Autor Wątek: Gdzie w Krakowie...  (Przeczytany 2888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline porcelanowy

• Opinii: (125)
  • Mieszkaniec knives.pl
Gdzie w Krakowie...
« dnia: 26-09-2006, 20:05:08 »
Witam Szanowne Gronie :)
Mógłby się ktoś podzielić informacją, gdzie w Krakowie można kupić żywicę epoksydową epidian 5x (albo jakis podobny)  z utwardzaczem Z1?
Tylko miejsca w których to jest na 100%. Ostatnio zmarnowałem pół dnia żeby obskoczyc castorame i jeszcze jeden taki budowlany, co to sobie nazwy zapomniałem. Były jedynie poliestrowe w puszkach 1l.
Nie jestem z Krakowa i jak wybiore sie raz na ruski miesiąc do CKMiasta, to mi troche szkoda czasu na jeżdżenie w ciemno.

Mam kilka pomysłów na mikarte i jeden blank do wklejenia w drewienko :))

Dzięki z góry.
porcelanowy/Rafał: boso, ale w ostrogach.
Co miałem, mam i będę miał... i co robię    :shades:

Offline Misza

• Raczej cienki
  • knifemaker
  • Opinii: (9)
  • *
  • ---- Dawniej A`te ----
Odp: Gdzie w Krakowie...
« Odpowiedź #1 dnia: 26-09-2006, 22:12:21 »
A po co ci akurat epidian? Fakt, dobry jest, ale z Z1 tom od wieku nie widział, bo tylko z PAC-100 dają ostatnio.
Epoxę kup choćby i Dragona - dobra jest i tania. Shity typu Poxipol sobie daruj. Za szybko się utwardza i daje słabą imho spoinę. Tang w drewienko wklejaj epidianem z PACem, a nie Zetem, bo spoina elastyczniejsza i bankowo nie wykruszy się z biegiem lat od wstrząsów rozmaitych...

edit

Aha, no i nie mam pojęcia gdzie w kraku kupić ;]

I daruj mi moje wymądrzenia...
MBR Custom Knives   ][   Knives 4 fun, not 2 kill.  ][   StoPoWUz ][ TKLM ][- Jestem z TEGO Świebodzina. Komu autograf?

Offline porcelanowy

• Opinii: (125)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 27-09-2006, 21:08:17 »
Epidian i Z1 bo na tym juz pracowalem i mniej wiecej wiem jak to dziala. Znam mniej wiecej zarowno zywice jak i ten utwardzacz.
Poza tym Epidiana widzialem w puszkach po pol litra, a zywice typu dragon i inne w tubkach po 125ml. Troche za malo. Polowki by mi bardziej pasowaly.
Nad PACem100 sie zastanowie. Jesli wszystko z nim jest bardziej elastyczne, to powinno nadac sie zarowno na mikarte jak i wklejenie blanku w drewno.

Dzięki za wtrącenie - czekam na więcej :)

Pozostaje niestety z pytaniem: Gdzie w Krakowie...?
:D
porcelanowy/Rafał: boso, ale w ostrogach.
Co miałem, mam i będę miał... i co robię    :shades:

Offline pectoris

• Opinii: (24)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 28-09-2006, 19:37:01 »
Witaj!
Zerknij na stronę www.klejenie.com.pl, ja tam kupowałem Epidian 5 i utwardzacz PAC w wiekszych ilościach. Bardzo mili i spolegliwi ludzie.