Autor Wątek: Kleje do śrub  (Przeczytany 2177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gilotyna

• Opinii: (11)
  • Użytkownik knives.pl
Kleje do śrub
« dnia: 01-10-2006, 12:15:06 »
Witam :)
Jakich używacie kleji do śrub? LIkCite drogi jak cholera, szukam czegoś tańszego, ale równie dobrego.
Pozdrawiam :)
"Bywają bowiem trzy rodzaje umysłów: jeden rozumie sam przez się, drugi rozumie to, co mu inni pokazują, trzeci nie rozumie ani sam przez się, ani gdy mu inni pokazują; pierwszy jest najwyborniejszy, drugi wyborny, trzeci do niczego [...]"
Nicollo Machiavelli "Książę"

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
Odp: Kleje do śrub
« Odpowiedź #1 dnia: 01-10-2006, 12:22:53 »
preparat do osadzania srub sredni system dos . 

wurth
saBesto
schraubensicherung mittelfest
DOS System

Sprawdza sie w folderkach i jednym balku .

Dostałem , nie wiem gdzie kupić ,ale jest polski dystrybutor ,bo jest polska naklejka.

Offline Kajk

• Normalny inaczej
  • Opinii: (12)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 01-10-2006, 13:05:59 »
LockTite
Jezeli jestes z Warszawy, to bardzo chetnie troche odstapie, bo mam tego cala butle i ni jak tego sam nie zuzyje :-)
Łoś Tracker Team; KNAK
Ut aliquid fecisse videamur

Offline wojtekn

• knifemaker
  • Opinii: (57)
  • *
  • ciulkwens zmienilem nicka
    • NIE ROBIE NOZY NA ZAMOWIENIE
« Odpowiedź #3 dnia: 01-10-2006, 13:11:09 »
za 30pln bedziesz mial zapas loctite na cale zycie, kupic mozna na ulicy jaktorowskiej (niedaleko muzeum powstania)
NIE ROBIE NOZY NA ZAMÓWIENIE
koń roboczy nie musi być uwalony gównem po samą grzywę, żeby był roboczy[pecado]
Nie każdy chce żeby jego wiedza (i niektóre kruczki podnoszące jakość i estetykę) wyszła, że tak napiszę - na jaw!

Offline Gilotyna

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 01-10-2006, 13:30:42 »
No wiec chyba przekonaliście mnie do loctite - tylko jaka wytrzymałośc? Mała czy średnia?
"Bywają bowiem trzy rodzaje umysłów: jeden rozumie sam przez się, drugi rozumie to, co mu inni pokazują, trzeci nie rozumie ani sam przez się, ani gdy mu inni pokazują; pierwszy jest najwyborniejszy, drugi wyborny, trzeci do niczego [...]"

Offline wojtekn

• knifemaker
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: 01-10-2006, 16:25:28 »
243 niebieski plyn czerwona butelka, przynajmniej ja taki mam, chyba 30 ml a moze i mniej, ale na kazda srubepotrzebna jedna kropla...
mam juz ze dwa lata i nie widze zeby ubywalo :)

a jak chcesz kupowac w wawie to tak jak pisalem, firma nazywa sie prema, ale mysle ze w kazdym dobrym metalowym powinienes dostac
koń roboczy nie musi być uwalony gównem po samą grzywę, żeby był roboczy[pecado]
Nie każdy chce żeby jego wiedza (i niektóre kruczki podnoszące jakość i estetykę) wyszła, że tak napiszę - na jaw!

Offline Ripper

• Kolekcjoner myśli
  • Opinii: (38)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Nie karmić psychopaty.
« Odpowiedź #6 dnia: 01-10-2006, 17:55:57 »
A tak propo: jak takie coś potem odkręcić? Bo jak próbowałem ostatnio odkręcić śrubę osi w pice to myślałem że jajo zniose i nie odkręciłem, a BM zdaje sie kleji oski.
Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}

Offline wojtekn

• knifemaker
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: 01-10-2006, 17:59:44 »
niebieski odkreca sie bez problemow, tzn jak przylozysz  odpowiedniasile dobrze dopasowanym kluczem!

mozna sprobowac podgrzac, suszarka albo do wrzatku lepiej wrzucic

Offline Gilotyna

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 25-10-2006, 23:14:27 »
Dziś kupiłem loctite 222 i 243 - posmarowałem śruby od Endury i na razie czekam na efekty :) Dzięki wszystkim za porady(szczególnie dla ciulkwensa  ;) ) .