Autor Wątek: rufles sprzedawca roku!  (Przeczytany 3441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline niklus

• Opinii: (7)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
rufles sprzedawca roku!
« dnia: 08-08-2006, 10:54:28 »
witam wszystkich
pisze tego dlugiego posta zeby opisac transakcje roku i swoja glupote. nie wiem czy znacie kolesia o ksywie rufles?kilka miesiacy temu znalazlem na tym forum jego oferte dotyczaca sprzedazy materialow mozorobowych,nie wiem czy dalej tu cos sprzedaje. widzac ze ludzie z forum zamawiali u niego i ze wszyscy sa zadowaleni , postanowilem zamowic 2 arkusze ABSu i maske przeciw pylowa(razem z kosztami przesylki 53zl) kase wyslalem i do tej pory poczki nie dostalem. wiem ze powinienem byl placic przy odbiorze, ale poniewaz widzialem ze kupujecie u niego, to do glowy mi nie przyszlo ze koles mnie zrobi w chuja.niestety tak sie stalo. moze po kolei opisze przebieg tego zakupu roku bo to naprawde warto przeczytac:) :

06.06.2006
"Witaj niklus, pieniazki wreszcie dotarly. niestety dzis juz nie zdaze wyslac ale jutro pakiecik ABSu srubek pianek i maska pedza do Ciebie. dziekuje i zapraszam ponownie :)"

bardzo sie tym ucieszylem jednak paczma nie przyszla....

13.06
"Witaj niklus, tym razem to musze Cie przeprosic bo to jeszcze nie poczta winna tylko ja sie opoznilem. mialem problem ze srubkami a nie chcialem Ci jakis zwyklych ocynkow dawac ino cos ladniejszego i mi ise paczka opoznila - pewnie wiesz o zlocie u Lubka mialem z tym bardzo wiela pracy a ladne srubki znalezc to wcale nie latwo. poczkaj jeszcze troche napewno materialy dostaniesz. jeszcze tak nie bylo zeby ktos zaplacil a nie dostal i jak narazie takiej opcji nie przewiduje... pozdrawiam"

pomyslalem spoko, tak czasem bywa. czekalem wiec dalej... i dalej nic!

21.06
"Witaj niklus, nie nie zapomnialem. bardzo Cie przepraszam ze to tak brzydko wyszlo. najpierw czekalismy na poczte potem byl problem ze srubkami potem nadszedl zlot :/ a doba miala tylko 24h. sprawa wyglada tak ze mialem Ci wyslac paczke podczas jazdy na zlot (w warszawie mialem przesiadke i pae godzin wolnego) ale znajomi z Wawy sie mna zaopiekowali i wyszlo ze znow nie mialem jak wyslac. a na zlocie mialem dac Yachowi nauszniki niewiem dlaczego zamiast nich dalem mu maske :/ dzis postaram sie zalatwic kilka sztuk i jesli zalatwie to wysylam prioryteta w srodku beda dodatkowo 2 arkusze absu. chyba ze juz sie bedziesz wyprowadzal to podaj inny adres i puszcze do Ciebie do domu. najmocniej przepraszam za cale zajscie tym bardziej ze wyniklo z totalnej glupoty i zaniedbania."

oczywiscie bylem w stanie w uwierzyc w to ze na zlocie jest duzo piwa i czasem moze sie cos pomylic:) czekalem do konca miesiaca ale sesja dobiegla konca i musialem wracac z akademika do domu rodzinnego.

25.06
"Witaj niklus, paczka gotowa do wyslania ale obawiam sie ze moze nie dotrzec na czas - mimo ze wysle priorytetem. podaj mi lepiej adres zamieszkania. w miedzy czasie udalo mi sie zrobic wlasnej produkcji czaszki do plecionych ogonkow. wiec podaj jaki bys chcial kolorek to Ci dorzuce do paczki... pozdro"

fajnie, doszedlem do wniosku ze kolesowi jednak zalezy na tym zeby wszysko bylo dobrze. oczywiscie nowy adres podalem i czekalem dalej...

26.06
"Witaj niklus, no to sie ciesze ze tak stawiasz sprawe... dla mnie to jest wazne co by ludzie zadowoleni wychodzili odemnie (i jak najczesciej wracali) a wszelkie niedorobki szczegolnie z mojej winy staram sie rozpatrywac na moja niekorzysc. ale mniejsza z tym paczuszke dostaniesz z czaszka do samodzielnego malowania :) moze byc zielony metalik? mam gdzies troche zielonego perlowego pigmenta... to dzis zrobie. co do ciemnych to tu masz dotychczasowa produkcje: http://img520.imageshack.us/my.php?image=czaszka1kw.jpg pozdrawiam"

stwierdzilem ze skoro koles sie tak stara to musi byc spoko ziom, jednak ani moj ABS ani zadna czacha nie przyszla a koleszka przepadl jak kamien.wicec pisalem do niego juz mniej przyjazne maile :<. po pewnym czasie na MOS znalazlem jego nr gg. okazalo sie ze rufles stracil maila i moj adres, przeprowadzil sie do Warszawy i ze jak tylko podam ardes to mi paczke wysle. to bylo jakies 3 tyg temu. tydzien temu pisal ze wrocil do domu  rodzinnego i ze zabral paczke do warszawy i ze ma ja w plecaku. KURWA MAC!!! czy tak trudno jest zaniesc paczke na  jebana poczte???
nie wiem czy Rufles to faktycznie kawal chu... czy tylko jest "malo zaradny" bo nie potrafi paczki wyslac :P i faktycznie bylo tak jak mowi. zna ktos moze tego ruflesa z warszawy??? pozdrawiam serdecznie

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
Odp: rufles sprzedawca roku!
« Odpowiedź #1 dnia: 08-08-2006, 10:58:32 »
Dzięki za sygnał.
Czy ktoś jeszcze miał problemy z zamówieniami od Ruflesa ostatnimi czasy?
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline super

• Opinii: (79)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • szczęśliwy tato
    • Survivaltech
« Odpowiedź #2 dnia: 08-08-2006, 11:02:01 »
znam Ruflesa.
zamawiałem od niego ABS kilka razy. zawsze było wszytko git.
kontakt szybki i dostawa także.
szkolenia survivalowe www.survivaltech.pl
szycie ekwipunku custom www.supertac.pl

Offline Jumbo

• NTN
  • Opinii: (86)
  • *
  • WKMN
« Odpowiedź #3 dnia: 08-08-2006, 11:04:34 »
Znam Ruflesa. Piłem z nim piwo. Sympatyczny człowiek.

Niklus, jeżelii chcesz publicznie coś wyprać, to uzupełnij swojego posta o swoje maile i wypowiedzi. Będzie pełniejszy wgląd.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2006, 11:06:12 wysłana przez Jumbo »
Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline Guldan

• knifemaker
  • Opinii: (16)
  • *
  • wykwalifikowany pierdolec
« Odpowiedź #4 dnia: 08-08-2006, 11:09:24 »
Rufles do tablicy, choc smierdzi mi to tylko marna prowokacja. nie Rufles, to zbyt serdeczny i dobry czlowiek (znam od dawna i nawet piwo pilem).

Offline super

• Mieszkaniec knives.pl
  • szczęśliwy tato
    • Survivaltech
« Odpowiedź #5 dnia: 08-08-2006, 11:14:13 »
a zapomniałem ..tez z nim piwo piłem  :D

Offline Jumbo

• NTN
  • *
  • WKMN
« Odpowiedź #6 dnia: 08-08-2006, 11:20:49 »
Ok, przemyślałem sobie sprawę.

Niklus, rejestrujesz się na forum dzisiaj i tylko w celu powiadomienia Nas o rzekomym oszustwie.
Przytaczasz tylko wypowiedzi Ruflesa, nie umieszczasz swoich wypowiedzi, co nie daje szansy na zbudowanie jasnej opinii.
Albo umieść pełną korespondencję, albo temat wyląduje po 24 godinach w śmietniku.
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline Diabelek

• bez rogow
  • FT Member
  • Predator killer
« Odpowiedź #7 dnia: 08-08-2006, 11:27:07 »
Wiem ze Rufles teraz przeniosl sie do Wa-wy do roboty, zmienil maila (o czym powiadamia bodaj w statusie gg) itp, ale o zrobienie jakiegos wala czlowieka nigdy bym nie posadzil, znam osobiscie, mam zamowiony u niego noz i mam ciagly kontakt z nim, na customknives mial kiedys jakies opoznienia ale wszystko oki bylo z tego co wiem
tez z nim pilem i cieszy mnie to, bo swietny czlek z niego
"Wciąż zadziwia mnie, czemu ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć czegoś więcej niż SOCOM"
Microtech: Socom, M-Socom Combo; ER Shrapnel; Joah; PiTiN; LM Wave
SF: M6, Kroma, HS2, L1; HDS U60; Inova: X5, X0, X1 SSC&lambda

Offline Trollsky

• troll warsztatowy
  • Kierownik
  • Opinii: (101)
  • *
    • Trollsky Custom Knives
« Odpowiedź #8 dnia: 08-08-2006, 11:34:19 »
cos podpierdalana akcja.
pierwszy post i  taki pojazd.
 czegos brakuje  tym poscie - Twoim maili.
ja u Ruflesa bralem 2 razy mikarte i zawsze byla na  drugi dzien z gratisowym kawalkiem nowej produkcji.

no i piwo tez z nim pilem i napewni nie robi tego specjalnie bo to uczciwy czlowiek.
wiec zejdz troche z tonu

Offline wysz

• włóczykij
  • Opinii: (9)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • zielony zmrol
    • Pieczenie w Dupie
« Odpowiedź #9 dnia: 08-08-2006, 11:40:05 »
Jeśli Rufles czegoś zaniedbał, to przez przypadek albo gapiostwo.
Nowy mail i gg masz w jego profilu.

Offline Lubek

• Opinii: (14)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 08-08-2006, 11:41:44 »
Rufles swój chłop, też piwsko z nim piłem, tylko zapiąć się nie dał  ;-)
Stary ta twoja akcja to trochę interesem z gpw zajeżdża tylko, że w tym przypadku jesteś jedynym "oszukanym". Trochę kulą w płot.
Jak wielu innym cos mi tu śmierdzi ale jeżeli przedstawisz jakieś dowody (bo jak na razie to twój post nic nie udowadnia) poprosimy Ruflesa o wyjaśnienie sprawy. Takie trochę z igły widły. No ale zobaczymy co sam zainteresowany ma do powiedzenia o tej sprawie.
"Organizm żywy zwany człowiekiem do funkcjonowania potrzebuje węglowodorów" -Lubek

"I just want something i can never have"  -Trent Reznor

Organizator dwóch najbardziej żenujących zlotów w historii Knives.

KKK - Kelly Kettle Klan

Offline rufles

• Opinii: (34)
  • Użytkownik knives.pl
    • studio fotograficzne PHOTOMATIC - Białystok
« Odpowiedź #11 dnia: 08-08-2006, 11:46:53 »
nini wszystko sie zgadza przepraszam wina moja teraz tez obiecywalem przesylke ze wysle kilka dni temu ale dalem ciala i z bialegostoku nie zabralem tych swojej roboty nakretek. wczoraj latalem po wawce co by czegos ladnego znalezc ale nigdzie nie znalazlem ladnej srubki. mialem dzis pisac ze wysylam paczke z 4 srubkami z wlasnej pochewki od konkursiaka. co tez zreszta zrobie. kruca namieszalo mi sie trocha usprawiedliwianie sie nie ma wogole racji bytu. chcialem dobrze wyszlo... jak widac. mam nadzieje ze za kilka dni sprawa sie przynajmniej troche przejasni...
pozdrawiam

Offline super

• Mieszkaniec knives.pl
  • szczęśliwy tato
    • Survivaltech
« Odpowiedź #12 dnia: 08-08-2006, 12:02:43 »
no cóż zdarza sie...tez miałem jednego klienta gdzie jego szycie odbywało sie przez rok  :frown: starsznie mi głupio cały czas jak o tym myslę.
ładnie przeproś teraz ..wyslij więcej niż zamawiał i trzymamy kciuki że nic takiego juz sie nie stanie ....szczególnie że niedlugo bede potrzebował ABSu ;-)

Offline Jumbo

• NTN
  • *
  • WKMN
« Odpowiedź #13 dnia: 08-08-2006, 12:11:03 »
No Rufles, dałeś ciała. Załatwiaj sprawę, a żywo!!!!  :badass: :badass:

Niklus, przyjmij przeprosiny z mojej strony. Przepraszam.
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline Lubek

• Opinii: (14)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 08-08-2006, 12:21:49 »
Tu powinien być emotek groźnie kiwający palcem  :mad: :mad: :mad: Zły Rufles, Zły!!!!

Niklus Przeprosiny również z mojej strony ale zrozum też, że stanowimy tak zgraną społeczność (przynajmniej mam taka nadzieję) iż oskarżenia skierowane wobec naszych kolegów, tym bardziej wystosowane przez nowego użytkownika spotykają się z takim niedowierzaniem i oporem.

Jeszcze raz przepraszam za brak zaufania.........Zły Rufles, Zły.....nie będzie kolacji!!!!
"Organizm żywy zwany człowiekiem do funkcjonowania potrzebuje węglowodorów" -Lubek

"I just want something i can never have"  -Trent Reznor

Organizator dwóch najbardziej żenujących zlotów w historii Knives.

KKK - Kelly Kettle Klan

Offline Diabelek

• bez rogow
  • FT Member
  • Predator killer
« Odpowiedź #15 dnia: 08-08-2006, 12:53:18 »
a tam zly odrazu, zabiegany i tyle, czasem przez ten gowniany brak czasu moze sie niezle namieszac :( ale miejmy nadzieje ze wszystko sie wyjasni, szkoda Niklus ze w taki sposob zostales zmuszony do wejscia na nasze forum, nie mniej witamy serdecznie i czekamy na inne milsze wypowiedzi ;)
"Wciąż zadziwia mnie, czemu ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć czegoś więcej niż SOCOM"
Microtech: Socom, M-Socom Combo; ER Shrapnel; Joah; PiTiN; LM Wave
SF: M6, Kroma, HS2, L1; HDS U60; Inova: X5, X0, X1 SSC&lambda

Offline buzz

• Ursus americanus ;)
  • Opinii: (42)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • bydle niedobre
« Odpowiedź #16 dnia: 08-08-2006, 13:58:59 »
Z mojej stromy: Ryfles jest spoko koleś :) geszefty z nim bez problemu mi idą (ABS + srubensy + termogumy i insze ingrediencje) :) - a wpadka czasem się zdarzy. Się chłopak przyznał i na pewno sprawę załatwi.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2006, 14:01:05 wysłana przez buzz »
Tak, jestem nietolerancyjny i bardzo proszę to uszanować.

Offline rufles

• Opinii: (34)
  • Użytkownik knives.pl
    • studio fotograficzne PHOTOMATIC - Białystok
« Odpowiedź #17 dnia: 08-08-2006, 16:02:52 »
zalatwi zalatwi juz zalatwil ino z 4 srubeczkami narazi i bez czaszkow ale kilka osob z wawki wie co sie stalo z partia czaszeczek... w kazdym badz razie w pt jade do bialego i dosylam srubeczki. a bonusik tez obiecany juz wczesniej do paczki dolaczony zostal. to tyla odemni. przepraszam Niklus ze tak wyszlo. i przepraszam Was chlopaki a Wy zescie sie za mna wstawili mam nadzieje ze podobne przypadki nie wystapia.
pozdrawiam

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
« Odpowiedź #18 dnia: 08-08-2006, 16:04:53 »
Wy zescie sie za mna wstawili
Trzymamy się razem, a koledzy dali tego najszlachetniejszy przykład za co im chwała.
A Tobie powodzenia i spokojniejszej głowy :-)
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline niklus

• Opinii: (7)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: 10-08-2006, 17:50:16 »
przepraszam panowie ze sie nie odzywalem ale niestety nie mam neta przez wakacje. napisalem posta bo odnioslem wrazenie ze jestem robiony w konia.stracilem juz nadzieje poprostu.chcialem  sie dowiedziec co to za czlowiek ten Rufles i czy go znacie. sprawa sie juz wyjasnila!:) paczka jest. dziekuje bardzo panie Rufles,jestem zadowolony!!. chcialem tez powiedziec ze choc nie mam postow na forum to wszystkiego co wiem o nozach nauczylem sie od Was panowie:).bardzo podziwiam wasza prace. sam nie mam sie czym pochwalic jak narazie wiec czytam a nie pisze,ale pracuje nad moim warsztatem i moze kiedys cos mi wyjdzie. pozdrawiam serdecznie
ps.Rufles to swoj chop!!!(jednak) :P i szczerze ciesze sie z tego powodu, bo mam wreszcie wlasny abs do zabawy:)