Reklama

Hardcore, extreme, tactical, Potato Skiner

Zaczęty przez Kubek, 17-07-2006, 18:40:29

Kubek

 :D
Tytuł to oczywiście jaja są.
Mały nożyk.
Klinga, do gardy 75mm, grubość 3mm.
Szlif pełny płaski pojechany do zera.
Stal N690, 58HRC.
Rękojeść z drewna stabilizowanego, Seiken jeden raczy wiedzieć, co to jest, ale jest czarne, z szaro rudymy żyłkami (ino ja sem daltonista). Twarde jak diabli i sporą gęstość ma. Nie ma porów i daje się miluśko polerować. Dzięki wielkie Seikenowi za to drewienko.
Długość rękojeści 100mm.
Garda mosiężna.
Przekładki ze skóry i mosiądzu.
A wygląda tak.

Fotki kiepskie, ale się uczę lepsze robić.
Pozdrawiam.


majkelito

wygląda jak fixed Victorinox ;-) nożyk naprawde zacny! Musi sie wyjatkowo wygodnie trzymac takie malenstwo z ta rękojescią :-) gratuluje!

The Hawk Family Member

Sulej

Bardzo ładny. Taki oldskulowy, mi sie kojarzy z Opinelami mim oze fixed :0
Naprawde dobra robota  :D :D

Wojnę przeciwko światu musisz prowadzić w samotności. Gdzie dwóch, tam zdrada!

wysz

Ale wpadziocha. Ale brzydkie...i to przejście szlifu zjebane...
A to wszystko przez to, że się nie pochwaliłeś tym slicznym nozydłem, tylko w cichości go sobie szlifowałeś zmrolu ty!


pecado

co mnie zachwyca to gruszka na rękojeści małego nożyka.
Do dziś nie rozumiem, dlaczego małe noże produkowane są dla osób o dłoniach krasnoludków :?

Kubek złamał ten stereotyp i uczynił peca zachwyconym :-)

Brawa dla Kubka! :-)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

kangoo

Wygląda jak klakson od wueski :)

Śliczny jest i pewnie ekstra leży w macce .


McKern

Całkowity i absolutny OT, ale nie mogłem się powstrzymać... kangoo owner, Twoja wiadomość jest 80808 w historii tego forum  :cheesey:

Na szpadach z Albacete jest napisane: "Soy de un dueno", co znaczy "Mam tylko jednego pana".
To są piękne słowa, godne niezawodnej stali

WEKCz Member

"Całe to hobby to jest jakieś oszukaństwo, kupujesz sobie jeden nóż, a potem czytasz posty Maby i musisz kupować kolejne." - Villemo

Krug

Szkoda pięknisia do tartufli! Lepiej będzie odcinał smaczniejsze kąski z pieczystego, ociekającego pachnącym tłuszczykiem iiiiiiiiiiiiiiii zaaaasmażką!!!!

Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!
***** *******. :)
Śmiesznie jak jebacy popierają jebanych. :)
TRZYNASTU SPARTAN ŻYJE! WOT CHUJNIA.

Kubek

Odpowiadając na nie zadane pytanie Wysza, przejście szlifu przy ricasso nie jest zpierdzielone. Ja tylko fotek nie potrafię robić. Przy sztucznym świetle, to generalnie masakra mi wychodzi, a przy naturalnym, to nie miałem czym tego światła rozproszyć. Klinga jest zrobiona tak na połowę lustra i bardzo się światło odbijało. Jak fotki nie przepaliłem, to na niej jakieś dziwne odbicia wychodziły. Może nad wisłą będzie ktoś bardziej w foceniu kumaty, to dam lepsiejsze zdjęcia.
Ze spraw spierniczonych, to jest jedno miejsce na rękojeści, gdzie pojawiła się szczelinka w drewnie i capaćkałem ją przy pomocy wielce znanego kleju "kropelka", zaszlifowałem i wypolerowałem. Niestety jest to widoczne, ale zmieniał rękojeści już nie będę.
Pozdrawiam.


Krętacz

Cytat: majkelito w 17-07-2006, 18:49:50

wygląda jak fixed Victorinox ;-)

Hej.
Miałem dokładnie te same skojarzenia.
Nożyk na pierwszy luk taki, no trochę może dziwny...Ale potem...No właśnie..

Cytat: majkelito w 17-07-2006, 18:49:50

Musi sie wyjatkowo wygodnie trzymac takie malenstwo z ta rękojescią :-) gratuluje!

Też sobie wyobrażam , jak wygodnie musi siedzieć w garści.

K.

Ukłony - Krętacz
http://flytyer.pl/

Tracimy w życiu mnóstwo czasu na niepicie piwa...

Misza

#10

Heartstabber czyli sercodziabacz. Idealny zeby tak jednym ruchem między zebra  :P

edit

Zapomnialem dodac ze mi sie bardzo, BARDZO podoba.
No, poza tym miror finishem  :-)

MBR Custom Knives   ][   Knives 4 fun, not 2 kill.  ][   StoPoWUz ][ TKLM ][- Jestem z TEGO Świebodzina. Komu autograf?

rybak

Cytat: A`te w 07-08-2006, 22:12:42

Heartstabber czyli sercodziabacz. Idealny zeby tak jednym ruchem między zebra  :P

Nieeee, Paaanieee... Tak bez jelca...?
Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...

Kubek


Kubek