Reklama

Jakie torxy?

Zaczęty przez Džango Sapun, 03-10-2006, 14:34:47

Džango Sapun

Do Kershawa Avalanche? Jaki numer do osi, a jaki (to mnie szczególnie interesuje) do klipsa? (tip down to w tym nożu imo porażka  :/).

"Dobranoc - przerwał mu Vesper i strzelił w łeb. Z bliska, niemalże z przyłożenia."

NAZIR

Rozumiem, że o rozmiar pokrętacza się rozchodzi? 9 i 6.

uważam, że powinno się robić tak, ażeby nie było krytyki, tylko aplauz i zaakceptowanie

"A blade with no tip is like a breast with no nipple -- its pointless." - Michael Burch

Džango Sapun

"Dobranoc - przerwał mu Vesper i strzelił w łeb. Z bliska, niemalże z przyłożenia."

na chwile

Z góry dziękuję za złotą łopatkę, a teraz pytanie techniczne:
Jakie są najpopularniejsze torxy? Chcę sobie w końcu sprawić zestaw, ale nie wiem jaki. Teraz potrzebuję do BM 940, Manixa i Delicji... no dobra i do SRM710, ale w przyszłości pewnie będę potrzebował i do innych nożyków, które planuję zanabyć. Między innymi do podróby SRM 710... tej małej no.... jak ona... coś na "s" chyba... eee nie pamiętam

mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

Schtruntz

Manix, Delica - torxy 6 i 9

Desordem e Regresso

na chwile

Dzięki, ale chodzi mi o najpopularniejsze w także w innych nożach.

mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

maba

SRM710 też torx 6 + imbus 2

A dla BM pewnie w zupełności wystarczające będą rozmiary jak w Blue Boxie, czyli 6, 7, 8, 10, 15 ;P


na chwile

A co to ten Blue Box? Bo raczej ?e scenografia mi si? kojarzy :?

mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)


na chwile

W telefonie przegladam teraz :/

mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

na chwile

mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

Vick

Cytat: maba w 29-05-2011, 12:44:34

A dla BM pewnie w zupełności wystarczające będą rozmiary jak w Blue Boxie, czyli 6, 7, 8, 10, 15 ;P

:? chyba mamy różne BlueBoxy, bo mój ma: 6, 8, 10 (każdego po dwie sztuki, razem sześć torxów)

maba


Vick

Ciekawostka, widać są różne zastawy  :?


na chwile

A co jest w snobenzie?

mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

Hetman

Tylko nie kupuj chińskich zestawów. Kup na sztuki i niech jakaś firma się do nich przyznaje, najlepiej w bitach. Rozmiary j/w, jeszcze w normie chyba jest t9.


FAZIK

6 i 8 są najczęściej używane w folderach.

Life's a game with save and load features disabled.

DARKdog

Nie kupuj na sztuki nie warto.
Mam taki http://allegro.pl/profesjonalne-klucze-torx-firmy-bondhus-kpl-8-szt-i1594614179.html zestaw już dwa lata i jestem mega zadowolony. Wieczysta gwarancja robi swoje.  ;>
Zestawik ma małe rozmiary, zmieścisz nawet w portfelu.


Hetman

Bity oczywiście, że warto na sztuki, pojednyczny kosztuje 2-4zł a takie maleństwo prościej dobrze wykonać  :) .

Bondhusy świetne ale nie kupiłbym takiego zestawu. Oczywiście gięte klucze w zestawach jak najbardziej. Tylko że ja giętych nie kupiłbym w ogóle ;) .