Reklama

Którą wybrać?

Zaczęty przez rotpin, 21-08-2006, 10:18:43

rotpin

Mam pewien problem, otóż zbiegiem okoliczności wszedłem w posiadanie dwóch Milek  :)

Tutaj przydługi i nudny opis całej historii zakończony happy endem
Po przejściu etapu, kiedy pajączki wydawały się paskudne, nagle zaczęły mi się podobać i to nawet bardzo. Naturalną koleją rzeczy doszło do decyzji o zakupie. Wybór trudny, nawet bardzo między Manixem a Mili. W końcu po padło na Mlitarkę. Zamówiłem na NGK i .... po kilku m-cach straciłem nadzieję, że do mnie dotrze i byłem pewien, że zasili kieszeń ,,nowego właściciela". Z ciężkim sercem, pogodzony w końcu ze stratą kasy doszedłem do wniosku, że widać nie jest mi przeznaczona  :cry: . Ale ... jak tylko zobaczyłem ofertę Roberto na forum to nie wytrzymałem i  ją kupiłem i po długich 8 dniach (tyle szedł priorytet!) już  ją miałem.
Oczywiście cała historia kończy się happy endem, bo dotarła też Mili z NG i tu po tym przydługim wstępie zaczyna się moje pytanie.
Którą sobie zostawić?

Jedna jest z napisem military gładkim choilem i thumb-rampem z 5 nacięciami a druga z logo pajączka na ostrzu karbowanym choilem i thumb-rampem obrazki są w wątku Heimdalla
http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,44781.0.html.

Bardziej skłaniam się do zostawienia pierwszej tj. z napisem, ale już sam nie wiem.
Proszę pomóżcie!


pecado

Jeśli chcesz mi ją sprezentować to poproszę tą z karbowanym thumb-rampem :D

A na serio to chyba bym rzucał monetą - tylko po to by ją zgubić i udawać, że nie da się wybrać.

Cholernie trudne zadanie :/

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

rotpin

No cóż, mam straszną ochotę zostawić obie ale chcę też Manixa :cheesey:


pecado

Jeśli dobrze rozumiem wywody Heimdalla to ta z napisem Military i 5.ma nacięciami jest wersją starszą.
Osobiście tą bym sobie zostawił.

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Bad Angelus

Popieram, starszą zostawic a młodszą na loterie.. cena losu 15 zł i nazbierasz na manixa... a ktoś bedzie szczesliwy jak w owych dawnych czasach wygraniec Harpy..  :kopara:

... warto rozmawiać...

Lachim

I żaden mili lepiej nie leży tzn.wybierz ten na którym lepiej pewniej leży kciuk a jak na obu to ja nie wiem

Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium. Imperat illi Deus; supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae coelestis, Satanam aliosque spiritus malignos, qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detru

Heimdall

Cytat: pecado w 21-08-2006, 10:35:57

Jeśli dobrze rozumiem wywody Heimdalla to ta z napisem Military i 5.ma nacięciami jest wersją starszą.
Osobiście tą bym sobie zostawił.

Tak, zostaw starszą wersję - ma twardszą blokadę, poza tym mi lepiej leżą duże nacięcia na thumb-rampie i delikatniej sfazowane krawędzie rękojeści, ale to już sprawa indywidualna.

Ripper

O mamo tez bym chcial taki problem miec ;)

Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}

Eugene

Dokup se wersje z ATS34, S440V i BG42 (ew. S30V CF) i paramili. A manixa olej.

Sukcesów,
Gienek.

rotpin

Cytat: Eugene w 21-08-2006, 23:38:22

Dokup se wersje z ATS34, S440V i BG42 (ew. S30V CF) i paramili. A manixa olej.

Kusząca propozycja, zapomniałeś jeszcze o szklanej witrynce na całą kolekcję ;).
No cóż, decyzja zapadła stara wersja pozostaje.


Bad Angelus

jedyna słuszna.. a komu z dobrych doradców ślesz drugą w prezencie..
hehehe ;-)

... warto rozmawiać...

piter pan

co wypowiedz to inna opinia - no prawie. a ja powiem tak: mnie w paramili gryza w palucha wlasnie te grube naciecia ( jest ich ctery ), nie przeszkadza mi to bardzo , ale jednak - tu sklaniam sie ku drobniejszemu karbowaniu. ponadto moim skromnym zdaniem wywalenie na pol ostrza napisu MILITARY traca odpustem i SUPERMADAFAKASPECIALOPERATIONSINAFGANISTANMUCHOSWROGASZBITAS :cheesey:, moja sugestia - zostaw ta z logo pajaczka i drobnym karbowaniem thumb rampa

pozdr
P_P
"...Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć..." - J.Kaczmarski

"...żyj tak, byś zawsze wiedział po co..." - J.Kaczmarski


,,A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.." - J.Kaczmarski