Autor Wątek: Znacie? Rodak chyba?  (Przeczytany 1137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krug

  • knifemaker
  • Opinii: (91)
  • *
  • Wiadomości: 6255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moria Wootz Steel fan ! Od lat karwia!
    • KRUG-NOŻE.
Znacie? Rodak chyba?
« dnia: 22-06-2006, 23:35:00 »

Nazwisko Bukiewicz swojsko brzmi, a bracia Czesi wymacali szybciej:

http://www.knife.cz/diskuze/philboard_read.asp?id=1318

Strona:

http://bukiewiczknives.com/
Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!

Offline pecado

  • Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • Wiadomości: 24786
  • Płeć: Mężczyzna
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
Odp: Znacie? Rodak chyba?
« Odpowiedź #1 dnia: 22-06-2006, 23:41:00 »
Ten co pokazałeś to ja już gdzieś widziałem ;-) ale to

http://bukiewiczknives.com/concealpage.htm

szaaaaleeenie mi się podoba..... :slini:

Bukiewicz to nie bardziej na wschód z rodowodem? Ukraina/Białoruś? ;-)
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline Krug

  • knifemaker
  • Opinii: (91)
  • *
  • Wiadomości: 6255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moria Wootz Steel fan ! Od lat karwia!
    • KRUG-NOŻE.
Odp: Znacie? Rodak chyba?
« Odpowiedź #2 dnia: 22-06-2006, 23:56:15 »
No, Mickiewicz właściwie też Nowogródek, ale Polakiem się czuł, chociaż " Litwo, ojczyzno moja...." ?
Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!

Offline Blacha

  • heretyk
  • japonskienoze.pl
  • Opinii: (83)
  • *
  • Wiadomości: 5767
  • Płeć: Mężczyzna
  • cham i prostak
    • moje filmiki z nożami
Odp: Znacie? Rodak chyba?
« Odpowiedź #3 dnia: 23-06-2006, 00:07:42 »
coś stronka niebardzo rozbudowana
ale necki miodne
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Offline Witia

  • szlifierz...uliczny;)
  • Opinii: (33)
  • Użytkownik knives.pl
  • ****
  • Wiadomości: 784
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...wierzchem na kocie...
Odp: Znacie? Rodak chyba?
« Odpowiedź #4 dnia: 23-06-2006, 00:21:41 »
Linki "available" i "contact" coś nie chodzą, nie mozna się zorientowac, co i jak...
KAŻDA MODLITWA ZOSTANIE WYSŁUCHANA, Z ZACHOWANIEM KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ

Offline pecado

  • Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • Wiadomości: 24786
  • Płeć: Mężczyzna
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
Odp: Znacie? Rodak chyba?
« Odpowiedź #5 dnia: 23-06-2006, 00:28:51 »
strona jest ewidentnie w budowie, cóż - nie można mieć wszystkiego ponoć ;)
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline G3d

  • Plugawy Poganin
  • Niezlot PGK 2019
  • Opinii: (39)
  • *
  • Wiadomości: 2042
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowiek Kydex
Odp: Znacie? Rodak chyba?
« Odpowiedź #6 dnia: 23-06-2006, 00:31:58 »
Na USN mozna go ogladac od daaaaaawna :)

Jego profil, jak ktos bardzo chce kontakt:
http://usualsuspect.net/forums/member.php?u=7344


Date of Birth:
July 30, 1974    
Age:
31    
location:
Atlanta, GA    
Real Name:
Joel Bukiewicz
Metrotactics 2004
G3D - CUSTOM CNC GEAR na Facebooku