym hobby (jak choćby ja nie tak dawno temu) ,a brak bezpośredniego powiązania forum z jakimkolwiek dużym dystrybutorem żelaztwa nie sugeruje niedoświadczonym klientom żadnych rozwiązań .IMO tak jest lepiej.

Pozwolę sobie zacytować Bagneta :

"Grabunia Bartku i działajmy razem ku chwale knives.pl!!!  :-)  :cheesey: "

Pozdrawiam - Lech

Offline rybak

• fiddler on the roof
  • rybak
  • Opinii: (52)
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
« Odpowiedź #7 dnia: 13-06-2006, 17:54:25 »
Coz, szkoda ze wyszlo jak wyszlo, ale fajnie, ze nie ma to wplywu na nasze "osobiste" relacje.

Pozdrawiam
Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن

Offline super

• Opinii: (79)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • szczęśliwy tato
    • Survivaltech
« Odpowiedź #8 dnia: 13-06-2006, 19:07:26 »
a o co chodzi ???
szkolenia survivalowe www.survivaltech.pl
szycie ekwipunku custom www.supertac.pl

Offline lepermessiah

• Małpa z lasu
  • Opinii: (82)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Lubię słowo "pierś"
Jestem rozsądnym człowiekiem, wiem że lenistwo popłaca

Offline super

• Opinii: (79)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • szczęśliwy tato
    • Survivaltech
« Odpowiedź #10 dnia: 13-06-2006, 20:01:18 »
już mam ....dzięki

przebrnołem przez wszystkie 8 stron.....

i jedno moge Ci napisać Heimdall  ..czasem nie warto mieszać hobby z pracą ...nic dobrego z tego nie wychodzi ..oczywiście dobrze że sprzedajesz noże i w ten sposób łaczysz jedno z drugim ..ale tutaj to nie byłoby to samo ..uwierz mi .....miałem ten sam problem...;-) pracuję w Twojej konkurencji  :cheesey:
szkolenia survivalowe www.survivaltech.pl
szycie ekwipunku custom www.supertac.pl

Offline obol

• Opinii: (17)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • beyond reality - love & hate
« Odpowiedź #11 dnia: 13-06-2006, 20:58:10 »
napisał bym cos politycznie niepoprawnego ale nie napisze bo szkoda czasu na kolejne awantury  :special:

fajnie ze z nami zostałes, fajnie ze deklarujesz pomoc....

no i podobnie jak przedmówcy stwierdze że nie powinno sie mieszac pracy z pasją bo wczesniej czy pozniej mamona wezmie góre  :heart:
oto ja, czyli brzydki, zły i szczery...

http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,57901.msg149059.html#msg149059 - moj skladzik
34 PCK od 20 naszych Makerow :D

Offline Kotwic

• Opinii: (37)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 13-06-2006, 21:36:59 »
Wspaniale Heimdall, że chcesz bawić się z nami w jednej piaskownicy, i nie przeszkadza Ci to, że czasami zdarzają się kłótnie o zabawki. :cheesey:

Fajnie, że zostajesz. Myślę, że będzie miło poczytać Twoje recenzje i wypowiedzi. :/
Pilnikami noże tworzę.

Dom już mam, synów też, drzew już posadziłem wiele. Pochłonęła mnie praca, wobec czego brak mi czasu na robienie noży, fotografowanie i wędkowanie.
8/20

Offline MichaelD

• Opinii: (49)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Pluję jadem, sieję nienawiść i pożeram dzieci ;)
    • Mój kanał z nożami na YT
« Odpowiedź #13 dnia: 14-06-2006, 06:59:33 »
Mały znaczek Knives.pl, jeszcze sie uchował   :-)(na samym dole)
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Offline Heimdall

• Moderator
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: 15-06-2006, 13:42:18 »
Mały znaczek Knives.pl, jeszcze sie uchował   :-)(na samym dole)

Wkrótce zniknie, drobny problem techniczny ;-)